Re: КИВИ + КОМ = КИС - 23

  • 36 743
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 001
Oпaaaa.......ПАРДОН!

Извинте мЪ!  Banghead smile3538

чЕСТИТО НА ИМЕННИЧКИТЕ НИ!!!!

сВЯТО ДА ВИ Е ИМЕТО! Да сте здрави,късмет,успехи и все истински хора да са около вас!!!




Честито на именничките!(коя е другата Краси? Rolling Eyes)


Анкасчето е другото именниче.....

# 706
  • Мнения: X
Привет привет момичета    bouquet и  много ме е  срам   Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed всяка  година си казвам, че трябва да язапомня тая дата и после  пак я забравям. Преди няколко години 2 или 3 научих , че съм имала имен ден, уфф явно и ЕГН-то си казва своето. Ноо, хайде да не се оправдавам повече, искам да ви БЛАГОДАРЯ МИЛИ МОИ ДРУЖКИ, ЧЕ НЕ СТЕ МЕ ЗАБРАВИЛИ И ЧЕ  ДАЖЕ ВМЕСТО МЕН СТЕ СЕ СЕТИЛИ ЗА МЕН  Laughing  а СЕГА МЯТАМ ЕДНО  ПИТИЕ ВЕЧЕРНО И ДА СМЕ ЖИВИ ЗДРАВИ ВСИЧКИ И НИЕ И  БЛИЗКИТЕ НИ И ОБИЧАНИ ХОРА  bowuu Hug Hug Hug



Хей Хейли, какво излиза с теб сме адашки ли? Да си жива и здрава и много много поводи за усмивки ти пожелавам от сърце   bouquet Hug Hug Hug

Люска и от мен силна силна прегръдка, ама чак да ти изпращят  кокалите да знаеш  Heart Eyes Hug Hug Hug Днес влизах тук набързо няколко пъти само, за да погледна дали има обявена  вече банкова сметка, но уви, хайде дано е отминала тая реакция и утре да си пушка и да задействате това нещо  Peace

Момичета, аз тези дни и аз не съм от най-редовните, но нещо съм се замотала  и вече установих, че като е в къщи човек по не му спори работата, чак ме стига срам и се чудя кво става. Както и да е, но не съм и не мога да забравя нито една от вас и си ви мисля и вас и всичко около вас което сте споделили тук  Hug

Хубава вечер на всички   Hug Hug Hug Hug

# 707
  • Мнения: 2 286

Хей Хейли, какво излиза с теб сме адашки ли? Да си жива и здрава и много много поводи за усмивки ти пожелавам от сърце   bouquet Hug Hug Hug

 Hug Hug Накара ме да се усмихна Grinning . Благодаря!
С много здраве да си носиш името и много щастие, късмет и успехи да ти носи!

Хех, днес от Глобул ми пратиха СМС за ИД... седях, гледах СМС, чудих се, пък се зарадвах Grinning Grinning .
Аз след 2рия Джин започнах малко да се чувствам човек. Що така съм "насъбрала" тия дни ...
А с тия хапчета за кръст дето пия, не трява да пия алкохол Crazy .
А от както ги започнах (мин. петък) започна да ме боли апендицита, снощи вече мноого ме болеше и си викам днес ще отида на лекар,да, ама тая сутрин нищо ми нямаше, цял ден никаква болка и сега се чудя дали е за добро Crazy . Дано Praynig .

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 614


Скапана съм днес от работа зареждахме баня с боийлер ,тоалетна ,шкаф-мивка ,шкаф-огледала,стъклена стена,батерии,праг на външната врата и куп още други неща по издокусуряването и .

ето я банята готова

Скрит текст:











Живи и здрави да са нашите  Красита  и много да са усмихнати и щастливи.



Люска, така е за съжаление при ХТ. но ти си силно момиче и ще издържиш защото е за добро. Силно те пегръщам и чакам да кажеш последната си дума за тема и събиране на средствата. Hug Hug

Момичета не мога да ви коментирам всички че съм скапана но много ви прегръщам и ви обичам нали си знаете!
Болничките да оздравяват. Praynig Praynig

Лека и спокойна нощ момичета!



[/color]

# 709
  • Мнения: 66
Днес имам повод да черпя.Преди 15 години казах"Да" на най-истинския и стойностния мъж в живота ми.Благодарна съм му за всичко,което е направил и прави за мене!Сега в този труден и тежък момент той е най-силната ми опора и стимул за борба.Благодаря ти,Господи,че ме срещна с него и че ме събра!
Колкото до сметката,малко търпение.Днес чакам отговор от Алианц.Ще пиша като имам резултат.
Днес съм пушка.Някакво моментно неразположение явно е било.
Лек,топъл и успешен ден на всички!
П.П.Честито/на патерица/ на двете Красита!Живи и здрави,и с гордост да си носите името!  bouquet

# 710
  • Мнения: 2 286
Луси, честит празник, мила! Още много, много годин да сте заедно в добро и лошо, да се подкрепяте и уважавате и да се обичате както в деня, когато сте си казали "ДА"!




Едно ароматно кафе и вкусно чайче

# 711
  • Мнения: X
Добро утро момичета   bouquet

Ех, че хубаво започва денят  Simple Smile  С хубав повод и добра новина от Люска, че днес е пушка  Simple Smile

Люска, честита годишнина, да сте живи и здрави, все така да сте си опора един на друг и да отпразнувате още много годишнини, заобиколени от щастливи деца, внуци и пра-пра-внуци!



Хубав ден на всички  Hug lovekiss Hug

# 712
  • Мнения: 7 201
Добро утро! Grinning
И на мен ми започна хубаво денят.Радвам се, че и в темичката има усмивки и добро настроение.
Подред на номерата - Анкасче, не знаех, че ти си другата именничка затова така попитах(нали и фейс нямам, та само от тук каквото ми кажете - това зная). Hug
Сега го гледам този бейлис и му се точа, аххх как обичаммм. Heart Eyes
Хейли, благодаря ти за кафенцата(избирам си най-последното). Simple Smile
И сега да кажа -  Честита годишнина, Люскаbouquet
Да сте живи и здрави, все така обичащи и уважаващи се,
да се подкрепяте и да остареете заедно!

p.s. Зиче, банята е перфектна!Браво на майстора и майсторката! thumbsup
Забравих - Жаки, оздравявай, мила!Гушки! hug hug
Хубав и все така позитивен да ви е денят на всички!

# 713
  • Мнения: 1 269

Люска, честита годишнина! Да сте живи и здрави и още дълги години все заедно да сте и много влюбени!

Честит имен ден на двете Красита на патерици! Да са живи и здрави!   Hug


На всички ви едно голямо гуш от мен!  Hug

# 714
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 208
Добро утро!
Люска, честит ви празник (стъклена сватба)! Пожелавам ви много здраве и още много празници заедно.



Зиче, банята е много шик!

Лек да е денят ви, момичета!

# 715
  • Мнения: 2 022
Люска, честита годишнина. Пожелавам ви още много години, пълни с любов, щастие и детски смях. Да гледате заедно как порастват децата ви и да се радвате на внуци и правнуци.



Хейли, пропуснала съм те вчера. Много здраве, късмет, любов, благополучие и най-различни поводи да се усмихваш.



Хей, Зичка със златните ръчички, страхотна баня сте направили с Тони. Господ здраве да ви дава. Такива хубави неща правите!  Heart Eyes

Хубав, усмихнат ден на всички.


# 716
  • Мнения: 698
Здравейте сладурчета

Люска, честита годишнита. Още дълги години да се обичате и подкрепяте. Да се радвате на дечита и внуци заедно Радвам се, че вече се чувстваш добре  Hug


Честито на патерички на вчерашните именнички. Здрави, живи и щастливи. Зло да ви забрави!

Зичеголяма красота е банята. Пу пу, със здраве да си се ципкате в нея.

Мина моята гастроскопия. Доста беше гадничко, но бързо мина и се търпи някакси. Лекарката и сестрата бяха много мнимателни....честно да си призная не го очаквах, защото минавах по здравната каса и няккаси си представят гадно отношение.  Имам само гастрид слава богу. Гега почваме НАИСТИНА да внимаваме какво ядем и по малко стрес разбира се.

Хубав ден сладурчета  Hug Аз чакам да изгрее любимото ми слънчище и да ходя да окопая розите и лехите за цветята.

# 717
  • Мнения: 398
Hug Hug Hug

Люска честита годишнина миличка.От все сърце ви желая дълги, дълги години да се наслаждаваш на близостта на прекрасния ти мъж, да остареете заедно и да се радвате на внуци и правнуци.


Честит имен ден на Краси и Краси  Hug Живи и здрави милички, много щастливи и само успехи за напред


Зиче златни сте просто, браво.Банята е направо страхотна  newsm20

Жакинце да оздравяваш бързо мила.И ние вкъщи сме болни-Анита ми кашля ужасно.Обаче е предимно нощем и се притеснявам да не е някоя астма, или друга алергия.Вчера правихме рентген на гърдичките, ще видим другата седмица какво ще кажат.Дано всичко е наред  Praynig Мъжо кашля и той, а от вчера и аз  Tired
Довечера заминаваме за Лондон, че утре имам час в посолството да си сменям паспорта.Пък и да видим родата-преместиха се в нова къща.

Мери и ти да се оправяш бързо и никакви болести вече  Naughty
Цялата ми рода е с язви, гастрити.....Аз от дете имам киселини и чак сега, като ми изписаха Ланзопразол и се оправих(пия всеки ден хапче и съм добре). Дано и при теб отшумят симптомите  Hug

Айде оставям ви, че са пуснали боя за яйца в Лидл и отивам да си взема.Целувки  Hug

# 718
  • Видин
  • Мнения: 961
Ехооо, приве и от мен!

На патерици честито на Краситата ни!
Да сте ми живи и здрави, момичета и много щастливи!




Мила, Луси, честита ви годишнина!
Желая ви още няколко по 15 години с любимият мъж,
да изживеете в любов, разбирателство и красиви мигове!
Наздраве!




Аз вече съм по-добре, за утре трябва да съм пушка,че вечера има празник да се празнува Grinning

Мери, радвам се че малкото зло при теб!Сега малко диета и нещата ще са нормализират Peace

Ели, и на вас бързо оздравяване, мила Hug

Лека вечер, дами! Hug


# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Нямах нет цял ден почти ooooh!и чак сега се появявам. Hug
Люсинкааааа Hug много години още да се обичате и подкрепяте двамката до дълбоки старини.





Благодаря ви момичета за похвалите за нашата работа. Наистина се гордея с дедко че златни ръце има и работи във хората все едно за себе си го прави. Peace

Мери това не е наша баня. Peace Ние това работим с дедко правим бани от до Peace
Радвам се че всичко със стомахчето е добре.Внимателно със храните и всичко ще е наред. Hug

Жаки радвам се че си добре пък и за утре трябва да си шен  Wink Hug

Ели, това е алергична кашлица ,Здравко е така. Пие Кларетин обикновено за да спре иначе започва да се дави и повръща чак. Скоро не го е хванала и дано не го хваща де но много е гадно. Последният път спа на електрично одеяло и много бързо му мина. Hug
Внимавайте ,че имало вирус със пневмонии и не се чували на слушалка. Peace
Оздравявайте бързо. Hug Hug

Фейче, благодаря ти мила когато имаш нужда и на теб ще направим баничка Party Party Ти как си ? Дай да напишем за темата която ще пускаме за Люска моля те напиши го ти че винаги намираш точните думи МОЛЯ ТЕЕЕ Praynig Praynig

ХЕЙЛИ, АНКАСЧЕ ,МАМЧЕ, РОЗАЛИ, ПАЦЕ,И НА ВАС МНОГО ПРЕГРЪДКИ МОМИЧЕТА! Hug Hug Hug
Юлето и тя изчезна нещо newsm78



Общи условия

Активация на акаунт