"Три рози за Ева" или "Страсти в Тоскана" както е преведено на български.

  • 128 537
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 204
Таз лудата Вероника май преди беше по-добре да не заприлича на майка си.
Май вече е заприличала. Според мен обаче (поне от това, което виждам досега) сюжетната линия с Вероника е излишна. Изобщо не ми е интересно да я гледам.

Хареса ми поведението на Теса. И у Алесандро най-после видях промяна към по-добро. Марсия си е същата, но скоро ще си намери майстора, така ми се струва.

Момичета, понеже започваме вече 49 страница, ще си правим ли нова тема? Знам, че прекъсват излъчването на сериала, но аз си направих регистрация в сайта на Mediaset и смятам да гледам там, макар и без превод. Със сигурност няма да разбера всичко, но ако искате, ще гледам и ще ви разказвам тук каквото съм разбрала. Ако разчитаме на тези от bTV, може да продължат сериала и след година. Дотогава ще сме позабравили какво е било и вече сигурно няма да ни е толкова интересно като сега.

Последна редакция: ср, 31 авг 2016, 08:18 от bell_87

# 721
  • Мнения: 5 679
Нова тема определено ще трябва да си направим заради условията от 50 стр.  Peace
По другия въпрос - лошо няма да разказваш сериите, но в скрит текст, като уточняваш, че в скрития текст е разказ на серия  Wink. Аз лично бих си изчакала сериите по БТВ, да си ги изгледам с интерес, но ако ми се изчака чакалото, като нищо ще ти прочета скрития текст  Laughing

Все си мисля, че няма как да ги оставят Алесандро и Аурора толкова много да се обичат. Сигурно ще изскочи нещо. На двамата главни герои не симпатизирам толкова, колкото на "подгряващите". Теса, Роджеро, Елена - любимци са ми. Дори Едоардо ми е по-интересно да го гледам .... /мамооооу, каква плочка показа този човек в снощната серия ... очите ми останаха там  Blush Blush/

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 380
Ами, аз мисля, че е по-добре да направим нова тема. Така, която има информация и има желание да преразказва ще има къде да пише. Преди време гледах един турски сериал и мамите, които зтаеха турски го преразказваха много подробно с репликите дори. Има ли мама, която да знае италиански и има желание да съдейства? bouquet
Снощната серия:
Браво на детето, което позна, че Алесандро ще подава въздух на Аурора! Hug Хареса ми серията - как А&А си говореха и решиха, че започват от начало, но не от леглото; как Тесса постъпи много мъдро и стопи леда между баща и дъщеря (искам тя да види мъжа, който аз видях!); как Аурора най-после намери сили да прегърне баща си; как Марсия каза нещо хубаво на Алесандро.
Едоардо номери книга с ксерокопия на Вила Алба, язовирната стена, пентаграма .... Сега очаквам онази кукувица да влезе, да го види как разглежда и да се заоправдава, че ги е намерила и просто ги е прибрала там за да ги предаде по-късно в полицията, но е забравила. И после да се обади на психиатъра за да му каже за случая. И да започнат да изнудват Едоардо, че ако каже ще разкрият кой е бутнал колата в дерето или, че щи убият Ева. Макар че много по-лесно е да го убият, но трябва да има интриги.
Племеника на Камерана ще се опита да го раздели с Тесса. Момента с подаряването на роклята - много хитър тоз човек. Ще каже на Тесса, че не Камерана е избрал роклята (колко се зарадва Тесса, много я харесвам). Но Тесса е умна и няма да се поддаде. Чакам с нетърпение да сватбени камбани (и Камерана да си пусне пак брата). bowuu
Вероника не напразно я дават. Тепърва ще се развива тази сюжетна линия (за съжаления няма да можем да я проследим на бъргарски). И отчето не напразно е вкаран във филма. Той е много мъдър човек. Може би Вероника ще се опита и него да убие.

# 723
  • Мнения: 17 969
Интересна ми е ролята на новата, дават в промото, че бутва Едуардо във водата, жалко, харесвам го  Mr. Green

Ох, роклята на Теса, очите ми останаха в нея, и аз черната си избрах  Crazy Теса по- я харесвах с предната прическа

# 724
  • Мнения: 5 679
....
Едоардо номери книга с ксерокопия на Вила Алба, язовирната стена, пентаграма ....
Аз пък тук очаквам, че ще го оставят да мисли, че книгата и снимките са негови и че той действително е замесен в отвличането на Аурора. Тази Изабела нали му каза с какво се е "занимавал", така че няма да е трудно той да повярва и на това със снимките  Crazy

...И отчето не напразно е вкаран във филма. Той е много мъдър човек. Може би Вероника ще се опита и него да убие.
Оооо, да, това отче все забравям да коментирам - ама хич не ми се вижда мъдър и добър човек. По-скоро си мисля, че и той може да има замеса там, където и психиатъра. Гледа едно такова лукаво, мисля си дори, че може да има нещо между него и Вероника  Stop

# 725
  • Мнения: 5 204
По другия въпрос - лошо няма да разказваш сериите, но в скрит текст, като уточняваш, че в скрития текст е разказ на серия  Wink.
Разбира се. Не бих казала, че знам италиански, но си имам някаква представа покрай една моя позната, чиято сестра отдавна живее в Италия. Освен това съм учила френски, а всички езици, които произлизат от латинския, имат общи неща помежду си. Разбира се, ще има и моменти, в които ще си правя съчинения по картинки. Ще разказвам накратко в скрит текст, така че който пожелае, да чете.

На двамата главни герои не симпатизирам толкова, колкото на "подгряващите". Теса, Роджеро, Елена - любимци са ми. Дори Едоардо ми е по-интересно да го гледам .... /мамооооу, каква плочка показа този човек в снощната серия ... очите ми останаха там  Blush Blush/
+1

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 380
+1 за Едоардо и неговите плочки.
Снощи чак мъжът ми коментираше, че не е излишно напомпан като някой от тукашните екземпляри. Да се чудиш лице ли да гледаш, тяло ли Blush #Crazy

Наистина, предположението, че ще накарат Едоардо да повярва, че книгата е негова е по-вероятно. Не се бях сетила за този развой. Така ще е.

# 727
  • Мнения: 5 204
+1 за Едоардо и неговите плочки.
Снощи чак мъжът ми коментираше, че не е излишно напомпан като някой от тукашните екземпляри. Да се чудиш лице ли да гледаш, тяло ли Blush #Crazy

Ами всичко си има човекът.

# 728
  • Мнения: 1 056
И на мен отчето ми е съмнителен. Снощи се изненадах,че накара Вероника да мине на хляб и вода за пречистване/наказание/. Но пред вид това, че пострадалата монахиня знае защо е паднала, трябваше да вземе мерки. За Едуардо също мисля, че ще го убедят, че сам е събирал материалите за вила Алба, за да си отмъсти на Аурора. Много е лесно да му внушат каквото искат в момента. Интересно дали амнезията му е предизвикана умишлено с медикаменти или е от силен шок. Теса е млада за Руджеро. Не ми се иска такъв мъж за нея, но явно е такъв сценария. Алесандро и Аурора няма да ги оставят дълго щастливи заедно. Враговете ги дебнат и ще очакват нов подходящ момент за удар.

# 729
  • Мнения: 5 679
....Интересно дали амнезията му е предизвикана умишлено с медикаменти или е от силен шок...
Според мен той е бил отвлечен и държан в плен още след заминаването си от Вила Монфорте и е бил на медикаменти за замъгляване на съзнанието. Умишлено са му вкарани спомени - това си е точно работа на психиатъра.
И като казах психиатъра, ето - Марсия е попаднала в полезрението му и ще я подлъже... не че и трябва много на нея де. Но ми е много гнусен този човек, брррр .... чак толкова лошо не заслужава тя.

Имам свободно време за подготовка на нова тема. Някой ще я прави ли или аз да се опитам  Rolling Eyes

# 730
  • Мнения: 5 204

Имам свободно време за подготовка на нова тема. Някой ще я прави ли или аз да се опитам  Rolling Eyes
Би било хубаво, ако я направиш.

# 731
  • Мнения: 5 679
ОК, заемам се  Peace

# 732
  • София
  • Мнения: 1 007

Снощната серия:
Браво на детето, което позна, че Алесандро ще подава въздух на Аурора! Hug

Племеника на Камерана ще се опита да го раздели с Тесса. Момента с подаряването на роклята - много хитър тоз човек. Ще каже на Тесса, че не Камерана е избрал роклята (колко се зарадва Тесса, много я харесвам). Но Тесса е умна и няма да се поддаде. Чакам с нетърпение да сватбени камбани (и Камерана да си пусне пак брата). bowuu
Вероника не напразно я дават. Тепърва ще се развива тази сюжетна линия (за съжаления няма да можем да я проследим на бъргарски). И отчето не напразно е вкаран във филма. Той е много мъдър човек. Може би Вероника ще се опита и него да убие.


Направо щях да падна от смях като ги видях как си обменят въздух.Моето Кате позна,да му се ненадяваш,хихихихи.
За мен всъщност този,който спаси Аурора ,беше Руджеро.Ако не бяха спрели водата в язовира,колко още щяха да издържат А/А в подаване на въздух уста в уста?  newsm78  А накрая дори не му благодариха значи,мъчно ми стана за него,стоеше отвън,и не искаше да влезе ,за да не се натрапвал.Добре,че Теса поне го видя.Относно тяхната връзка хем ги харесвам,хем ми се струва възрастен за нея... Mr. Green Този Масимо е подъл и хитър,но и аз се надявам Теса да не му се върже.Сигурно ще издебне подходящ момент да подхвърли чия е идеята за роклята,т.е.негова е. #Cussing out
Вероника и отчето още не мога да ги разбера кой каква игра играе.При положение,че игуменката му каза кой я е бутнал,той трябваше да я разобличи открито,а не да я оставя на пост и молитва,опасно е и за другите в манастира.
Едуардо може наистина да е проучвал Аурора и пентаграмите.В тази книга имаше и ръкописни бележки,вероятно са от неговия почерк.АЗ не съм наясно как могат да вкарват чрез психоза спомени,толкова ярки и истински с това,което реално се е случило.По-скоро са го водили полуупоен насам натам ,за да вижда неща.Но има нещо,което той е видял,а другите мафиоти не знаят и чакат да го разберат.Изобщо тази амнезия е най-голямата фантасмагория.

# 733
  • Мнения: 5 204
За мен всъщност този,който спаси Аурора ,беше Руджеро.Ако не бяха спрели водата в язовира,колко още щяха да издържат А/А в подаване на въздух уста в уста?  newsm78  А накрая дори не му благодариха значи,мъчно ми стана за него,стоеше отвън,и не искаше да влезе ,за да не се натрапвал.
+1

# 734
  • Мнения: 5 679
И така може да заповядате в Новата тема.
Ако някой иска да допълня нещо, времето за редакция е 24 часа /примерно снимка на любим герой  Wink/

Общи условия

Активация на акаунт