Re: КИВИ + КОМ = КИС - 23

  • 36 755
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7 201
Добро утро и честита нова седмица, дружки! Hug
Нека бъде малко по-ведра, усмихната и позитивна! Praynig


Зиче, не съм ти честитила телефона(извини ме), не съм многословна напоследък, че ме е стегнала шапката отново.Със здраве да си го ползваш и само хубави разговори да провеждаш. Hug
И на Вики много й се събра, милата!Пожелавам бързо да оздравява! Praynig
Мери, и на теб стиснати палци за изследването и много, много здраве!И на Али - също. fingerscrossed  fingerscrossed
Редовна съм при стиховете, ама напоследък хич ме няма ...  Tired
Юле, на патерици - да е жив и здрав племенника ти!  bouquet Да има късмет, успехи и много любов в живота си!
В неделя съм селянче, ей затова изчезвам рано-рано.И вчера карах колело, слънцето малко да ме види, вятър да ме подуха, че ми дотегна това зимно време.(то и една зима, ама ..) smile3540
Фейче, хайде довеждай вече Пролетта! Heart Eyes
На Пацето пожелавам лека работна седмица и време за релакс тук при нас! Flutter
Новодомката Мастерончева, как си?не се ядосвай с гадове, щото всички ядове идват от тях.Помниш, нали? Wink spoko hug
Люската, лек път мила, и отново добри новини да ни донесеш! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
На всички ви желая много хубав, слънчев и успешен ден!И много усмивки!Прегръдки за всички! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 676
  • Мнения: X



Мамче, благодаря за кафенцето   Hug, мммм  веднага си пийвам, че имам страхотна нужда от него точно сега  Simple Smile

# 677
  • Мнения: 66
Здравейте,момичета-кокичета!Мина първото вливане.Трая точно час и 20 мин.Веднага след него се чувствах пушка.Сега обаче ми се гади малко и ми се полежава.Даже и така ви пиша -като древна римлянка  Mr. Green -полулегнала.Мисля,че това е нормално.А и след системата ми се наложи ходене,което ме поумори и за това да чувствам лек дискомфорт.Ще ви наглеждам ,да знаете  Naughty !За това пишете!

# 678
  • Мнения: 2 022
Луска, ти си истински герой! Само малко ти се гади и ти се полежава. Браво, браво, браво! Дано всичките вливания минат само с малко дискомфорт и полежаване.  Praynig Къде си сега - в къщи, или в болницата? Дано те викат само за вливанията, а после да се прибираш в къщи, че престоят в болницата действа много зле психически.  Hug Стискам палци, не съм спирала, лечението да бъде успешно и скоро всичко да ти остане само като лош спомен.  Praynig Praynig Praynig  Hug

Хубав ден, момичета. Ма то какво ли му е хубавото - понеделник!
Mr. Green

# 679
  • Мнения: 66
Фейче у нас съм си.Отивам в болницата колкото да ми прелеят една банка и се прибирам.Следващите ми ходения са на 11.03;25.03;01.04.Само дето не разбрах това 4 курса ли са или не,но следващият път ще питам.

# 680
  • Мнения: 2 286


Слагам ви по едно кафенце и отивам да вардя Дивчо Кривчов, който днес не пожела да спи на обяд и сега сме в жестоки преговори, защото той заспива, а аз само го ръчкам.

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Люска ти си нашето геройче, дръж се момиче всичко ще мине добре! Heart Eyes  love001  love001   Дано и другите вливки  да минат леко. Praynig Praynig

Дупките заравяйте и да няма къде да влизате повече. Hug Hug

Нещо не ми се пише момичета без причина просто така. Embarassed Embarassed Embarassed

Това за лека нощ от мен ...smile3534 smile3534


Скрит текст:




Последна редакция: пн, 04 мар 2013, 22:04 от ЗИЧЕ

# 682
  • Мнения: 1 269
Момичета, минавам набързо да ви споделя, че моят Жоро днес са го одобрили за бригадата в Аляска! Много сме щастливи! Вече си е резервирал билет, само дето имам по-малко от 40 часа да съберем сумата, та утре трябва той да тича по банки за кредит, а не ми е ясно къде, как .. ей такива емоции си имаме!  Heart Eyes
Сега многото работа вече не ми прави впечатление, е раменете все повече ме болят от работа, но важното е, че нещата се подреждат. Аз тази календарна година я намирам далеч по-положителна, може да е от йогата, но се чувствам изпълнена с позитивизъм!
По едно питие за преди лягане за здравето на моето момче  Hug

# 683
  • Мнения: 2 286
Паце, пийвам си от твойто и ставам да си налея истинско Laughing .
За банките - ако е до около 30-40хил. лв, бих препоръчала Райфайзен. Бързо действат, само четете внимателно договора. Много успех и късмет на мъжа ти! Hug

Зичка, пак си номер 1 Joy Joy Hug Hug .

Луси, така е с химиото, обаче ти си силно момиче Party Hug .

И да ви питам - от 2-3 дни съм ужасно, ужасно нервна и започнаха 2 нервчета да "играят" на челото ми - ту едното, ту другото. Като трепканего го усещам. Дали някоя от вас знае нещо за мазане или пиене, че ме влудява това нещо. До сега никога не ми се е получавало така и не знам какво да го(ги) правя.

# 684
  • Мнения: 1 269
Хейли, става въпрос за синът ми. Заема няма да е повече от 3000, лошото е ,че трябват до няколко часа, защото резултатите излезнаха неочаквано. В момента тези пари ги нямаме, а и не ми се иска от близките.
Утре ще действаме, лошото е, че съм цял ден на работа и няма как да отсъствам , освен 30м по обяд  ooooh!

# 685
  • Мнения: 2 286
Хейли, става въпрос за синът ми. Заема няма да е повече от 3000, лошото е ,че трябват до няколко часа, защото резултатите излезнаха неочаквано. В момента тези пари ги нямаме, а и не ми се иска от близките.
Утре ще действаме, лошото е, че съм цял ден на работа и няма как да отсъствам , освен 30м по обяд  ooooh!

Ами, Райфайзен са вашите хора. Ние като теглихме потребителския доста обикаляхме. Сутринта отидохме, в 13ч получихме одобрение и ни казаха "утре" да си вземем парите. Ама как утре, бе, хора? В 15ч сме на сделка пред нотариус Shocked . В 14:15 си бяхме тръгнали от банката с парите Crazy .

# 686
  • Мнения: X
 wavey  Добра вечер дружки мили  Hug

Люска, дано леко минават вливанията  Praynig  Hug

Паце, вземам си питиенце, че тъкмо  децата ме черпят тука с шоколадче милка с лешник и така си пасваа с питиенцето чее мммм  Heart Eyes Simple Smile Успех на  младежа, дано всичко стане така както е искал  Peace Ние се отказахме от бригадата в щатите, нещо не посмя детето и то най-вече по финансови причини, здраве да е, пък може другата година...

Хейли, не знам за мазане, аз  съм си взела  и имам едни хапченца билкови - мента, глог валериана, евтинки са 2 лева и нещо - 50 броя. Притеснила  си се явно за нещо и си напрегната , от това ще е , на мен тия хапове  ми помагат.

Зиче, отшумя ли при Вики, нве  каза пак  newsm78 . Майтапите ти са страхотни  и винаги много си се веселя с тях, то какво ли друго ни остана, та тенкююю  Hug Hug Hug

Ехоуу другите дружки де стеее  Thinking, нищо де все ще появите и ще видите, че ви пращам много много  lovekiss lovekiss lovekiss

# 687
# 688
  • Мнения: 2 286
Луси, много благодаря за кафенцетооо Heart Eyes

Анкасче, не става с тези, и валидол смуча и той не ми помага, здраво изтрещях тия дни.



# 689
  • Мнения: 66
Ай,ай,ай,Хейли  ooooh! Недей така бе,момиче!Млада си,дръж се,че тия нерви и стрес водят до онова хубаво на вкус животно,но страшно като диагноза  ooooh!
Девойки,след вашето многократно подканяне и обсъждане с половинката,токущо се върнах от банката,и...За да открия сметка с епикириза,трябвало да имам и др документ,който да доказва,че имам нужда от даденото лечение или операция,и т.н.А аз такъв документ нямам,защото правенето на тая процедура е по желание на пациента,не е задължително.Има и др вариант-или спестовна сметка"Мотив" или разплащателна/туй в най-близката до къщи банка-ДСК/.Обсъждам го довечера с мъжо,кой от двата варианта и утре ще действам.Ако вие разбирате нещо,споделете.

Общи условия

Активация на акаунт