Магията на изтока - 17

  • 55 273
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 197
Виждаш ли колко съм изпълнителна. LaughingЛакрон няма да тръгна да гледам,но пък филм,които звучи интересно не ми пречи,макар да знам,че само така звучи. Mr. GreenСимпатяга e,ще потърся и друго преведено с него.

Ще промотирам тайландки филм с Mario Maurer Sad
Suddenly It's Magic


# 691
  • BG
  • Мнения: 4 457
Aз пък ще промотирам едни награди Laughing
Скрит текст:
the winners from 2013′s ‘Gaon Chart K-Pop Awards’
 
▲ New Artists of the Year
 Male Group - B.A.P
 Female Group – Hello Venus
 Male Solo – John Park
 Female Solo – Ailee
 
▲ Songs of the Year (Digital Awards)
 January – T-ara “Lovey Dovey”
 February – Big Bang “Blue”
 March – Big Bang “Fantastic Baby”
 April – Busker Busker “Cherry Blossom Ending”
 May – TaeTiSeo “Twinkle”
 June – Wonder Girls “Like This”
 July – 2NE1 “I Love You”
 August – Psy “Gangnam Style”
 September – Seo In Guk & A Pink‘s Eunji “All For You”
 October – Ga In “Bloom”
 November – Lee Hi “1,2,3,4”
 December – Lee Seung Gi “Return”
 ▲ Albums of the Year
 1st Quarter – Big Bang ‘Alive‘
 2nd Quarter – TaeTiSeo ‘Twinkle‘
 3rd Quarter – Super Junior ‘Sexy, Free & Single‘
 4th Quarter – TVXQ ‘Catch Me‘
 –
▲ Hot Trend Award
 A Pink
 –
 ▲ Hip Hop Award
 Double K
 –
▲ Hallyu Special Award
 CNBLUE
 –
▲ Best Producer Award
 Yang Hyun Suk of YG Entertainment
 –
▲ Composer Award
 Teddy Park
Lyricist Award
 Kim Min Ah
 
И да ви покажа Барби Ксю на пазар с мъжа си, носят се слухове, че е бременна напоследък http://asianfanatics.net/forum/topic/778868-barbie-hsu-goes-shop … in-baggy-clothes/

# 692
  • DE
  • Мнения: 9 068
Наградите бяха много зле, скучни, имаше точно две хубави изпълнения на Ейли и Си Ен Блу-то. Другите бяха пълна скръб. Дрехите им бяха много зле, дори имаше и едни гърди....огромни  Shocked
Скрит текст:

Много харесвам мацката как пее, лъчезарна е и има голям потенциал, но спешно се нуждае от смяна на стилиста, както впрочем и повечето айдъли  newsm78 В стремежа да са интересни и различни, често стигат до смехотворни съчетания на дрехи и бижута.
Обаче доста се посмях с някой любими персони.

# 693
  • BG
  • Мнения: 4 457
дането, като каза за стайлинга, видях в темата на Big Bang снимки от събитието,  Теянг беше с ... не знам кое по- странно ми се стори, обувките ли, панталона ли, да не говорим за новата му прическа, абе не ми хареса. Другото,което беше странно е една от мацките от 2NE1,които излязоха да си вземат наградата ( нали те бяха, че не се интересувам от момичешки групи и може да се бъркам;-))  за най-високата от трите говоря , много отнесена една, никаква , надрусана ли беше , обаче гледаше като извънземно през цялото време. Поне така ми се стори докато гледах клипчетата от наградите.
Ето за тази с опашката на една страна говоря, много неприятна мацка( това видео от спирита го взех Wink)
Скрит текст:

# 694
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Не  e тайна алергията ми към въпросната песен но да ви поздравя с изпълнението, тъй като Миша Ге успя да "надвие" песента. На тази гала цели 2 пъти звуча туй парче   Crossing Arms.
Misha GE EX - 4CC 2013

# 695
  • DE
  • Мнения: 9 068
Стайлинга е много моя тема. Когато бях млада се научих сама да шия  Blush на машина, за да мога да изглеждам по-добре и различно от останалите....еееех, а бяхме млади..... Но това е друга тема. Те-янг изобщо не трябва да слага такъв панталон, предвид ръста му. В допълнение с отвратителните обувки и гадната прическа се получи някаква гротеска  Sick Но той така иска да е интересен като останалите, че явно няма мярка... Джитката ако разкара гадната перука и абсурдните пръстени може и да изглежда добре. Добре,  че беше малкия да балансира нещата, макар че той пък прекалява с чичкавите(тази дума я измислих специално за него) костюми. Много по-добре изглежда с нещо младежко.
Сега за 2ne1, когато ги чух за пръв път тъкмо навлизах в света на к-попа. С първото слушане казах това прилича на Биг Бенг, без дори да знам какви са, от коя компания са. Тогава щерката ме светна, че това е женския вариант на бенгите. Доста добре се е получило и имат огромен успех, но факта, че няма кой да им бълва песни ги ограничава до два мини албума и няколко сингъла. Момичетата са добри на живо, едни от малкото. И Бом също като Те-янг е прекалено набутвана като велика. Толкова е пластична, че понякога ми се гади като я гледам. Наистина има силен глас, но носовото, гърлено звучене ми разваля кефа да я слушам.
Дара не може да пее, но е толкова безумно сладка, че мога да я преглътна, изключително чаровно и непосредствено същество(затова има толкова фенове) Виж Си-ел, и Минзи са друга  бира, те са прекрасните гласове в групата. Имам чувството, че могат да изпеят всичко. И да не съм голословна   трябва да се подплатя с доказателства


А тук предполагам ще се убедите, колко са добри YG на живо и защо имат толкова фенове.

# 696
  • Мнения: 9 197
Шош,предупреждавай за песента.Тъкмо я бях забравила. Confused
Гала вечерта състезателна част ли е?Струва ми се по-разчупено и лежерно.
 
 spam2
2в1,обявиха,че ще има 2 сезон на Arrow.Ако още не си гледала 14 еп. - много е добър и целя е за острова.

# 697
  • Мнения: 6 773
Лелееее, петък е, а тук е такова затишие  Rolling Eyes.

Тогава ще се включа с по-различен петък (посветен на дамите)  ppp
Скрит текст:



И все пак да не ви разочаровам съвсем цък.
А това специално за freedoms Flutter.

# 698
  • MJF
  • Мнения: 8 591
 search  аз доволна.  Crossing Arms  дебна с лупата и нейсе  Simple Smile.
Не мога да изкритикувам  Mr. Green нищо. Погледнах текста на  Level 7 Civil Servant. За първи път "гледам" текущо заглавие по този начин  Simple Smile. Но е от уважение към актьорите, защото знам че няма да изтърпя картината  Mr. Green

Аааа Tuon, туй беше поздрав  Laughing.

Последна редакция: пт, 15 фев 2013, 20:33 от 6o6ul4o

# 699
  • София
  • Мнения: 562
2в1,  Hug Hug Hug Бини, както винаги е разкошен и секси! txtloves Two Hearts Как го очаквам вече това момченце на екран, дано да е с добра роля!

А тук наистина е голямо затишие Laughing Я   да ви поразбудя с малко голотийки Wink.
Скрит текст:





That Winter, The Wind Blows започна ударно с три серии, и тук драмата ще е голяма.Актьорите красиви и чудесни, а и го превеждат много бързо на руски.

И  на Irsis 2 вече са превели първата серия, прегледах я без субтитри, но такива сериали и филми е добре да се гледат с буквички, че малко се разбира без тях, иначе динамичен. И Да Хе не можах да я позная, някак различно ми изглеждаше, не разбирам защо, дали от грима или  нещо е правила по лицето си Thinking. Чанг Хьок на ниво, както винаги, пък и аз съм пристрастна спрямо него, много си го харесвам. Embarassed

А Чумонг напредва бавно, но сигурно, тъкмо по-дълго ще се любувам на Сонг Ил Гук!

Последна редакция: пт, 15 фев 2013, 22:30 от freedoms

# 700
  • Мнения: 6 773
Iris 2 има и български букви вече. От Спирита са действали светкавично, за да ни зарадват Simple Smile.

# 701
  • BG
  • Мнения: 4 457
Ей, верно че е петък, бе. Аз съвсем бях забравила, но и не само аз Wink Обаче няма да изневерявам на традицията Laughing
Днес ще съм на китайско, нали ви бях споменала за един техен сериал дето го почнах заради красивите актьори- My prince, ама беше отдавна и се оказа, че синовете са четирима, а не трима както казах hahaha и тяхната майка, която крои планове как да ги ожени. Ako някой се интерсува. линкhttp://wiki.d-addicts.com/My_Prince. Има го и преведен на руски, аз от ру тракера го изтеглих.
Ето ги и синовете Simple Smile
Скрит текст:
Zhong Kai-този е играл и в The prince of tennis, който ми стои на компа от време оно Wink


Wu Di Wen, и този е участвал в The prince of tennis
 

Zhang Xiao Chen,и той същата работа Laughing

Song Xiao Bo

Сега видях, че и четиримата са участвали в The Prince of tennis освен в този сериал, явно са нещо като великолепната четворка в Китай Sunglasses
О, freedoms, браво.

# 702
  • София
  • Мнения: 15 466
   Има ли някой, който да е гледал вече 1-ва серия на Ирис 2? Нещо не ми потръгва, от три часа го мъча, но има няколко неприятни лица и едва ми върви.(Jang Hyuk,Lee Da-Hae)

# 703
  • Мнения: 9 197
За вас петък,но за мен събота. freedoms  smile3544 набързо се събудих и без кафе.

Шош,поздрав,а?Мерси.

Връщам жеста с новото набиращо популярност в тубата.
Harlem - Shake - това е компилация,но май всеки си танцува както му хареса.

Гледах супер сладък филм.Не е от нашите,но много ми хареса,а и е толкова подходящ за романтични души.
Скрит текст:
The Proposal със Сандра Бълок, Райън Рейнълдс и наличието на малък сладък пухчо,който искам да намачкам.Филмчето е романтика,комедия и се гледа леко.Теглих го от Замунда,това го уточнявам за тези,които не са го гледали.
 newsm78 Щях повече снимки да сложа,но не.Само една.

Последна редакция: сб, 16 фев 2013, 10:09 от Tuon

# 704
  • MJF
  • Мнения: 8 591
 Laughing
Их, поздрава не ти го зачитам  Crossing Arms. Филма гледан.  Wink Hug

 eat чудесен Dinner 5 епизод +  Joy ,силен епизод като цяло. Само един момент ме  Confused леко. В моята кухня не става да се мотае живо животно за ядене- в случая октопод. За да ги стогвя живите неща вече не трябва да мърдат. Комедията много ми хареса.

За корейските сериали съм във фаза " връщам се към правилото си текущ да започвам само след излъчени първи 5-7 епизода" а за жанра им мелодрама " само след излъчен и последен епизод". Отпуснах им въжето и ми се качиха на главата, образно казано, с последни поредни няколко мелодрами. За да има мир и за да ми е интересно оставам в "обрисуваната" фаза  Mr. Green.
 Thinking Ирис 2 като гледам дори Lee Beom-Soo участва. Крайно време  Simple Smile бе да не ме дразни с разни шапки с гердани а да се появи в гледаема за мен роля. То хубав преводачески подем  Mr. Green ама аз ще чакам  smile3534

Общи условия

Активация на акаунт