Пазаруване от немски сайтове

  • 179 745
  • 897
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 14
Здравейте, може ли някой да ми каже, как става регистрацията в Бестсикретс?

# 811
  • София
  • Мнения: 4 443
С покана.

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 11:28 от bubanka

# 812
  • In transit
  • Мнения: 11 791
Аз се регистрирах наскоро без покана. Директно от сайта.

# 813
  • Мнения: 4 398
А получихте ли 10% отстъпка на първа поръчка, когато е без покана?

# 814
  • In transit
  • Мнения: 11 791
А получихте ли 10% отстъпка на първа поръчка, когато е без покана?
Не, поне не видях такъв мейл. Но, не съм направила  и поръчка, все още. Grinning

# 815
  • Мнения: 54 389
Аз не си спомням дали имах имейл, или направо в сайта ми излезе ваучера за 10%.
Пробвай смело, Mikkey!

# 816
  • Мнения: 1 994
Аз имах имейл. Също в секция за ваучери го имаше и пише до кога е валиден.

# 817
  • In transit
  • Мнения: 11 791
Аз не си спомням дали имах имейл, или направо в сайта ми излезе ваучера за 10%.
Пробвай смело, Mikkey!
Joy Страх ме е, да направя първа поръчка, че после ставам, като развързана с поръчките.

# 818
  • Мнения: 120
Здравейте момичета, искам да поръчам едни добавки от немски сайт, но няма доставка до България. Знаете ли дали има някой посредник чрез, който да го поръчам?

# 819
  • Мнения: 535
Здравейте момичета, искам да поръчам едни добавки от немски сайт, но няма доставка до България. Знаете ли дали има някой посредник чрез, който да го поръчам?
Препоръчвам Габко.Използвам ги от години,никога не е имало проблем.Имат курсове 2 пъти седмично.

# 820
  • Мнения: 3 608
Здравейте момичета, искам да поръчам едни добавки от немски сайт, но няма доставка до България. Знаете ли дали има някой посредник чрез, който да го поръчам?
ГГБГ Габко

# 821
  • Мнения: 1 032
здравейте, пазарувам от няколко месеца в zalando lounge, миналата седмица стана нещо странно - не можах да вляза в профила, макар автоматично да се попълваше паролата. Поисках линк за смяна на парола, не идваше, и накрая някак се отвори профила, но с другия ми мейл адрес, който категорично не съм вкарвала, аз и не го ползвам за нищо, и без никакви данни - няма история на поръчки, няма адрес, данни за плащане и други. Вкарах си адреса и при първия опит за поръчка нещо не стана с плащането - въобще не ми прие детайлите. Вкиснах се и се отказах. Има ли някаква генерална промяна в сайта, някой забелязал ли е?

# 822
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
В Best secret има футболни тениски, ако имате фенове на футбола като моето дете… Отказва други дрехи и иска само с екипи да ходи, та купих 2-3 тениски на 50%. От стари колекции са, но това е положението, няма как да се купуват екипи. Даже и аз си взех 2, че нали са тренд.😂 Излизат при търсене на football jersey.

# 823
  • Мнения: 19 294
Опитвам се да поръчам нещо от Hunkemoller, но не приема нито кредитна карта, нито дебитна.
Предполагам,  засича, че са български.
Има опция да се плати с револют, но много странно ми дава да си вляза първо в акаунта на револют с паролата и айдито. Стигнах донякъде в ауторизацията и се отказах.
Някой от вас правил ли е такива плащания? Същата опция имаше и да си вляза в  акаунта на банката.

# 824
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
Аз нямам Револют, но при плащане с PayPal също понякога трябва да се логнеш в PayPal.

Общи условия

Активация на акаунт