Отговори
# 45
  • Мнения: 4 070
*SamiMummy* , Елдата е добро продължение. Не е тежка за захранено дете, не е сериозен алерген, регулира стомахчето, добавя още желязо и важни белтъчини. Може да се редува равностойно с ориза.

# 46
  • София
  • Мнения: 35
И Емма вади един палав поглед и не мога да й се ядосам.За спането,малката от едно известно време все натрани се завърта да заспива.Преди си беше само по гръб,а сега горкото дори в кошчето за кола се опитва да се завърти  Mr. Green Crazy
Значи другият месец ще сменяме млякото вече  Crazy Кога пораснаха толкова.Гонят половин година  #Crazy

# 47
  • Мнения: 7
Добро утро момичета  Hug
Най-сетне и аз да успея да се включа в една тема - а като гледам май доста съм пропуснала  Laughing И на мен ми започна сесията и изобщо за нищо не ми остава време... Rolling Eyes  Докато Сашко спи гледам да свърша някоя и друга работа и като се събуди оставям всичко..  Mr. Green
Аххх Матей и Емма са невероятни  Heart Eyes
И ние започваме да се захранваме - на консултацията д-р Субев ми каза как да го захраня - първата седмица само със сок - няма значение какъв, аз му взех от ябълка и един от моркови вчера една лъжичка, днес две и така да увеличавам всеки ден. Втората седмица да минем на зеленчукови пюренца в 12ч. за обяд пак постепенно...През третата седмица вече си минаваме на плодови пюренца, кашички или шейкчета  Simple Smile
Ние вече не се кърмим от 3 седмици вече  Sad защото кърмата рязко ми намаля и в един момент спря  ooooh! и сега сме на АМ на Hipp Combiotic 1 и от 6-тия месец си минаваме на двойка  Peace Понеже Сашко много повръщаше и кърмата и сега АМ-то доки ми каза да му слагам в млекото по една мерилна лъжичка рожкова каша зад ас тане млекото по-тежко и да не го повръща на фонтан...
На всички бебоците са страхотни сладури  Heart Eyes В Facebook си ми следя редовно и си ви гледам  Heart Eyes 
По въпроса за крустите по главичката - и ние имахме мноооого  Crazy Док даже каза, че има и гъбички  Shocked и ми изписа Екзодерил 1% крем и като че ли поумекнаха от него и аз с малко зехтин намазах главичката и с гребен разресах и всичко падна и за да не се появяват отново намазах с крем Бочко и сега няма нищо  Mr. Green

Много започнаха да го тормозят венците (зъбките) и док ни изписа някакви хомеопатични хапчета - перлички който веднага се разтваряли в устата - ХАМОМИЛА 30 СН  Mr. Green


# 48
  • Мнения: X
Добро утро  Hug Първото добра за мен от не знам колко време  Crazy Crazy да ви кажа чувствам се много тъпа...от мерак да детето да е само на кърма, май май си е бил недохранен...замислих се за килограмите, че си качваше добре, ама може би, ако си папкаше колкото трябва щеше да качва като на Марли  Joy Joy Като казах Марли - лелеееееееееееее, страхотен е този шишо, как хубаво се смее - не живее ли човек заради този смях и тия усмивки  Heart Eyes Heart Eyes
Та да си кажа  Mr. Green почнах да цедя и двете цици, за да съм сигурна, а не пак от едната да се чудя ял ли е, не е ли...и си му давам по 150 мл. - той пак си ги изяжда, някой път му давам 160, ако има  Mr. Green но пусто му човек като се похвали и после стане съвсем обратното  Joy но тая нощ си спа спокоен, събуди се с усмивка, което не е било от няколко седмици поне  Thinking все с рев преди  ooooh! докато се изцедя го оставих под въртележката и си кротуваше, абе въобще - вече не ми пука, че няма да сме само на кърма..иначе щяхме да се разведем сигурно  с ММ Joy вие си нямате на идея какъв денонощен рев беше и моя мъж беше спокойния, ама аз много се бях изнервила и само крещях, абе ужас  Mr. Green благодаря ви на всички за подкрепата, а на тези, които отдавна ме съветваха да почна да дохранвам, ама не го направих се извинявам  Joy Joy
Блонди, късно вече - с уиндолс 8 съм и нищо не мога да намеря  Joy Joy да не говорим и скайпа колко ми е странен  Joy Joy ама ще свикна  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 393
 Добро утро  Mr. Green
*SamiMummy* , Елдата е добро продължение. Не е тежка за захранено дете, не е сериозен алерген, регулира стомахчето, добавя още желязо и важни белтъчини. Може да се редува равностойно с ориза.
Напълно съгласна съм!  Mr. Green

ТайраHeart Eyes за Емма.

Марли, много сладко това мишелинче, напълни ми душата Hug Mr. Green Heart Eyes


Бюти - ето, че стигна до правилни изводи. Така е, понякога по метода на пробите и грешките..... Hug Благодаря за темата!

за спането - ако е заспал на една страна, така си спи и по някое време се обръща по гръб. Понякога само по гръб.

за кашлянето - не мисля, че го правят за внимание. По - скоро когато докато са легнали кашлят, защото секретите се стичат в гърлото и там се задържат, а когато са гушнати и поизправени и т.н. не е така.

# 50
  • Мнения: 4 070
Делаа, Hug Ами не, то се личи ,че е трик за привличане на внимание- не е само при легнало положение, понеже аз започвам с лигавия глас и тя продължава да кашля в екстаз и все повече....не знам, но как зацепва това девойче- с половината си гънка направо ме изумява. Wink

# 51
  • Мнения: 16
Добро Утро и от мен  Simple Smile
Малката взе много да мрънка сутрин като се събуди, а иначе ставаше само с усмивка и едни песниии  Heart Eyes сега е на заточение в люлката ,но само като я погледна и една усмивка дава  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Марли и Тайра страхотни, усмихнати бубенца  Heart Eyes
Лино честит ти компютър  Hug
Дарлена, много ми харесват коментарите ти, но преди каза, че и на 6 месеца има период на разтеж  newsm78. Аз вчера я храних на 2,5 часа и да ви кажа не беше трудно, в смисъл, издържаше си детето, а досега никога от както се е родила не се е хранила на толкова време, повече от 2 часа не издържаше  newsm78 На обяд заспа и спа 2 часа, без прекъсване, и това не се беше случвало от много отдавна  newsm78 Но вечер си иска своето и не мисля, да я ограничавам, тя сама ще си покаже  Naughty
Гунди, Галка айде, утре почвам, направих си списък, кой ден какво ще ям и се почва. Да видим дали ще изтрая Mr. Green Жалко, че няма кой да ми пази детето, да ходя на фитнес  Confused
Бюти, щом Анди е спокоен, няма да се тревожиш за кърмата  Hug Благодаря за темата  Hug
Самимами, и аз съм с пролетна алергия  newsm78 сега ме хвърли в размисъл, май и аз ще стартирам с оризова каша, а не с тиква или сладък картоф , както бях замислила  Thinking
спането спи само по гръб, но от няколко вечери много неспокойно, ще я пробвам на страна, пък да видим  Thinking
Иначе нашата се преструва, че реве и като се приближиш до нея и една усмивка пуска  Mr. Green
Това е за сега, ако се сетя друго пак ще пиша  Hug
Редактирам се, Лино искаш ли да ти пратят от Хипп, кошничка с техни продукти? Мога да пратя на някой, но няма на кой тук в Германия и се сетих за теб, ако да пиши ми на ЛС  Hug

# 52
  • Мнения: 27 524
А доколкото разбрах почне ли захранването трябва да пият и вода задължително.

Не, не е задължително, просто трябва да им се предлага, ама ако не искат не е проблем, все още млякото им е основна храна  Hug

Захариева, гелът не на буци, ами все едно парчета натрошено стъкло има  ooooh!

Лино, засища се засега. В двойката няма захар, а захар и нишесте знам, че слагат на тройките и за след годинката. Ще видим, до годинка няма да я държа на 1-ца, все пак в двойката има повече желязо, което след 6-ти месец се изчерпва в организма им.

Кашлящи бебета за внимание  Joy Joy Joy Моята ръмжи  hahaha

Марли, страхотен Матей  Heart Eyes И любимката ми Емма колко е ухилена, от сърце, само татко й отгоре малко ме плаши  hahaha

Бютка, радвам се, дано все така да е  Hug и да не изникне нещо друго  hahaha Камелия нощем хапва по 180 и за още пита, така че храни момъка  Wink



# 53
  • Мнения: 4 070
Със захранването започва предлагането на вода, много кърмени бебета започват да пият такава по- късно. Викчо се научи да пие вода когато захраних със сирене, въпреки, че винаги го изкисвах по 24 часа.....

# 54
  • Мнения: 264
Здравейте  Hug
Еххх, зарязах всичко и ви прочетох  Party Ми така де, писна ми все едно и също, малко да релаксирам и аз в нета  Hug
Емма е страхотна и Матей също, какви бузки има големи  Heart Eyes
И ние вече се обръщаме от гръб по корем и от корем по гръб  hahaha Joy newsm32 newsm32 и сега дивана е опакован с възглавници, че е нещо страшно с тия моите диваци Mr. Green
А Анди ми пълзи на зад Crazy като гъсеница е, така си надига дупето и после се отласква с ръцете  Crazy Heart Eyes
Гогито пък като му се хапва пюре и ми прави с устата, Мммаа мааа , някакво мляскане такова, то аз ги учих така де Laughing
И ние след 19-ти значи ще минем на Апталил2  Wink Дано ги насища, че единичката нещо вече не върши тази работа от доста време на сам Crazy
За позите: спят си по гръб с извита главичка на която посока си искат те  Wink
Да не забравя да чиститя именния ден на празнуващите днес  Heart Eyes Да сте живи, здрави и много щастливи Heart Eyes

# 55
  • Мнения: X
Hug Hug
някой питаше как съхраняваме кърмата - и аз ползвам чашките на Авент, ама съм малко несериозна в съхранение и такива неща..обикновено си държа на стайна температура и събирам капка по капка  Joy иначе имах едни 30 мл в хладилника от 5-6 дни поне, но нищо й нямаше  Twisted Evil то нали уж може до 8 дни де, ама все пак  Crazy
Емма е много сладка и ухилена, ама и аз като видя баща й и се сещам за случките  Twisted Evil
Аз да ви кажа вече ми се иска и аз да захранвам, но не смятам, че Анди е готов...така като го гледам не виждам и на 6 месеца да е готов  Joy но пък бебчетата се променят с всеки ден и изведнъж може да направи всичките неща, за да го почувствам готов  Twisted Evil въпреки това смятам началото на февруари да започна  Twisted Evil
Блонди, браво на Камито, че е пропила вода..аз моя го пробвам като хълца, ама неще много, много  Mr. Green
И Анди кашля, ама мисля, че е от сополи или лиги  Whistling
Честита кола на Муки и честит комп на Лино  Twisted Evil
Честит имен ден на всички празнуващи... Hug

# 56
  • софия
  • Мнения: 376
Честито на именниците.

Ема е много чаровна.Матей е сладкиш, направо да му намачкаш бузаните.

Ние също спим  по гръб и си върти само главичката.

 Отивам да се приготвям,че ММ е именник и може би ще имаме гости.

# 57
  • гр.Велики Преслав
  • Мнения: 10
Диди , аз имам такъв блендер   мисля,че прилича на този, който показа. Добра работа ми върши в по принцип.

Блонди ужасно, нали? Ти вече не си тука, няма как да ги върнеш  Confused , но според мен не това е важното. Трябваше да отида в агенцията за защита на потребителя с тези памперси. Как може точно за децата да се допускат подобни небрежности /меко казано/ ?!

# 58
  • Мнения: 7
За кашлянето - питах педи онзи ден, защо кашля да не настинал  Confused Той си го прегледа и видя, че всичко е ок и обясни, че бебетата кашлят, защото имат обилно слюнкоотделяне и се давят понякога от тях..  Rolling Eyes Не мисля, че искат внимание по този начин така де ако искаше внимание ще пищи и реве докато не стане неговото  Mr. Green Питах и за водичката - каза да му давам по 30мл. на ден вода и да не прекалявам...

Мога да се похваля, че от седмица на сам мисля, че от АМ-то не се буди нощем да яде и си спи до към 7-8ч. сутринта  Party

Исках да ви питам за забелването на момченцата? newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 35
И на мен въпреки всичко ми се струва,че Емма нарочно го прави.Кашля не само,когато е легнала и когато й обърна внимание веднага престава и почва да се киска  Joy Затова според мен си е абсолютно нарочно.Иначе има и моменти,когато си виждам,че си кашля наистина от слюнки.Различни са двете кашляния  Crazy
Блонди баща й никога не излиза убав на снимки  Mr. Green Винаги умее да разваля снимки ама какво да се прави.Затова пък Емма го сложи в сянката си  smile3534
Не знам вчера защо беше в такова добро настроение обаче като видеше фотоапарата и как ли не се ухилваше да я снимам  #Crazy а обикновено седи като вцепенена като искам да я снимам  Mr. Green Искала е да бъде хубава за вас  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт