Отговори
# 60
  • Северозапада
  • Мнения: 5 477
И мен трябва някой да ме рита, за да правя каквито и да било упражнения вкъщи - мързеееееел  Mr. Green

# 61
  • shumen
  • Мнения: 18 143
И на мен ме мързеше в къщи,но ходех на курсове за бременни и йога малко,че иначе щях да се обездвижа сигурно.

# 62
  • Мнения: 706
 Здравейте, момичета  Heart Eyes.
 Ренди , блгодаря за новата темичка, както винаги прекрасно заглавие   bouquet. Иначе аз малко дигонално ви изчетох признавам си , но скоро почвам и аз списъците с покупките и пак ще чета  Mr. Green.
 Ние с дребосъчето сме добре- тия дни трябва да дам пак кръв и урина , а в понеделник сме на ЖК . Д чукна на дърво от нова година и кракът , и кръстът не са се обаждали, направо усещам отново удоволствието да ходя и да си усещам само корема  Crazy. А най- хубавото при мен е , че от другата седмица излизам в платен отпуск , който направо се слива с майчинството  Grinning. Така , че тогава се почва сериозната подготовка за срещата с мънинката .
 Мравчи - не помня дали ти честитих розовото щъркелче, но по- добре  да се повторя  Hug Heart Eyes- все така добре да расте  Grinning.
 Относно връзката между киселините и косата , радвам се , че не е задължителна такава. Аз имам в изключително редки случаи ( няколко пъти след вечерно преяждане) , а много се надявам бебка да взела поне моят ген за коса  Mr. Green. Казвам поне , тъй като в личице според мен много прилича на тати си  Blush.Абе да ни е жива и здрава на първо място де , няма да правя рекламации за външен вид  hahaha.
 Много ви гушкам и до скоро , ще се включвам по- редовно  Hug Hug Hug.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 260

Алекс, ами сигурна съм, че и по центъра има и то не на едно-две места  Mr. Green Аз просто съм избрала, това което на мен ми е удобно  Mr. Green

Поньо, хахахахахаха ама това че в началото няма коса нищо не означава  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 23 179
да споделя за болницата "Надежда", цената за всичко е 1750лв, секцио или нормално е все еднаква засега. плаща се на тръгване, още нямат договор със ЗК, през февруари се сключвали и след това може би ще се маха и сумата от ЗК.
От понеделник започват да работят, та значи от тогава може да се ражда вече. За желаещите да разгледат правят списък и като се съберат няколко човека им с еобажда, обличат ги подходящо и ги развеждат, за да ен щъкат постоянно хора там. Стаите били за по двама с вц и баня. Имало апартамент, в който ако иска си се заселва семейството и си седи до изписването, но си се плаща отделно. ТВ и интернет щяло да има. За присъствие на бащата се плаща отделно, но моя е страхлив и не попитах за подробности.
И това е май всичко  Rolling Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 5 260

Ихааа Бамба, до раждане вече стигнахме...
АЗ питах в Тина Киркова с моя фонд какво ми се полага- излиза ВИП двойна стая и раждане, не се поема избор на екип + раждане във вип стая, което аз мисля, че искам, но трябва да видя на място.
Демек общо 1050 лв. имам да платя  Rolling Eyes Ма каквото такова сега...

# 66
  • София
  • Мнения: 23 179
то Тина Киркова се е преместила в Надежда всъщност  Mr. Green
лекари, акушерки, анестезиолози, детските лекари.

# 67
  • София
  • Мнения: 5 260

Бамба, как така се е преместила, аз преди малко говорих иникой нищо не ми е казал...  newsm78

# 68
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
каква е тази болница "Надежда"? за клиника Малинов ли става дума?

# 69
  • София
  • Мнения: 23 179
не е клиника Малинов, просто откриха нова болница, която ще се казва Надежда, на д-р Стаменов е.
гинеколозите, акушерките и неонатолозите са ги взели от Тина Киркова, дали ще продължат и там да работят всъщност не знам.

# 70
  • Мнения: 2 358
Не цялата Тина Киркова, но най-добрите са се преместили в Надежда  Rolling Eyes , а доколкото разбрах и някои от МД са там.
1750 лв. е по-евтино от Щерев, но пък само с 200 лв., така че аз този път едва ли ще се възползвам.
Вчера минах през каридолог и анестезиолог в Щерев (не се плаща отделно за тях), кардиолога ми направи много подробен преглед, чак се учудих, че е толкова подробен. С док. обсъдихме раждането, но по-подробно ще го обсъдим след 2 седмици (надявам се да устискам до тогава).
Малкият мук е 2800 вече, плацента 2-ра степен, заел е стартова позиция.

Скрит текст:
Аз тъкмо се зарадвах, че до края на седмицата ще свършим с ремонта и днес дойдоха майсторите с паркета и казаха, че искат тепърва замазка да се прави, а тя ще съхне още поне седмица, през която нищо друго не можем да свършим. Неаправо вече ми иде да се гръмна. Още не съм прала, гладила абе нищо не съм направила, направо ужасТ  #Cussing out .

# 71
  • Мнения: 329
Здравейте момичета,
Ренди ти значи си решила в Шерев да раждаш, ще чакам инфо после  Mr. Green
Аз там се следя, но все още се чудя , защото наистина е доста скъпо там  Confused

Аз искам да ви попитам също за болките, които ми се появиха от 2 дни насам.
Болят ме кръста и корема долу ниско, но едновременно и малко неприятно(като менструални болки)
Док ми увеличи магнерота на 3x2, пия и но-шпа, но още няма подобрение.
Най-лошо става вечер  Thinking
Другата седмица трябваше да съм на лекар, но май още утре отивам да видя дали
всичко е наред.
Но нямам втърдяване на корема, че да са контракции, не знам дали просто са нормални
неразположения или нещо друго ....

# 72
  • София
  • Мнения: 5 260

АААААААААА схванах, аз реших, че мястото на тина киркова се е сменило  hahaha
Ми моя лекар си е останал там, така че аз не мърдам  Twisted Evil

Витлеемче- а може ли да се разширява долу таза? Аз имах по едно време такива болки..  newsm78

# 73
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Ренди от опит да ти кажа, ти купи каквото си искаш, пък отиди да раждаш и остави бабите да се оправят .. печелиш едно гладене по-малко Mr. Green
Витлеемче не се коси, това е от разширяването на таза и матката .. болката ще отминава и ще се връща и така поне до 2-3 месеца след раждането Peace

# 74
  • Мнения: 329
Ясно, балгодаря ви момичета,
и аз така предполагах, ама знам ли, просто до сега нямах
никакви болежки и малко се стреснах, то мен болката не ме
притеснява, ще си трайкам, само с бебо всичко да е наред  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт