Ирен беше злояда и витамини не помагаха. Чувала съм, че Апетон-а вършел работа.
Знаеш ли, Ирен е дете, което няма любима храна, не обича шоколад, чипс и тн. Яде салати. Не познавам друго такова дете- не я ограничавам, тя не ги харесва.
Кали вече мина през такъв период и се бях ошашкала, но после се сетих и след няколко дни Кали си възстанови апетита.
мартин само шоколад, пици и сокове си купува в у-ще. вечер не яде почти, дори вода не пие, в чудо съм се видяла с него.
аз витамини давам, купихме ги преди да тръгне на ясла, казват се флорадикс киндервитал, съдържат уж плодове, билки, малц и витамини.





/
/
Та затова набързо 

Имам чувството, че е откакто тръгнах на робата
По цял ден в службата се прозявам,вече чак ми става неудобно от колегите
Растът й кътници,кисела е ,мрънкаща... нервна,абе ужас
Айде да излизат вече,че... 



)))), но ми прави впечатление, че когато знае, че не може да казва някоя буква не се и опитва да повтори думата. тя нали все на сигурно играе предпазливката малка 




Сега, на тази възраст и този акъл, никога не бих наказвала двегодишно дете, ама нали и аз като Елч исках да съм солидарна с баща му 

Здраве , щастие и късмет им желаем от сърце .
- за мамите.

Извинявайте за отклонението.Препоръчани теми