Фотография за начинаещи - 4

  • 26 521
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Вили, мерси за темичката! Hug

От мен два варианта на "нисък ключ", казвайте кой да включа в групата:

Serious S. by chockolina, on Flickr

Bemused by chockolina, on Flickr

Последна редакция: нд, 20 яну 2013, 00:42 от chockolina

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Вили,   bouquet
Аз докато бера душа да докарам жалко подобие на нисък ключ, ще вземете да преполовите темата  Simple Smile. Мъка, мъка, хич не ми се получава да се движа по план и все претупвам нещата или не ми стига търпението да се вложа както трябва.
Великолепни снимки за "запис" видях, утре хуквам из фликър да разглеждам подробно.

От мен:


Untitled by Mim'sMadMoments, on Flickr

Къде се загуби Норе?

Норе?

# 17
  • Мнения: 7
Честита ни нова темичка!

gadamer, невероятни снимки от движение, на мен толкова остри никога не са ми се получавали от движение. Голямо браво! Wink

# 18
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Привет!
С удоволствие ще се присъединя към софийска срещичка, въпреки че напоследък рядко снимам и още по-рядко обработвам Simple Smile.

# 19
  • Мнения: 1 129
Здравейте. И аз се записвам в новата тема.
Следя ви с интерес, но ще почета още малко преди да се престраша да пусна нещо.

Преди няколко дни си взех списанието Фото мания, за да видя за какво става въпрос и го препоръчвам. Има хубави и интересни идеи, обяснения, че даже и игри с награди.

# 20
  • Мнения: 208
И аз ще гледам да се присъединя, към софийската среща! Не съм активна, защото нямам много време напоследък да снимам!

# 21
  • Мнения: 465
Тази седмица разбрах две неща - що е то Low Key във фотографията и това, че въобще не ми харесва този стил.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 24
Честита да ни е новата тема, момичета! Изпълнили сте първите й страници с много хубави кадри!   bouquet

Villysweety, благодаря!   bouquet


Мимс
, на мен също Hope ми липсва!  Hug Вярвам, че ни следи редовно!  Simple Smile

Няколко снимки, с които и аз се записвам в новата тема! С пожелания за нестихващо вдъхновение, да се научим на много неща и да правим все по-красиви кадри! Simple Smile


Untitled by Colorful Place, on Flickr


Untitled by Colorful Place, on Flickr


Untitled by Colorful Place, on Flickr



# 23
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 828
и аз си мислих за Норе  Rolling Eyes

да ви питам един фотошопски въпрос. когато обработвате стандартните - контраст, кървъс, левелс, кое след кое ви следва и има ли значение всъщност кое след кое ще е при обработката?

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
и аз си мислих за Норе  Rolling Eyes

да ви питам един фотошопски въпрос. когато обработвате стандартните - контраст, кървъс, левелс, кое след кое ви следва и има ли значение всъщност кое след кое ще е при обработката?

Аз лично не следвам кой знае какъв ред - контраста обикновено е последен.

# 25
  • Мнения: 161
и аз си мислих за Норе  Rolling Eyes

да ви питам един фотошопски въпрос. когато обработвате стандартните - контраст, кървъс, левелс, кое след кое ви следва и има ли значение всъщност кое след кое ще е при обработката?

Аз лично не следвам кой знае какъв ред - контраста обикновено е последен.
А, как вдигате контраст, че той да е последен  Simple Smile . Обикновено кървс и левъл перфектно правят тази работа

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
и аз си мислих за Норе  Rolling Eyes

да ви питам един фотошопски въпрос. когато обработвате стандартните - контраст, кървъс, левелс, кое след кое ви следва и има ли значение всъщност кое след кое ще е при обработката?

Аз лично не следвам кой знае какъв ред - контраста обикновено е последен.
А, как вдигате контраст, че той да е последен  Simple Smile . Обикновено кървс и левъл перфектно правят тази работа
Левъл не ползвам...Кървс...ако ми е малко тъмна...после ако ще правя нещо друго...кожа, очи фон...и после контраст....така правя аз.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 423
И аз рядко ползвам контраст, с кървс и левълс действам.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз рядко ползвам контраст, с кървс и левълс действам.

И аз така. Peace Тъй като основната ми обработка е в Лайтрум, първо нагласям WB чрез температурата, после exposure, clarity, curves и, ако има нужда - с четката, само на места.  Peace

# 29
  • Мнения: 3 453
Тук съм, момичета! Hug

Благодаря, че се сещате за мен!  bouquet Труден период минавам, отнема цялото ми време и сили. Ще ми трябва време, за да върна баланса и предишния ритъм. Сигурно скоро няма да се включа със снимков материал, но ще се позавъртя из фликр, за да погледам красотите, които сте сътворили.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт