Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 9

  • 48 765
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 1 355
Нали сега има игра с 3 в 1 ,аз си купих едни и уже участват,но нямат код вътре ,а отвън на опаковката и е  с две цифри по дълъг.Дали са от някоя стара промоция newsm78
Каква е играта на 3в1?

# 47
  • Мнения: 1 355
Момичета, да ви се похваля - спечелих Милка одеалце ! Joy

# 48
  • Троян
  • Мнения: 141
Нали сега има игра с 3 в 1 ,аз си купих едни и уже участват,но нямат код вътре ,а отвън на опаковката и е  с две цифри по дълъг.Дали са от някоя стара промоция newsm78
Каква е играта на 3в1?
http://www.nescafe3in1coffeeland.com/rules/

# 49
  • Мнения: 49
Ейй, чудесно, имаме си нова тема. Дано има все повече награди, на които да се радваме. Simple Smile

А ето и една игра-томбола за филма Хензел и Гретел. Можем да си спечелим билети за кино или ръкавици/ чанта, брандирани с филма.

# 50
  • София / Баня
  • Мнения: 68
Благодаря за новата тема - много късмет и награди да има в нея.  

от мен и една игра с малък подарък, но пък за всички изпратили точки - аз си получих пъзелчето от тях, сега чакам второ.
http://zebra-paper.com/bg/fun/puzzle/sea/#content

tuci имаш коментар от мен Успех

За томбулата на Маги в Кауфланд - има я в магазина в Овча купел.






# 51
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Момичета, да ви се похваля - спечелих Милка одеалце ! Joy

Оооо супер!много го искам и аз... И да си порева - скоро нищооо!  Cry

# 52
  • София
  • Мнения: 627
Много ме е яд на Милка - шоколадите . В малък град живея , обиколих го , няма нито малки нито големи промо шоколади  Close
Ми как да им се включа в играта като не са си заредили магазините  #Cussing out

Нищо не съм печели отдавна , а преди месеци имах един период в който доста нещица спечелих ... дано ми се отключи късмета скоро  Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 1 691
Домат или долно хлебче разменям за кюфтенце в играта на Бъргър Кинг Simple Smile

# 54
  • Мнения: 3 026
В играта на Милка всички ли продукти участват?
В нашия квартал намерих стикери само върху големите шоколади от 4лв. нататък newsm78

Според мен всички трябва да участват, но нали от днес почва официално играта, да се надяваме, че ще заредят и от малките шоколади със стикери.

Аз чакам едно мъжко сако от играта на Richmart, а много ми се иска да спечеля ей това Спечелете ваучер за стоматологични услуги на стойност 1000 лв

# 55
  • Мнения: 49
В играта на Милка всички ли продукти участват?
В нашия квартал намерих стикери само върху големите шоколади от 4лв. нататък newsm78

Според мен всички трябва да участват, но нали от днес почва официално играта, да се надяваме, че ще заредят и от малките шоколади със стикери.

Аз чакам едно мъжко сако от играта на Richmart, а много ми се иска да спечеля ей това Спечелете ваучер за стоматологични услуги на стойност 1000 лв


Ей браво за Richmart. Мъжа ми участва, но нищо. Sad

# 56
  • Мнения: 2 838
И аз търся шоколадите на Милка и никъде ги няма ... жалко,искаше ми се да се завивам с одеалце на Милка  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 287
Гол запис, за сегa Wink

# 58
  • Мнения: 3 420
Момичета, да ви се похваля - спечелих Милка одеалце ! Joy

Оооо супер!много го искам и аз... И да си порева - скоро нищооо!  Cry
Току що регистрирах 3 кода на Милка  и нищо.Още 2 "празни" кода и поне ще участвам за екскурзия  Grinning
Искам одеялцееееее  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

За тези,които питат-има промо опаковки-2 шоколада за 3.20лв.(поне при нас са толкова),също големите шоколади участват,бонбони и т.н.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 691
Сега видях, че в играта на Бъргър Кинг участват само няколко ресторанта (само от тях можеш да получиш сандвичите)

СОФИЯ
Арена Запад
СОФИЯ
Западен парк, бул. Тодор Александров 64
Арена Младост
СОФИЯ
ж.к. Младост 4, ул. Бизнес Парк 3
Мол Сердика Център
СОФИЯ
бул. Ситняково 48
The Mall
СОФИЯ
бул. Цариградско шосе 115
СЛИВЕН
Петолъчката
СЛИВЕН
СЛЪНЧЕВ БРЯГ
к.к. Слънчев бряг
СЛЪНЧЕВ БРЯГ
Централната пешеходна алея

Общи условия

Активация на акаунт