Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 9

  • 48 756
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 6
Игра за Киндъл. Трябва да се попълни въпросникът.


http://www.bookdepository.com/blog/competitions/

ПП. tuci, гласувано! Успех!

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 106
Игра за Киндъл. Трябва да се попълни въпросникът.


http://www.bookdepository.com/blog/competitions/

ПП. tuci, гласувано! Успех!

Благодаря.

# 33
  • Мнения: 2 180
Чакам сако награда от русенска фирма... Ще ви следя за нещо интересно.  Peace

# 34
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
късмет! Praynig

# 35
  • София
  • Мнения: 13 261
Хапнахме сандвичите от Бъргър Кинг. Приятна и вкусна изненада! Само не разбрах каква им е цената. Имаше сандвич със същото име за 6 лева. Ако е толкова и този, който изядох, не знам колко ще се купува. Бяха съвсем малко по-големи от обикновения хамбургер. Повече от 2 - 2,50 лв. не бих дала.

И аз взех мече на кока-кола. Харесва ми и го наредих във витрината, но наистина са много малки. В Германия също има подобна игра, но освен малките мечета (при тях са 2 вида), които се падат под капачките има и томбола за големи Мами Мецани. Жалко, че и при нас няма големи мечки.  Sad

# 36
  • София
  • Мнения: 6 194
И аз не мога да се похваля с награди, ама това е защото упорито отказвам да ползвам фейса.  Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 1 972
В Кауфланд има томбола на Nestle Lion King Size - при закупуване на две десертчета, с касова бележка се играе за награда - спортна раница. Десертчетата в момента са намалени с цена от 0.57 лв.
В същия магазин има и томбола на кафе Нова Бразилия - при закупуване на една или две опаковки от по 200 грама (не съм сигурна) се играе за ваучер за пазаруване в Кауфланд на стойност 5 (пет) лева !!! #Crazy (голяма награда)
Отново в Кауфланд има томбола и на продуктите на Maggy - при закупуване на продукти на стойност над 3 лева, се участва в томбола за ваучер за 50 лева за пазаруване в Кауфланд. Теглела се на седмичен принцип, важала за целия месец януари. Специално за тази томбола някой знае ли кога и къде обявяват печелившите? Аз участвах, но не си спомням за коя седмица.

P.S. не съм сигурна, че горните промоции важат за всички магазини от веригата.

# 38
  • Русе
  • Мнения: 627
И аз да се запиша в новата тема.
И с една голяма молба да коментирате снимката на дъщеря ми. Аз лично никога не успявам да спечеля конкурс. Досега и тя не е успявала. Надявам се скоро и ние да се похвалим с награда.
А ето и снимката
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=566786346683685&set=a … ype=1&theater

Условията на конкурса са да се коментират снимките, като коментарите не трябва да са само с имотикони, многоточия и др. подобни символи. Коментарите трябва да са с думи  Wink
Успех!

За тази година имам тефтер от Джони  Heart Eyes
Надявам се на много приятни изненади за напред  Flutter

Успех и късмет на всички!  Hug

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 40 920
Може ли и аз да се шмугна сред вас  Rolling Eyes Laughing

Та да ви споделя,че нямам особен късмет с каквито и да е игри.Но тази година на служ.банкет ми се падна ютия Делонги и едно поларено одеалце Grinning В сравнение имаше и награди като тиган и бонбонки или подложки за чаши Crazy Колежката до мен се пукна от яд Mr. Green

Та останах доволна с две думи! Peace

# 40
  • Мнения: 81
В играта на Милка всички ли продукти участват?
В нашия квартал намерих стикери само върху големите шоколади от 4лв. нататък newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 230
Привет.
Благодаря за подкрепата момичета.
За мечето на кока кола и аз успях да взема. Малката много му се радва. Е малко е мъничко и не толкова хубаво като първите мечета, които бяха пуснали, но пък също е сладко.

# 42
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
Да се похваля с късмета си тази година! Спечелих телефон от играта на М-тел, тефтера на Джони  и един спален комплект.  Ето ме с него:  https://www.facebook.com/mobbobg?fref=ts

Последна редакция: ср, 23 яну 2013, 09:25 от canu6a

# 43
  • Мнения: 5 435
Записвам се в новата тема. Успех на всички!  bouquet

# 44
  • Троян
  • Мнения: 141
Нали сега има игра с 3 в 1 ,аз си купих едни и уже участват,но нямат код вътре ,а отвън на опаковката и е  с две цифри по дълъг.Дали са от някоя стара промоция newsm78

Общи условия

Активация на акаунт