Магията на изтока - 17

  • 55 266
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 771
Наред с романтичните бозички и сърцераздирателни драми напоследък две от кабелните телевизии, през март ще ни предложат нещо малко по-различно.
По tvN ще започне Nine: Nine Times Time Travel и въпреки загатнатото в заглавието пътуване във времето, според тийзърите излезли до момента, историята изглежда различна от обичайните фантастични приказки излъчени в последно време.

4-те тийзъра събрани в един клип



                                                                Тогава... не трябваше да пускам ръката ти.
                                                                Тогава... трябваше да отговоря на позвъняването ти.
                                                                Тогава... не трябваше да виждам бележката.
                                                                Тогава... трябваше да задържа ръката ти.
                                                                Само, ако имах шанса да се върна обратно...


Сериалът ще започне от 11. Март на мястото на Flower Boy Next Door.


OCN залага на Uhm Ki Joon и трилъра The Virus - тийзър. Драмата започва на 1.Март и ще се излъчва в петъчните вечери.


Не е петък, но пък е събота  newsm08 Да оплакнем очите newsm48.

# 706
  • MJF
  • Мнения: 8 591
 Laughing  Uhm Ki Joon пак различен от това  което видях. Браво. Хм , интересно че и от схемата 2 епизода на седмица има раздвижване.
То сега трилър трябва да е и Ирис 2, та тъкмо и още един. Аз съм за. Стига да са такива де.

# 707
  • Мнения: 9 197
Аз 

Хони-то - кралят на душ сцените hahaha

Забравих какво щях да пиша.

# 708
  • София
  • Мнения: 562
2в1, бая си оплакнахме очите, пък като гледам на някои хора им потекоха и лигите Embarassed Laughing, съгласна съм с класацията newsm74.

Двата сериала, които ще започнат м.март ми изглеждат доста обещаващи и  ако са такива, ще се гледат.

Аз така и не продължих с Flower Boy Next Door, въпреки хубавците в него.Накой дали го следи, да каже как е по-нататък сериала?

За сега от няколкото текущи лично на мен най-ми харесват Queen of Ambition и   That Winter, The Wind Blows. Ирис 2 не го коментирам, че само една серия съм гледала.    Incarnation of Money за сега средна работа, но заради двамата главни ще го следя.

Поздрав Hug.

Последна редакция: сб, 16 фев 2013, 14:30 от freedoms

# 709
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Ех, като не си отбелязвам винаги какво гледам и пак си погодих номер. Оказа се че Patisserie Coin de rue съм го гледала. Чудесно филмче. Yoshihiro Fukagawa - сценарист и режисьор смятам да го пробвам и с нещо друго. Налично е Girls For KeepsThinking малко подозрително ми звучи от резюмето но ще му дам шанс. Иначе бих се спряла на Dear My Love

# 710
  • Мнения: 6 771
Шоши, позачудих се като каза, че не си гледала Patisserie Coin de rue, защото ми се струваше, че го гледахме горе-долу по едно и също време заедно с rossonera, но реших че може и да съм се объркала. Другите две заглавия звучат интересно, а и добър каст виждам. Ще чакам отзиви.


Flower Boy Next Door и аз го зарязах след 6-ти епизод. Може някога и да го догледам, но за сега е в изчакваща позиция.


Вчера изгледах Love me not. Дали заради накуцващия превод, който ме дразнеше на моменти, но филма не ме грабна кой знае колко. Дано сега в драмата да поразгърнат малко повече образите, защото историята не е лоша като цяло.
Queen of Ambition и на мен ми харесва и си го следя. Другите текущи още не съм ги почвала.

# 711
  • Мнения: 9 197
съгласна съм с класацията newsm74.
Аз пък не съм доволна. Crossing ArmsПърво можеше да е топ 20 и второ заради тази фотосесия BYJ можеше да намери място.
Скрит текст:





Infernal Affairs Part - трилогията най-сетне изгледана.
Мислех,че версията на Скорсезе е добра,но нищо не струва пред оригинала.Поне мога с чиста съвест да призная (и малко пристрастност) Тони и Анди наистина надиграха Лео Ди Каприо и  Мат Деймън,но Джак Никълсън е по-добър мафиотски бос от  Ерик Цанк.Добре,не искам да кажа,че The Departed е лош филм.Напротив.Скорсезе е взел най-доброто и от 3-те части и го е представил на зрителите.
Първата част е разкошна.Напрегната,държи в напрежение,неочаквани обрати, игри на котка и мишка.
Вторият филм - предисторията.Как и защо се е стигнало до събитията от първата и израстването на героите.Също е много добра.
Третата  Thinking можеше да се спести,но пък Анди и Тони,отново в действие.Определено най-слабата от трилогията.

# 712
  • BG
  • Мнения: 4 457
Привет, аз тихо и кротко си гледам драмите, затова няма нищо ново,което да кажа и ще се отчета само с едно изпълнение на К ONE.

# 713
  • София
  • Мнения: 15 466
  И аз го изгледах  Love me not , превода беше  ooooh!.Току-що свърших Парень-волк [2012]Boy-werewolf, много ми хареса, накрая даже си поревах.!

# 714
  • Мнения: 6 771
Интересно рускините директно от корейски ли са го превели след като няма свестни английски субтитри все още Thinking.

# 715
  • София
  • Мнения: 15 466
Интересно рускините директно от корейски ли са го превели след като няма свестни английски субтитри все още Thinking.

2в1,мен ли питаш?Ако питаш мен, не знам, попаднах на него и го изгледах.

http://animeblaze.ru/news/paren_oboroten_paren_volk_2012_92_boy_ … f/2013-02-17-4862

# 716
  • Мнения: 6 771
Тайна, намерих го и аз на доста места, но ще си чакам софтсубките Peace. Просто ми стана интересно дали пък унитата нямат някой с корейски между преводачите си. Аз имам едни субтитри от смърфовете и въпреки че са машинни, някой с малко поназнайване на корейски сигурно би могъл да направи приемлив превод от тях.

То и за Masquerade се появиха някакви субтитри, ама в много странен формат (.smi). Не съм ги поглеждала, та не знам дали изобщо стават за гледане.

# 717
  • MJF
  • Мнения: 8 591
 Blush Абе няма да го взимам много навътре туй моето забравяне  Laughing. То по -скоро мързел, да не си отбележа -гледано

Girls For Keeps
Както казах пробвах го защото го видях във филмографията на режисьора Yoshihiro Fukagawa и се сетих че съм го виждала наличен за мен. За жалост 60-sai no rabu reta не го намерих а точно него исках да погледна от въпросната филмография.
Girls For Keeps изгледах само първата половина и не намерих останало желание за втората. Проблема ми с това заглавие напълно познат и е изцяло в полето на режисьора. Първите 20-ина минути зор да различавам една от друга 4-те дами-главни герои , не че не бяха достатъчно на екран а самото им заснемане. Освен това непрекъснато 50 минути се появяваха нови и нови муцуни, които се чудех кои са и към историята на коя от 4 дами са "прикачени". И трето преходи м/у даването на 4-те сюжетни лини нямаше. Резултат-вместо да гледам сюжета аз се чудя кой е на екрана.  ooooh!.  Mr. Green може би трябва да се гледа на голям екран.
Самия сюжет ми се изясни все пак и не ми допадна как е написан. Признавам че тази тематика  в такъв стил май я гледам само във френско и британско кино с настроение и  Simple Smile.

Последна редакция: нд, 17 фев 2013, 14:07 от 6o6ul4o

# 718
  • Мнения: 9 197
А днес снимки newsm78

freedoms,индонезийчето с песен на Риана


# 719
  • Мнения: 9 197
 Rolling Eyes
Гледах Deep in the Jungle.Много Тик,много нещо.Чист,мръсен,в близък план. Heart Eyes

И малко снимки от тай версията на Autumn Tale
Скрит текст:








Клипчета,но много говорят ( Cry не ги разбирам) и дават малко кадри от сериала.
1 2 3

Общи условия

Активация на акаунт