Отговори
# 75
  • shumen
  • Мнения: 18 244
Витлеемска Звезда от разширяването на таза е.
Ренди и аз бях така.До последно преди да родя бяхме в ремонт и остана за бабите да гладят и чистят.

# 76
  • Мнения: 2 843
Привет, мили  Hug
Бамба, успокои ли се, вече имаш мястото на раждане  Mr. Green  Hug
Пони, айде излизай отпуск и да си бърборим тук  Hug
Ренди, всичко ще наредите, не се притеснявай ( казва ти го човек, който от лятото е в ремонт без край)  Hug
Ау, аз нали си поръчах нощниците- два броя, размер Л. Ама те са огромнии, в раменете, гърдите- като чувал седят  Laughing Сега няма по-малък размер и се чудя дали на шивач да ги нося да ги намали с една идея  newsm78

# 77
  • София
  • Мнения: 23 214

Бамба, успокои ли се, вече имаш мястото на раждане  Mr. Green  Hug

ох, да, голям проблем ми беше  Mr. Green
остава да ида да разгледам и да ми кажат дали да нося нещо и всичко е ок.
надявам се да пускат и бащите на посещения поне веднъж на ден  Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 2 358
Деси остави ги така нощниците. Ще пораснеш още колкото и да не искаш, а и е по-добре да са ти леко широки. Моите ми бяха бая огромни, но не съм много сигурна дали сега няма да са ми баш по мярка  Mr. Green.
Данека, Меци аз не искам бабите да ми се бъркат в нещата, да ми чистят, да ми подреждат..... това си е моя работа  Crazy (това може би е от бременността)
Витлеемка нормално е да боли  Hug
Бамба аз вчера казах на док, че искам да раждам с таткото, а док. каза "Има проучване, че 80 % от мъжете присъствали на раждането стават импотентни към собствените си жени" и ММ ококори едни очи  Shocked и вика " е много скъпо ще ми излезе за едно раждане, после любовница да си хващам"  Joy Joy Joy

# 79
  • София
  • Мнения: 23 214
Аз си знам мъжа и само го питах веднъж иска ли да присъства, даже не отговори, само ме погледна странно  Joy Joy
Хич не ми трябва, да го мисля и него.
Да го пускат само после да се виждаме, пък и детето да си вижда.

# 80
  • София
  • Мнения: 5 262

хахаха като нищо да е вярно това да ви кажа... нормално е да се дпресираш като видиш какво излиза оттам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Бамба, а ти къде бързаш да раждаш бе.. имаш близо 2 месеца  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 2 358
Бамба Аз пак недочела, мислех, че и ти искаш да раждаш с компания, а то си си написала, че за след това ти трябва мъж  Mr. Green
Рейни моята идея е да не гледа изхода, а да ми седи до главата, да му стискам ръката и да му казвам, че той е виновен  Mr. Green

# 82
  • Варна
  • Мнения: 25 330
Хахах, той ами, кой друг Mr. Green

# 83
  • Мнения: 623
Ренди ние с ММ сне решили да присъства на раждането.
Тук държат понякога да има някои с теб по време на раждането.

# 84
  • Мнения: 2 358
Сладката аз знам, че при вас в UK си е почти задължително таткото да присъства. Една позната скоро роди там - тя не искаше таткото да е с нея, но неговата рода скочи на ура, как така няма да е там, все едно това дете си нямало баща, не можело така и т.н..

# 85
  • Мнения: 2 843
Ой, Ренди, не знам и аз  Laughing Ще пораста още, ама те са ми многооо големи  Mr. Green Ще поизчакам малко и ще реша какво да ги правя  Hug
Месечко, едно огромно гуш  Hug Четох ти перипетиите с Борко, дано е временно само  Praynig
Тия англичани много смели, бре  Mr. Green

# 86
  • София
  • Мнения: 5 262

МноУ обичам родата да ми обЯсни нещо fight нека се пробват...
Аз ли ще раждам или те...   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Веднъж така брата на ММ се опита да ми се намеси и си го отнесе, а ако се наложи ще помета и пода с тях...
Раждането е работа на жената, в крайна сметка ако каже, че иска таткото, за да е "виновен"  Mr. Green той трябва да се съгласи... ще стисне зъби и ще стои до главата, амЪ и оттам има вероятност да види, а мъжете са любопитно време, ще поиска да погледне... ей така мъничко.. и тогава не се знае какво може да последва. Поне в България е широко разпространено- жена ражда, мъжа празнува  Twisted Evil Ние говорихме и си стиснахме ръцете на- с мен до упойката..  Whistling

# 87
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Ренди щи мине, няма да се притесняваш Mr. Green

# 88
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
моя ако ще да се беше тръшнал пред вратата нямаше да го пуснат... то и къде в тази мини-операционна, аз се чудих как се събраха 12 души

# 89
  • Варна
  • Мнения: 307
Деске, кой номер взе от нощниците? И аз мисля от тях да поръчвам, ама нещо им се чудя още. Струват ми се късички  newsm78

Рейни, в другата тема обсъждахте хемоглобина. Моя беше 107 още в 12 седмица и от тогава съм на ферофолгама. Преди няколко дни пусках изследвания и беше 112. Иначе желязото ми е на долна граница, а ЖСК на горна  newsm78
Ти спазваш ли 3 часа преди и след прием на желязо да не хапваш храни, които съдържат калций? Може и това да е причината, за да не се вдига хемоглобина  Thinking

Аз таткото не го ща по време на раждането  Mr. Green После как ще лекуваме психическата травма  hahaha То и аз не съм сигурна, че искам да видя как излиза бебето, та той. Добре поне, че и той е на моето мнение  Mr. Green

Скрит текст:
Аз пък днес съвсем случайно срещнах Месечинката с красивия Борко, та му се порадвах  Heart Eyes Ама той мнооого хубав бееее, прекрасен Борко, с хубави големи бузки за щипкане и целувки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт