Хайде пак на почивка в Сандански-2

  • 76 251
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 754
Искам и аз май месец за 5 дни в Сандански. Интерхотела ми е фаворит.
Този х-л Бистрица има ли сайт, къде да видя снимки и цени?
Благодаря!
И аз го харесвам Итерхотела ама за 15дни ми идва в повечко.
http://www.booking.com/hotel/bg/bistritza.bg.html?aid=323175;lab … ccd7d2c0d5;dcid=1
И в http://pochivka.bg/o-11720-%D1%85%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BB_%D0%B1 … D0%B8%D1%86%D0%B0
Хотела е нормален семеен хотел.Какво имаш предвид малки стаи ми не са много големи.3-на е така по широка в bookinga ги дават по 17 и по 25кв.Когато ми е чисто и свежо и уютно ми е все едно колко ще е голяма.Аз сьм с две деца и ми е добре там от всяка гледна точка та дори и финансова за 15 дни престой.

# 16
  • Мнения: 5 234
katerinia, благодаря!   bouquet Стандартна стая е 30-40 лв, така ли? Има ли ресторант? Къде се храните с децата?
Плаща ли се за децата - до 2 г. пише, че е безплатно, а за по-големи деца как е?

Последна редакция: пт, 18 яну 2013, 20:40 от Barbabelle

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 754
katerinia, благодаря!   bouquet Стандартна стая е 30-40 лв, така ли? Има ли ресторант? Къде се храните с децата?
Плаща ли се за децата - до 2 г. пише, че е безплатно, а за по-големи деца как е?

Стаите са двойки и тройки винаги сьм плащала за стая не за брой хора в нея е като е нормално че в двойката няма да спят 6 човека  #Crazy
Има кошари ако искаш за по малки деца аз лично не сьм ползвала защото дребния няма да спи в нея.

# 18
  • Мнения: 428
Благодаря за хубавата тема. Записвам се пак, ... пак ще се ходи.
Има още какво да се види и най-вече да се пообиколи наоколо.

# 19
  • Kozloduy
  • Мнения: 14
Здравейте, да се включа и аз миналата година бяхме през септември обадихме се на собственика на хотел Бистрица, да ни предложи тих и спокоен апартамент да е близо до парка.Много съм доволна от избора,предложини в нова кооперация на спокойно място,бяхме с две деца малкия тогава беше на 1 г. а и маше всички удобства.Горещо го препоръчвам. И аз чакам с нетърпение нашата пролетна ваканция.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 361
Прекрасна тема!Благодаря! Записвам се да я следя,че на пролет живот и здраве сме там Simple Smile

# 21
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Ние още се колебаем дали да ходим май или септември.Хотел Бистрица ми хареса много като предложение.А да питам аз дали някой знае,кога отварят градските басейни?

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 754
Ние още се колебаем дали да ходим май или септември.Хотел Бистрица ми хареса много като предложение.А да питам аз дали някой знае,кога отварят градските басейни?
Май месец е отворен градския пьрвият в Интерната но само по големия детският е от юни общо взето за посещение и на вьншни деца.Малеее цялата тема сме в Бистрица хихи има ли места за всички-ама пьк ще си спретнем купон  Joy
Вчера сьм говорила сьс собственика вече нямам тьрпение за заветният ден.Тайфата там ли сте  Joy Joy

# 23
  • Мнения: 371
Ние още се колебаем дали да ходим май или септември.Хотел Бистрица ми хареса много като предложение.А да питам аз дали някой знае,кога отварят градските басейни?

B момента басеините на интерната са в ремонт, едва ли ще приключи до май-юни Rolling Eyes Незнам обаче кога отваря градския плаж, точно след езерото е Peace

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 754
Ние още се колебаем дали да ходим май или септември.Хотел Бистрица ми хареса много като предложение.А да питам аз дали някой знае,кога отварят градските басейни?

B момента басеините на интерната са в ремонт, едва ли ще приключи до май-юни Rolling Eyes Незнам обаче кога отваря градския плаж, точно след езерото е Peace
Това за басейните е супер те още мин.година септември трябваше да ги започнат.Някой ходил сьвсем скоро да каже дали са променили двата вьжени моста и дали са направили новият детски кьт които бяха запланувани и те за мин.година?

# 25
  • София
  • Мнения: 1 173
Записвам се да следя  bouquet

И аз бях в Бистрица преди 3г с двете деца. Не ми хареса само че няма  къде да се храниш. И трябва да ги приготвиш за излизане и тогава отиваме да закусваме. Мислим за септември тази година... Малкият прави астматични пристъпи и сигурно ще гледам да запазя места в Санаториума. някой може ли да сподели кой период от годината е най добре да си там??

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 754
На мен са ми казвали доктори от Сандански че най добре е края на септември началото на октомври за повече от 10дни най добре 14.Аз лично водя децата по 2пьти за по 15дни и определено има ефект.Откакто сме трьгнали 4.2011 малкият няма нито един пристьп до сега пу пу.

# 27
  • София
  • Мнения: 562
Някой с актуални впечатления за хотел Свети Никола?

# 28
  • Мнения: 283
Привет и от мен. Тази година за пръв път живот и здраве ще посетим Сандански. Запазихме стая за юни месец в хотел "Томас палас". Ще чета темата с интерес  Hug.

# 29
  • Мнения: 176
desperation и ние миналата година почивахме в Томас Палас. Изкарахме си мн добре. Хотелчето е на страхотно място , на самия център, но бяха ни настанили в една стая в която дивана беше мн зле. Така че ако се чуете със собствениците пак изрично кажи да не е в стаята със зеления диван Grinning


http://www.thomaspalace.com/KartinkiZaGaleriqta/hol1.jpg

Общи условия

Активация на акаунт