ВТОРИ клас - 3

  • 39 917
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 883
Ето задачите
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=698065.msg24206238#msg24206238
(не знам откъде точно са взети...)
При нас - макс точки.

Мерси, ще му ги дам довечера да ги реши ,да видя къде се е запънал.

# 721
  • София
  • Мнения: 9 892
Ако за вас 46 точки е излагация ...то моето дете напълно се е провалило. Laughing Има 32 точки. Това и е първото състезание, на което ходи. Защото се притеснява. Отиде спокойна, прибра се спокойна, прие тези 32т спокойно.  А аз съм страшно доволна от нея без значение от точките и- имаше смелостта да отиде и иска отново да ходи. Което за нас е голям успех!
Факт е, че аз очаквах да има повече точки, защото като и давах да решава задачи от минали години го напрви почти без грешка. И то за малко време. Това ми е важното.

# 722
  • София
  • Мнения: 9 517
дециметрите тази година бяха нещо ново и объркващо според мен  Peace

# 723
  • Мнения: 298
Дзвер,благодаря и тук.
Моя има 47 точки.Аз съм много доволна и щаслива отиде без никаква подготовка.

Последна редакция: ср, 13 фев 2013, 12:42 от rosikosefi

# 724
  • Мнения: 1 883
Упс, ние май сме болни. Преди половин час повърна , и преди малко пак. Сега спи. Очератава се ваканция.
Има ли вирус с повръщане? Дано нещо да му е станало лошо от  плуването и да не е вирус. Praynig

# 725
  • София
  • Мнения: 9 517
вирусът с повръщането беше преди 2 седмици и половина при нас, може при вас просто сега да е дошъл - лек е - за ден-два минава  Peace

# 726
  • Мнения: 928
Ох, тия вируси нямат край  ooooh!

# 727
  • Мнения: 3 164
Упс, ние май сме болни. Преди половин час повърна , и преди малко пак. Сега спи. Очератава се ваканция.
Има ли вирус с повръщане? Дано нещо да му е станало лошо от  плуването и да не е вирус. Praynig
При нас беше за ден, добре че размина лесно и толкова бързо, че този вирус  обикновено ни тръшва Confused
Бързо оздравяване!

# 728
  • Мнения: 1 883
Ясно, дано нас  големите ни подмине.

# 729
  • Мнения: 3 379
Мерси за линка към резултатите. Моят син е с 50 т., аз не бях сигурна, че ще е така, защото грам не беше решавал, а той беше толкова убеден, че няма нито една грешка и явно е бил прав. Като му казах, много се зарадва и чак подскочи, че щял да ходи на национално състезание. Детска му работа Simple Smile Но ме радва де. Почнахме да решаваме за Кенгуруто вече задачи, но от дъжд на вятър. Снощи като се прибра от английски и сам си поиска да му дам състезание. Умувахме бая над една от задачите Simple Smile Но пък са забавни, на него му се струват лесни, но всъщност бърка по няколко. Много е мотивиран обаче, че ако се справи, има и национален кръг. Изобщо, мотивацията му определено се повишава при предизвикателство от по-мащабен характер  Mr. Green

Касита, стана ми мъчно за детето, много неприятна случка. При нас определено не забелязвам да има бележкарство. Синът ми споделя, че понякога като кажат, че той пак има тест без грешка примерно или никой не знае отговора на нещо, а той казва, другите деца реагирали с възгласи от сорта, че той всичко знае, но по-скоро в положителен план. Дори на мен няколко деца един път в училище ми разказваха как всичко знаел и откъде знаел така всичко, но много мило говореха децата, без никаква зла умисъл. Та, надявам се така да продължава и занапред...

# 730
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 237
Да похваля моето дете - има 50 точки.
Тя е щастлива!
Аз също - не се занимавам много с нея - не ми остава време след ходене на две работни места и съм горда с успехите й. Когато мога - работим ....
Вела, бързо оздравяване.
Ние бяхме 2 дни вкъщи - болеше я гърло и я оставих след консултация на домашно лечение....
Утре си отива на училище....
Касита, и на мен ми стана мъчно за детето...
Моята дъщеря не е споделяла подобни отношения.... Стимулирам я да ми разказва, вечер в леглото, преди заспиване си споделяме.... Дори ако дете има по-ниска оценка тя е тъжна и загрижена за приятелчето си.....

# 731
  • Мнения: 2 755
За бележкарството-  досега не съм забелязала синът ми да взима много "при сърце" оценките. Понякога ми съобщава оценките на другите, но по-скоро като някаква статистика и за да ми докаже, че трябва да съм доволна от това, което е постигнал. Е, в повечето случаи съм доволна, поне що се отнася до оценките и знанията му. За дисциплината..... Tired. Там има още какво да се желае. В понеделник ми каза, че за първият срок имал само една петица - по ФВС. Учителката му е намалила оценката заради дисциплината. Ама то пълно щастие няма  Mr. Green

Касита - не знам какъв съвет да ти дам. Понякога децата могат да бъдат жестоки в отношенията си към другите. Повечето от тях дори не осъзнават, какво причиняват. Поне докато са малки.  Tired

На състезанието има 50 точки. На 20.02. ще ходи на следващото - "Аз общувам с Европа". Видях тестовете от миналите години. Не са трудни, ако се внимава, разбира се.  Wink  

Скорошно оздравяване на болните дечица.

Последна редакция: ср, 13 фев 2013, 22:54 от Tonita

# 732
  • Мнения: 1
Здравейте мами, търсих, търсих и не можах да открия теста Аз и числата, може ли някой да ми постне линк. Искам да го видя моят хубостник къде е сбъркал, има 43 точки, а твърди, че нямал грешки.

# 733
  • Мнения: 10 547
Браво на всички деца, явили се на състезанието, независимо от резултатите!

Вела, да оздравявате!

Благодаря за коментарите. Утре ще говоря и с класната, надявам се да ням други подобни случки.

# 734
  • София
  • Мнения: 9 892
И ние от тази сутрин в отбора на грипавите. Confused Имаше малко температура, която бързо свалихме и сега се чувства много добре...каза, че отива на училище Mr. Green. Мда, ей сега и аз така си мислех!
В класа им вчера са били 11 от 24 деца, чудя се колко трябва да са, за да ги разпуснат. То не е само в нашия клас, като цяло в училището е така.

Общи условия

Активация на акаунт