Любители на Котки Тема 70

  • 41 875
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 116
Браво за Кичето! На късмет ти е тя! Да се възстановява бързо!
И нас това ни чака, оф... отсега ми е свито и притеснено.
Сушата сякаш ме разбра кво й мисля и ей така ме погледна  Laughing

# 706
  • София
  • Мнения: 13 169
Сушата сякаш ме разбра кво й мисля и ей така ме погледна  Laughing

 Joy Joy Joy   Погледът ѝ наистина е уникален.  hahaha

Браво на Кичето, че е такава послушница! Бързо да ѝ мине всичко.  Hug

# 707
  • Мнения: 1 027
благодарим за милите думи за дундичка Simple Smile
Бързо възстановяване на послушното Киче Hug
Сушето сладко, верно стреснат поглед е вкарала Simple Smile разкошна е! Мн си я харесвам Hug
И Кари я чака кастрация... тя сега е на 6мес. Ще ми се да намеря само по евтин вариант, мислех в Байвета( Ст.Загора), ама още се колебая, че 90-100лв... все се надявам да чуя за вълшебна цена 50-60 Simple Smile
Иначе Карина е толкова ултра мега лакома, а и нашите мн я глезят, особено татко- храни я през 2-3 часа... станала е почти колко Моли Simple Smile Притеснява ме след кастрацията, май ще стане малко слонче Simple Smile Молинче сега( на година и 4-5мес) се върти около 3-3.200кг, а на 6мес, като я кастрирахме, беше 2,100-2,200кг.
 

# 708
  • Мнения: 1 175
Малко изродско събуждане по японски   Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aaz_QZ6zwcQ#!
така не се бях смяла отдавна
Joy  Joy  Joy

Нашето съботно събуждане изглежда така - с крак в гушата  Laughing

(кофти снимка, но е телефонна...)

Браво на Кичето! Леко възстановяване!

Завиждам ви за гостоприемните котки. И ние снощи имахме гости, но първите няколко часа от гостито те котка не видяха  Laughing Чак накрая като доближи часа за хранене, пъзла излезе от някъде да припомни, но стоя на почтително разстояние. Само един гостенин си хареса - младо момче - и отиде до него да му каже мяу. А той - "аз не обичам котки... ама ти си красива, тебе те харесвам"  hahaha Мисля че Богданка има предпочитания към млади момчета на има-няма 18-20 години. С една друга група гости пак така стана - хареса си баткото и даже му кацна в скута. Знае тя да се ориентира към младичкото.

# 709
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Браво на Кичка! Бързо ще се възстанови, особено щом е мъничка още.

Маша е много безстрашна с чужди хора, пет пари не дава. Тя и нас така ни прие, от раз и от ден едно е все едно цял живот е живяла тук, с нас. Липсва й изобщо предпазният вентил за непознати, явно винаги е била глезанка и третирана само с внимание, даже там, където е живяла, преди да я вземем - в някакъв завод, в канцеларията (комай). Та е супердоверчиво и приятелски настроено коте.

# 710
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен   bouquet  Извинявам се,че така нахлувам просто искам да ви поздравя Вас и прекрасните ви котенца  Heart Eyes Ето го и моят Цар  

# 711
  • Мнения: 1 175
Богданка много бързо свикна с нас и се привърза бързо и силно, но с чужди хора е друго... Може би нас ни е приела като семейство още от началото, а останалите са чужди  newsm78 Предполагам защото беше вече голяма като я взехме, и й е бил минал гъвкавият период на детството когато са по-отворени към нови неща и се приспособяват по-лесно. Колкото повече време минава, толкова по-страхлива става с нови хора. Може би трябва да каним гости по-често.

Добре дошли, troncheva и Цар!  Hug

# 712
  • Мнения: 33
Богданка много бързо свикна с нас и се привърза бързо и силно, но с чужди хора е друго... Може би нас ни е приела като семейство още от началото, а останалите са чужди  newsm78 Предполагам защото беше вече голяма като я взехме, и й е бил минал гъвкавият период на детството когато са по-отворени към нови неща и се приспособяват по-лесно. Колкото повече време минава, толкова по-страхлива става с нови хора. Може би трябва да каним гости по-често.

Добре дошли, troncheva и Цар!  Hug

Добре заварила  Hug  Покани няколко приятелки и го запознай с тях нека прекара един ден с тях може и да ги поопознае колкото по-често идват хора толкова по-добре,но според мен е важно и той да е при вас .Ама и аз как обясних надявам се да си ме разбрала   Embarassed Hug

# 713
  • София
  • Мнения: 13 169
Колкото повече време минава, толкова по-страхлива става с нови хора.

И при Мъро е така. Едно време лягаше веднага в скута на някой от гостите, а сега се крие в най-скришното ъгълче под леглото. С годините става все по-страхлив. Не мисля, че има оправия.  Wink А интересно, че си имаме един приятел, от когото не бяга никога. А той хич не обича котки. И е от тези, които не понасят да му се лепне котешки косъм по дрехите. От вратата му взимаме якето, за да го скрием някъде, защото Мъро моментално отива да го души, смъква го на удобно място и ляга върху него.  Laughing

Добре дошъл на Цар!  Hug

# 714
  • Мнения: 1 196
Нямам много време да ви чета напоследък,но набързо минавам да почерпя за нашия чаровник Гарфилд,който днес става на 1 годинка  Tada Tada Tada
http://elizabethmartin.snimka.bg/animals/garfield-1-year-old.731823.29712274


Големи прегръдки за всички пухчета в темата  Hug Hug Hug 

# 715
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Здравейте и от мен   bouquet  Извинявам се,че така нахлувам просто искам да ви поздравя Вас и прекрасните ви котенца  Heart Eyes Ето го и моят Цар  

Представянето с котка не се счита за нахлуване, Добре дошли Hug

ИКСИ, да се оправяте бързо двете с Кичка Hug И пиши повече, не се крий зад мнението на отдавна забравени "критици".

Смях се със сълзи на подвизите на Пиклата и на Сушкиния поглед Laughing

 newsm38,  Гарфийлд!

# 716
  • София
  • Мнения: 13 169
Честит рожден ден на Гарфилд!   ura   newsm59 newsm18 Tada

Станал е голям и още по-красив!  Heart Eyes

Не мога да не споделя нещо от фейсбук:

   hahaha

Уникален е, нали? И пищи: "Искам от тортата на Гарфилд!!!!!"   Mr. Green

# 717
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
А аз искам котето Crazy

# 718
  • Мнения: 33
Честит рожден ден на Гарфилд!   ura   newsm59 newsm18 Tada

Станал е голям и още по-красив!  Heart Eyes

Не мога да не споделя нещо от фейсбук:

   hahaha

Уникален е, нали? И пищи: "Искам от тортата на Гарфилд!!!!!"   Mr. Green

 hahaha Joy Joy Joy hahaha  След тази снимка 10 минути не можах да спра да се смея hahaha   nbirthday newsm18  Честит рожден ден на Гарфилд нека ви радва още дългооо времее  Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 1 175
Абе, торта. Според мен пищи "студено ми ееееее!"  Laughing Котката е такова топлолюбиво същество. Да й отнемеш кожухчето е върха на садизма.

Честито на рожденика! Да ви е жив и здрав и много да ви радва!  newsm67

Покани няколко приятелки и го запознай с тях нека прекара един ден с тях може и да ги поопознае колкото по-често идват хора толкова по-добре,но според мен е важно и той да е при вас .Ама и аз как обясних надявам се да си ме разбрала   Embarassed Hug
Богданка е момиченце  Wink Каним колкото можем, и след известно време свиква с хората които вече познава, но й отнема все повече и повече време да се отпусне с нов човек. Но това да ми е проблема де, иначе си е котка-мечта.

Общи условия

Активация на акаунт