Намаления 2013

  • 104 337
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 519
вчера бях на бързо в мола,но забравих да погледна в Mayoral дали има намаление. Някой да знае

# 76
  • София
  • Мнения: 19
Каталога го има във всеки магазин в МОЛа..по скоро изглежда като списание и на последните страници са тези талони. Имам няколко мога да изпратя:)))
Но в Бенетон не важи в/у намалението...пробвах в The Mall преди нова година.

Аз пазарувах на Стамболийски и в Сердика - и на двете места ми намалиха вече намалени стоки с тези талони  Peace
И аз ползвах още 10% в Бенетон и ми станаха 40% Peace
Само върху един артикул или няколко са тези 10% ?

# 77
  • Мнения: 164
реших да не чакам и отидох до мола и по-специално до манго-взех си едни дънки, ако бях изчакала още нямаше да има от моя размер.От малките номера има от почти всички модели, но големите са проблем.Минах и хм за децата намерих блузки и по едни джинси, но за мен нищо не си харесах.В зара нищо не видях интересно,мъжа ми пробва едни пуловери ама повечето имаха дефект, цената им не е никак евтина.В теранова пишеше 70% ама така и не влязох мисля че ще имат още намаления.в Waikiki за мен нищо не си харесах а и дрехите бяха нахвърляни,разпилени,мисля че за мъжете има голям избор и също номерация.Детското цените са още доста високички.Чакам едни якенца да намалят ама да видим newsm78

# 78
  • София
  • Мнения: 11 791
вчера бях на бързо в мола,но забравих да погледна в Mayoral дали има намаление. Някой да знае

Получих SMS от Amigo,които продават Mayoral в Mall Sofia за -20%,но това преди месец.Сега не знам как е положението.
Mayoral има и в Комсед до Mall Bulgaria.До четвъртък вкл. има -40%.Аз успях в събота да накупя разни дрехи за дъщеря ми,но са до 8 години.

# 79
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Каталога го има във всеки магазин в МОЛа..по скоро изглежда като списание и на последните страници са тези талони. Имам няколко мога да изпратя:)))
Но в Бенетон не важи в/у намалението...пробвах в The Mall преди нова година.

Аз пазарувах на Стамболийски и в Сердика - и на двете места ми намалиха вече намалени стоки с тези талони  Peace
И аз ползвах още 10% в Бенетон и ми станаха 40% Peace
Само върху един артикул или няколко са тези 10% ?

върху всичко, което купиш наведнъж т.е. купихме 3 тениски, ръкавици и 1 панталон и всяка стока я намалиха с още 10%

# 80
  • София
  • Мнения: 735
А защо е такава драстична разликата в цените на място в Комсед и в сайта? Хайде, по време на 40% намамаление, напр. Легото е вдигнато и "намалено", но в сайта цените са съвсем различни...

# 81
  • Мнения: 1 675
Да питам - тези списания с талони за отстъпка целогодишно ли ги има в моловете?

# 82
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
А защо е такава драстична разликата в цените на място в Комсед и в сайта? Хайде, по време на 40% намамаление, напр. Легото е вдигнато и "намалено", но в сайта цените са съвсем различни...

Купувах плюшени играчки от магазина, в сайта цената е същата която платих в магазина с отстъпката от 40%

# 83
  • Мнения: 19 058
Бенетона направиха ли 50?

# 84
  • София
  • Мнения: 735
А защо е такава драстична разликата в цените на място в Комсед и в сайта? Хайде, по време на 40% намамаление, напр. Легото е вдигнато и "намалено", но в сайта цените са съвсем различни...

Купувах плюшени играчки от магазина, в сайта цената е същата която платих в магазина с отстъпката от 40%

Ясно, значи може би са качили в сайта цените с намалението и ще ги променят след като приключи.

# 85
  • София
  • Мнения: 4 799
Да питам - тези списания с талони за отстъпка целогодишно ли ги има в моловете?

Не, това е празничен каталог. Талоните не важат цяла година, както беше отбелязано и по-назад.

Аз се интересувам от Scandal, май са си на 30 процента.

# 86
  • У дома !
  • Мнения: 700
Талоните за намаление от списание Дъглас важат навсякъде.В Бенетон,Фурла,Мотиви......важат и за стоката с намаление до 15 януари.
Намаленията днес,които видях не бяха повече от 30% почти във всеки един магазин на Мол Сердика.Много се стискат нещо.... Crossing Arms

# 87
  • Мнения: 22
В Дебенхамс трябва да се пита кое е 50% и кое не, че намалените артикули са малко и пръснати, но пък си струва да се провери...днес напазарувах на дребния доволно. Ако се изчакат 70% сигурно съвсем няма да има размери (за детското - не съм гледала другото)
В Комседа на Каблешков е плячкосано всичко....особено при бебешките неща рафтовете са празни....което си е нормално след лудницата събота и неделя. Цените в сайта са точно тази, които плащаш на касата.

# 88
  • София
  • Мнения: 19
Да питам - тези списания с талони за отстъпка целогодишно ли ги има в моловете?

Не, това е празничен каталог. Талоните не важат цяла година, както беше отбелязано и по-назад.

Аз се интересувам от Scandal, май са си на 30 процента.

Днес видях на витрината в Bullgaria Mall  до -50 процента.

# 89
  • Berlin
  • Мнения: 11 332
Много ме дразни това "до", поредният търговски трик.

Общи условия

Активация на акаунт