ЮЛИ 2007!

  • 44 423
  • 732
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 3 414
Не взимай биодерма със зелена капачка че е за мозна кожа и нестава за очи.най добре биодерма авс за деца мицеларна.ако трябва и децата ще изтриеш.вчера нямахме вода и я ползвах и за тях.
Я да питам някой гримира ли се?Вико теб съм те виждала със синки,а Бубето с черен молив.
Как се справате?не че ще се гримирам ама ей така да си мога.

# 436
  • USA
  • Мнения: 559
Иве, аз използвам този: http://www.neutrogena.com/product/healthy+skin+enhancer+broad+sp … s&from=Search, който за цената си е направо вълшебен. Точно преди 1-2 дена ги спрягахме в американската тема. Хвърли едно око ако искаш да видиш какво препоръчват другите съфорумки.
И аз много харесвам на Биодерма мицеларната, имам с червена капачка. Ползвам я сигурно 5 години вече. Гримирам се много рядко, но ми се иска да започна по-често Simple Smile. Ето един сайт с клипчета за гримиране. Много ми беше интересно.

За децата, за мен беше голямо постижение и абсолютно чудо да имам две, предвид здравословните ми проблеми. Много съм щастлива и благодарна, че успях и са ми голяма радост и ми усмислят живота. Но си давам сметка, че не мога повече. Психически и финансово няма да издържа. След 2-3 години може пак да ми се прииска, но тогава вече ще гоня черирисетака и ще е различна ситуацията.

# 437
  • Мнения: 384
Ползвала съм мицеларна на биодерма,на авен но съм най-доволна от тази на Виши,харесвам си я.Термална на Авене,измиващ гел на Нивея най-харесвам.Като се гримирам слагам ФД,малко руж,черен молив или някакъв цветен молив,или цветна очна линия,спирала и гланц това е,сенки не ползвам от години.По принцип малко грим ми стои добре,не се харесвам със силен грим.
Много е хубаво да се очаква бебе в семейството емоцията е голяма,но болестите и грижите са ужасни,ако нямаш помощ.Аз с двете несмогвам и много неща които ми се искат немога да ги навържа,каму ли иначе.Така че си оставам с двете да са ми живи и здрави,а радостите ще компенсирам от другаде.На мен ми се излиза,ходи ми се по екскурзии,вече други неща ме вълнуват,искам да отслабна и бебета вече не са ми на дневен ред.

# 438
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Аз сутрин слагам бб крем пудра руж и спирала.Искам да се науча очна линия или молив и нюд грим.
Уинксче поткрепям за 3.4 и тн деца.Аз на двамата вниание немога да отделя пък за повече....
Ще разгледам сайта за грим.При вас има толкова хубави неща за гримиране и цените са приемливи доста за заплатите.дават остири тн....
Шуше и ти марш към аптеката Joy

# 439
  • София
  • Мнения: 254
Ивето и мен сега ще ме прати в аптеката - аз мия сутрин и вечер с гел за измиване/крем "Каро"/сапун  Flutter, след което минавам с розова вода (вместо тоник, много добре ми се отразява) и крем - за около очи и друг за лицето. Почистването с тоалетно мляко и прочие не ме кара да се чувствам почистена  Laughing Вярно, че преди бях с мазна/смесена кожа, сега май вече не съм, и на мен като на Ками само черните точки в Т-зоната са ми проблемът, но пък все си мислех, че ФДТ по-скоро би увеличил този проблем, отколкото да предпази, може би греша.

Като студентка първите години без тъмни сенки (сиви или кафяви) не излизах отвкъщи, чувствах се като гола. Сега съм само на спирала и гланц за устни. Червило си купих за бала, сложих си, погледнах се в огледалото и го изтрих. Сега слагам мнооого леки сенки в редки случаи вечер или ако ходя на сватба  hahaha

# 440
  • София
  • Мнения: 3 414
Ама хубаво вие си мийте лицето с каквото искате ама очите -свалете първо спирата с дегримьор или мицеларна,после се жулете Wink

# 441
  • Мнения: 329
току що оставих 100 лв в аптеката CrazyКупих си вода на Биодерма, абс, ама аз я намерих само в малка опаковка, Иве има ли я и в по голяма??Купих си и такава мицеларна вода на Darphin, скъпичка е ,ама съм чувала че тази козметика е много добра, дадоха ми и мостри кремчета на нея ,ако ми понасят бих заменила за малко Uriage Grinning.Избрах си и ББ крем(изчетох доста за него из форумите)на Ла Рош,дано ми понесе.Иве, а корейските кремове по нета ли си ги поръчваш?Искам и аз да опитам някой от тях ,ама нямам регистрация.И тък като за през ноща май не ми действа добре дневния крем си взех и крем на Биодерма...И похарчих много пари..
Иве ,а този магнезиев гел скраб по ширините на квртала не го намирам.Откъде го купуваш ти?
Аз съм навита за среща някоя вечер ...хайде пишете кой ще може Hug
И аз, като Айка ,се чудя дали с ежедневното ползване на ФДт няма да утежня положението ,какво мислите???

# 442
  • София
  • Мнения: 3 414
Ками корейските от нета,но не се спогодих с тях излизат ми пъпки и са много светли,няма да ти хареса покривноста е голяма,по добре си вземи нещо хубаво,ести ланком диор,икономични са.
Малка е и моята авс дерм,виждала съм и големи в ремедиум аптеки.Ползвай си я за очите само.Гел скраб магнезия от същата аптека.За нощен крем съм с две ръце, повече работи от колкото дневните.Взела съм едно шисейдо и съм във възторг и го препоръчвам,от 3 седмици няма пъпка няма нищо и съм загладила.Нощния го мажеш поне час преди лягане че иначе отива във възглавницата.
Гарние бб-тата са на промоция този месец 10,99лв

# 443
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Шуше и ти марш към аптеката Joy
И...? какво точно трябва да си купя, напиши списък на НЕВЕЖАТА първо... второ... трето... с точните наименования и за какво се използва.  Joy

Крем за бръснене Каро премахва черните точки много добре. А и да сте забелязали че мъжете обичайно са по-младолики от повечето жени? Това го четох веднъж преди много, много години, в младежките ми времена, когато имаше един вестник "Жената ... (нещо си)".  Whistling Намазвате си лицето с крем за бръснене като както си правите маска и престоявате десетина минути. Почва да щипееее  Crazy Измивате и подсушавате разтърквайки леко около нослето черните точки. Изпадват като круши.  Joy

# 444
  • Мнения: 329
крем Каро за борба с черните точки ми звучи супер и ще опитам, Шуши Hug
А някой ползвал ли е Darphin??Сега разгледах сайта и ме впечатлиха продуктите Flutter
Едва правя 5 мин на колелото Laughing, ужас, много съм обездвижена......
Ще видя в Младост къде има Ремедуим Grinning
Какво ще готвите днес?Аз правя леща сега ,а по късно и баница

# 445
  • София
  • Мнения: 3 414
Кой знае какво има в Карото,щом ги маха като круши. Joy Joy
има си уредчета за черни точки Whistling
Шуше първо мицелана вода второ бб крем.
Ей Ками след месец велото ще стане чудна закачалка Joy Joy има да опъваш ризите на Т

# 446
  • Мнения: 329
 Joyдано да няма тази съдба Grinning, че от подобни закачалки вече няма място за нас вкъщи
Какво ще купувате на мъжете за свети валентин Laughing?

# 447
  • Sofia
  • Мнения: 523
Лелееее - и аз отивам утре в ДМ  Blush
Аз нали грим по принцип не ползвам, ама за почистване все не си попадам на правилните неща ... Заредих се с информация от вас Simple Smile

И среща искам ...

Ками - дано дано - ние си имаме една такава вкъщи  Embarassed
Аз на моя - нищо няма да му купувам.  Crossing Arms Много ми е комерсиално ...

# 448
  • София
  • Мнения: 254
Ама хубаво вие си мийте лицето с каквото искате ама очите -свалете първо спирата с дегримьор или мицеларна,после се жулете Wink
Това защо, ако така и така ще търкаме после? Сериозно питам, защото съм непросветлена.

Аз кремове специално на гарние и подобни марки, вече не смеч да ползвам. Ползвам само професионални или евентуално медицинските (виши/юсерин, авен,...), Иначе някое гелче за измиване се случва и да си взема от по-евтините марки. А карото измива супер според мен (поне за моята кожа, разбира се) и ми е препоръчвано от козметик преди доста години. И от личен опит - не става да се замести с друг крем за бръснене  Laughing.

Нищо няма да купувам и аз. То аз няма и да съм тук, чак сега се сетих, ще си бъда другата седмица при мама и тати  Joy

# 449
  • Мнения: 329
аз досега зяпах и открих какво ще му взема- нож за алпинисти Grinning
Искам да се науча да се кримирам, на чуждо лице горе долу се справям ,ама на моето все не се получава.Иначе имам мерак Mr. Green
Търсих Списъкът на Шиндлер в две книжарници и я няма тази книга ThinkingНякоя от вас има ли я ,да ми я даде да я прочета Praynig
Хайде да се преброим за евентуална срещичка:
1.Ками
2.Искра
3.Вики
 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт