Отговори
# 45
  • shumen
  • Мнения: 18 104
Вава,нашият е като първия.Моето чаве си спи с кеф в леглото.
В болницата на нас не ни даваха да носим долно бельо,но аз ходих с еднократни гащи и като се изцапаха ги хвърлях.Но преди да минат на визитация сутрин ги махах,че имаше една докторка като ни видеше с тях откачаше.

# 46
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
матракът на Ема е двулицев (зимен и летен) с кокосов пълнеж, марка не се сещам, а не мога да проверя защото е с чаршаф с ластик и смао при смяна мога да видя... доволна съм, струваше около 150 лв. (май), не съм го купувала аз...

# 47
  • shumen
  • Мнения: 18 104
Добро утро,момичета.Минавам да Ви почерпя макар и виртуално.Днес моето момче става на 4 месеца.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 259

Привет и от мен  Hug

Мецанчо, ми как няма бицепси да развиеш, то да не е лесно.. за малко не е уморително, ама за много си е .. Дано свикне малката поне с шезлонга  Blush

Архи, бременни и майки с малки деца са с предимство в Младосткото ДКЦ, ако ти личи на регистратурата ще ти кажат. Мен една мама ме светна. Аз така ги прередих всички, че те нямаха време да вземат решение какво се случва.  Twisted Evil

Ла Ви, радвам се да те "видя" и се радвам, че така сте си допаднали.. пък преумората, тя май си върви ръка за ръка с бебето  Hug
 
Бамба, и моята бяга от татко си, наби го само като ми натика сода в устата, иначе като си сложи ръката и се кротва. Ама той много й говори и й пее. Иначе малката си ме рита през нощта и се настанява на пикучния ми мехур определено.   Mr. Green

Данаека, ехххх колко е голям вече малкия ... честита месечинка на Дани.   bouquet

аз още не съм на тема матрак. Оставям го за 45 дневния болничен  bowuu

# 49
  • Северозапада
  • Мнения: 5 474
Матракът и аз го оставям за по-нататък.
Количката обаче си остава Jane Muum  bowuu Гледахме я в събота и си ни хареса и на двамата. ММ ръчка, откачва, закачва, пробва дръжки, колела, спирачки  Laughing По-евтините нещо не ни хващат окото, а по-скъпите ни идват много скъпи. Ще трябва скоро да я вземем, защото ще вземе да се изчерпи колекция 2012, а 2013 идва чак май-юни. Единствено ме притеснява, че е малко по-тежък трансформиращият се кош за новородено, но не е чак такава разликата с обикновения кош за кола.
А какво мислите за училищата за бременни и бъдещи родители? Аз гледам в Щерев Олга Дукат води някакви лекции за естествено раждане, а отделно имат и Училище за бъдещи родители и се чудя доколко са полезни и кога е подходящо да се запише човек newsm78
И друго, някоя да ходи на гимнастика, йога или въобще да се разкършва по някакъв начин? Мислех да се запиша на йога в едно студио до офиса, но видях и гимнастика за бременни в НСА.

# 50
  • София
  • Мнения: 5 259

Днес от 18:30 за първи път ще ходя на таз' йога.. утре ще мога да напиша повече за какво иде реч  Whistling

# 51
  • shumen
  • Мнения: 18 104
Момичета благодаря Ви за пожеланията за Дени.
Меци не си само ти с бицепсите.В шезлонга ако свикне ще е добре.

# 52
  • София
  • Мнения: 5 259

Добро утро, мацки  Hug

Мога да споделя и наблюдения от йогата. Значи, за мен беше приятно и релаксиращо. Няма упраженения за мускули или нещо, а само растягане. Аз се почувсвах приятно след урока. Аз не съм никак гъвкава и за мен ще е от полза, но ако очаквате натоварване- не ходете. Говорят ви успокояващо като по хилмите хипнотизаторите и това е  Mr. Green

# 53
  • Северозапада
  • Мнения: 5 474
Ще взема да пробвам и, ако ми хареса ще ходя, ако не  Rolling Eyes не знам. Искам да се раздвижвам поне 2 пъти в седмицата, че с това седене по цял ден започва много да ме боли кръста  Sad

# 54
  • София
  • Мнения: 5 259

Да, за раздвижване ми е и на мен.. аз мисля да ходя 2-3 пъти седмично, а от 11ти февруари се записах и на курса. Не знам какво ще представлявам, но знам че едва ли ще ми навреди  Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 4 127
Рейни,

Къде си се записала да ходиш на йога?

# 56
  • София
  • Мнения: 5 259

Янтра (близко до интерпред се намира).Мацката прави масажи за бременни, скоро мисля да проверя и да ви кажа как е  Mr. Green Определено имам нужда от такъв!

# 57
  • Мнения: 1 490
Я да мина да дам отчет , че скоро не съм  Mr. Green
С бебо сме добре, той е малко над 3 килограма,плацентата ми е вече 3-та степен,каза ,че ако дочакаме термин "дупе да ми е яко"  Mr. Green Иначе води , тапи ...всичко си е на мястото и няма изгледи за скорошно раждане  Rolling Eyes
За йогата- аз си правя разни упражнения в къщи
http://www.biberonbg.com/info/yoga_i_bremennost.htm
Не зная до колко ги изпълнявам правилно , но се чувствам много добре и заредена след "тренировка"  Blush

# 58
  • София
  • Мнения: 5 259

Браво като можете да се насилите и сами да ги правите. Аз имам нужда някой да ме нарита. Вкъщи ще ме мързи- признавам си  Mr. Green За това ще си плащам чинно по 10 лв на ходене  Tired Но пък ако продължа да се чувствам добре няма да са пари на вятъра  Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 4 127

Янтра (близко до интерпред се намира).Мацката прави масажи за бременни, скоро мисля да проверя и да ви кажа как е  Mr. Green Определено имам нужда от такъв!


Уффф много ми е далече. Аз си мислех, че може да е някъде тук по центъра....ама греда Sad

Общи условия

Активация на акаунт