Магията на изтока - 17

  • 55 270
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9 197
и се влюбват и т.н.

Шош,ти си го гледала.Гледала си го. Thinking
Ето клипче с най-добрите моменти



На Moon Geun-Young точно погледа и е запомнящ.Има някаква лудост в него.
Скрит текст:

# 676
  • Мнения: 6 773
Не знам точно какво става, но That Winter, ....... днес стартира с два епизода.

# 677
  • BG
  • Мнения: 4 457
На мен  Moon Geun-Young ми е една от най-неприятните актриси.
Зимната соната-зарязан на 8 еп. сега си доглеждам Creating destiny, вече съм на 19 ep.. Дайте някоя друга семейна драма с по трийсетина епизода, да е смешна и готина като тази и Smile you.
Абе аз казах ли ви, че бях почнала един китайски подобен за една майка с трима сина, трябва да видя как се казваше, той също беше забавен, трябва да го догледам и него, нещо съм на вълна семейни историйки Laughing

# 678
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Eх, сега за баланс ще трябва да споделя моя прогрес с Moon Geun-Young  Laughing. Началното запознаване не помня с коя роля е било но помня че ми бе  Thinking странна, както казвате. На втори етап установих че е погледа. Обаче на трети етап се оказа че "виновни" са  стилисти и режисьори в какъв план я снимат  Simple Smile. Когато е с опъната назад коса и когато е с дълъг бретон до очите не ми допада и се дразня на стилистите. В редките случаи когато не е с тези 2 прически нямам никакъв проблем с погледа й. Като гледам биографията й май точно в  Love Me Not съм я гледала за първи път.  Сега съм на четвърти етап и дори съм й фен като актриса. Всеки нейн образ е запомнящ се. Може дори и дразнещ да е  Mr. Green но се помни.

Always гледан  Blush, ама както 2в1 ме е усетила , от къде да знам че има и второ име. Сюжета дава поле за изява но  изълнението-режисьора е направил този филм не много добър. Точно този филм е втората черна точка на Джи, която имам предвид. Не за играта му а за проекта.

 Crossing Arms сайта ми за текущи корейски от днес за днес , още не работи и за това не съм гледала новите.  Twisted Evil. Там качваха бързо сериите в тубата и нямаше никакъв проблем. По другите сайтове по-бавно действат и най-вече качват файловете по разни места дето току има проблеми.  Crossing Arms мрън.

# 679
  • BG
  • Мнения: 4 457
Шоши, аз съм я гледала в Мерито и Сестрата на пепеляшка, но втория не до край. Не мога да преценя дали е точно погледа, което ме дразни в нея, но нямам желание да я гледам заедно с Юн Ън Хье, като втората и до днес просто се чудя как и с какво е успяла да пробие в шоу бизнеса.

# 680
  • Мнения: 6 773
Не мога да кажа категорично, че не харесвам Moon Geun Young, но и не е от фаворитките ми. Не е първа красавица, но това никога не е било определящо за мен. Просто ми е странна птица. Добре играе момичето, но сериалите в които участва са ми доста противоречиви. Запомнила съм я от Пепеляшката, нищо че драмата не е от любимите ми. С Мерито положението е същото. Знам, че е получила доста награди за The Painter of Wind, но него не съм гледала, а само филмовата му версия Portrait of a Beauty. И в крайна сметка пак не мога да кажа какво точно ми е мнението за нея.

# 681
  • София
  • Мнения: 562
ЧЕСТИТ ТРИФОН ЗАРЕЗАН И СВЕТИ ВАЛЕНТИН! ОБИЧАЙТЕ И БЪДЕТЕ ОБИЧАНИ! ОТ ЗДРАВЕ ДА НЕ СЕ ОТЪРВЕТЕ!!! Hug  mrstraetz

# 682
  • Мнения: 6 105
Честит двоен празник или който каквото празнува  Hug



Намерих Shut up Family, но гледам,че от 5 януари не е добавян нов епизод,та кой ги знае как ще продължат напред.  newsm78

Хубав ден!

# 683
  • Мнения: 6 773
Това с любовта ще го пропусна hahaha. Ще наблегна на винцето  cheers.
Честит празник Grinning.

romanti4ka, дано Тайна се появи да ти каже къде гледа Shut up Family. Тя гледа онлайн на руски. Иначе сериалът вече е приключил и смърфовете са превели почти всички серии.

# 684
  • Мнения: 6 105
2 в 1, благодаря, но аз си търся на английски,защото с руския хич ме няма Simple Smile

Еми може да почна да го гледам и ако толкова много ми хареса ще прибягна до смърфовете.  Peace

# 685
  • София
  • Мнения: 562
И   МУЗИКАЛЕН ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ  Hug Hug Hug !!!

# 686
  • Bilbao España
  • Мнения: 2
Честит двоен празник на всички!  Hug

Единственото,което успях да изгледам тези дни беше Cheongdamdong Alice не е нищо особено,но става за едно гледане.  Wink

# 687
  • Мнения: 9 197
Празници  ura Колкото повече, толкова повече. Важното е да има.

нощен гост,гледали Lavender?
Питам,защото Num Sornram вече е в графата гледан.
Garuda. Филмът не го препоръчвам или само ако си на самотен остров имаш само него и нищо друго за гледане.Историята е зашита с бели конци,ефектите са слаби и за 2004г.Краят е убийствен.Заемка от Властелина на пръстените Crossing Arms Главната стои на покрива на Полуразрушена сграда и трябва да пусне нокът на чудовището. Той е на верижка и е подарък от тати и се колебае и колебае Whistling после митичня звяр като истински Ам Гъл го взе от ръката и и полетя надолу Rolling EyesОбаче има нокти и едно крило (другото си замина в битка) започна да се катери и се наложи да го убият с 1 (един) коршум,нищо,че преди това оцеля от няколко хиляди такива.

# 688
  • BG
  • Мнения: 4 457
Честит празник/ци и от мен, кой каквото празнува Laughing
Тuon, браво на теб, не вярвах, че ще обърнеш внимание на предложенията ми. Не съм гледала още Lavender, защото се загледах в Creating destiny и смятам до два дни да го довърша, остават ми десетина епизода.

# 689
  • София
  • Мнения: 15 466
Това с любовта ще го пропусна hahaha. Ще наблегна на винцето  cheers.
Честит празник Grinning.

romanti4ka, дано Тайна се появи да ти каже къде гледа Shut up Family. Тя гледа онлайн на руски. Иначе сериалът вече е приключил и смърфовете са превели почти всички серии.
Честити празници и от мен!

http://video.i.ua/user/3336240/ 

Тук гледам,страничката на Ксантия. Разделено е на папки по години, по превод субтитри или озвучка, завършени или в процес на превеждане.

А самият сериал е тук: http://video.i.ua/user/3336240/64881/

Бързо качват новите серии!

Общи условия

Активация на акаунт