Намаления 2013

  • 104 266
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 226
Esprit пише до 50% но според мен са около 30%.
Поне това което забърсах е на толкова.

# 16
  • София
  • Мнения: 580
Благодаря за новата тема! В Серидка в Nickles има 50% на боти, обувки и ботуши (изцяло от естествени материи). Заслужава си да ги посетите, аз се сдобих с два чифта за мен и едни на половинката.  Hug

# 17
  • Мнения: 8 226
Nickles но на Попа си купих след коледа висок черен ботуш за 129 лева - 50%

# 18
  • Мнения: 0
В Дарис от 30 до 50% намаление на дамски и мъжки обувки,боти и ботуши/без чанти/

# 19
  • Мнения: 22
А в Бенетон някой днес провери ли намалението дали е станало 50%, че се чудя на едно яке и една рокля...

# 20
  • Мнения: 36
И аз това чакам.До вчера беше само 30%

# 21
  • Мнения: 8 226
И аз чакам Бенетон...на 50%

# 22
  • Мнения: 2 838
Записвам се с голямо удоволствие Simple Smile Много ми помагате определено Simple Smile Почти не се включвам,но ви следя с интерес Simple Smile

# 23
  • Мнения: 159
И аз към чакащите Бенетон  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 987
За съжаление още е 30% намалението в Бенетон....

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 221
Този Бенетон всички го чакаме Simple Smile) Дано по-скоро да направят по-голямо намаление!

# 26
  • Мнения: 928
В Зара имаше интересни неща, повече за момченца, до 3 год. Якета много се купуваха, чак ме хвана яд, че за следващата зима съм купила вече.
Имаш ли спомен какви им бяха цените на тези якенца? Аз преди няколко дни бях там, ама якета не видях намалени, явно толкова съм гледала  Peace

# 27
  • Berlin
  • Мнения: 11 239
Не, аз минах за конкретно нещо оттам и само ги мернах, но мисля, че в сайта би трябвало да ги има цените и съответно, ако е останало нещо в магазина, да се търси.
Имаш ли спомен какви им бяха цените на тези якенца? Аз преди няколко дни бях там, ама якета не видях намалени, явно толкова съм гледала  Peace

# 28
  • Мнения: X
Днес бяхме в Сердика, почти навсякъде са напускали намаления. Народ много, въпреки, че е работен ден.

# 29
  • Мнения: 6 269
В labels for less в сердика-до 70%
В Том Тейлър намалението също си заслужава-на някои неща е 50%
В Yamamay бельото е на 50% и има добри неща

А в комсед в the mall някои неща са напълно изчезнали-като лего mini figures например, които иначе продават около 6 лв парчето..Sad

Последна редакция: пн, 07 яну 2013, 17:21 от second

Общи условия

Активация на акаунт