Места за даряване, различни от домовете за деца.

  • 80 563
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  bouquet
Готово Peace

# 46
  • Мнения: 420
ЦОП /Център за обществена подкрепа/ в град Долна Митрополия, област Плевен. В центъра работят и със социално слаби семейства от общината. Приемат дрешки за деца от всякаква възраст, обувки, играчки, памперси. Мейл: cop_d.mitropolia@abv.bg, телефон 06552/ 20-34. За контакт- Кръстева. Между cop и d. mitropolia има _, но не се вижда от подчертаното.

Последна редакция: вт, 26 фев 2013, 11:32 от tired

# 47
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Днес ходих до     
ПРИЮТ ЗА БЕЗНАДЗОРНИ ДЕЦА “МАЙКА ТЕРЕЗА”  Пловдив
Там са настанени деца от 3 до 18г. Нужда от дрехи имат целогодишно, но очаквам потвърждение и от директора / днес почиваше и не можах да се срещна лично/ Щом имам окончателно потвърждение ще пусна координатите  Peace

# 48
# 49
  • Мнения: 734
Аз наминавам само да се похваля, че матракът е при фондация ПУЛС и се надявам да си намери нов дом скоро.  Peace

# 50
  • Мнения: 10
Приготвила съм малко мъжки дрехи да занеса в четвъртък на ф-ция Бетел (№12 от този пост: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=695988.msg23948096#msg23948096 )

Ако някой от кв, Изток има желание да се включи (по възможност, да не е с обемисти неща),  може да ми донесе неща до сряда на кино Изток - пишете ми ЛС.

# 51
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Много се радваме, че темата има смисъл и всеки намира местата, където може да помогне Hug
Страхотни сте  bouquet

# 52
  • Мнения: 23
Аз също подготвям да изпратя дрешки и др. дребни неща, но искам и да попитам дали няма възможност да се закове темата отгоре, тъй като потъва ако не се пише, а нуждата от тази информация ще я има и занапред (надявам се Simple Smile ).

Благодаря!

# 53
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Аз също подготвям да изпратя дрешки и др. дребни неща, но искам и да попитам дали няма възможност да се закове темата отгоре, тъй като потъва ако не се пише, а нуждата от тази информация ще я има и занапред (надявам се Simple Smile ).

Благодаря!

сега ще пиша Peace

# 54
  • Мнения: 10
Здравейте! Бих искала да даря балната си рокля, но не знам къде. Ако може да ми предложите място, на което бих могла да я изпратя.

# 55
  • Мнения: 395
Здравейте! Бих искала да даря балната си рокля, но не знам къде. Ако може да ми предложите място, на което бих могла да я изпратя.
Вижте, в темата за "Защитеното жилище - Заедно", там винаги има някоя девойка, която е абитуриентка...

# 56
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
http://milostiv.org/projects.php?id=5

 Това е сайт, в който събират информация за домове и центрове, в които също може да се помага. Който има инфо и желание, може да помогне за обогатяване на сайта. Рос, вие имате доста информация, момичетата от различните звена също могат да се включат.  Peace

# 57
  • sofia
  • Мнения: 7 477
http://milostiv.org/projects.php?id=5

 Това е сайт, в който събират информация за домове и центрове, в които също може да се помага. Който има инфо и желание, може да помогне за обогатяване на сайта. Рос, вие имате доста информация, момичетата от различните звена също могат да се включат.  Peace

Нати, благодаря  bouquet
Някой нещо ново?

# 58
  • Мнения: 1 531
аз искам да кажа БРАВО за темата Peace Peace Peace
имаше нужда от такава, наистина усещането, че няма къде да дариш, а същевременно си сигурен, че някъде има голяма нужда от тях, е много много неприятно - така че БРАВО   bouquet
ще споделя във фб Peace

# 59
  • sofia
  • Мнения: 7 477
аз искам да кажа БРАВО за темата Peace Peace Peace
имаше нужда от такава, наистина усещането, че няма къде да дариш, а същевременно си сигурен, че някъде има голяма нужда от тях, е много много неприятно - така че БРАВО   bouquet
ще споделя във фб Peace

 Hug

Да, така е, има много нуждаещи се и от нас зависи да ги намерим. Трудно е, но ако споделяме подобни места, нещата ще се случват.

Скоро не е подаване информация , но ако имате, моля пишете ги , аз ще ги добавям отгоре.
Благодарим на всички  bouquet

Молим

Общи условия

Активация на акаунт