Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 9

  • 48 767
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • плевен
  • Мнения: 643
Нямам късмет в игрите с томбола,но поне си взех две мечета от играта на Кока Кола Peace

# 16
  • Мнения: 4 569
Нямам късмет в игрите с томбола,но поне си взех две мечета от играта на Кока Кола Peace
Колко са големи?

# 17
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Нямам късмет в игрите с томбола,но поне си взех две мечета от играта на Кока Кола Peace
Колко са големи?

Мечовците са малки и не изглеждат толкова добре като по рекламите им на витрините, но са сладки  Simple Smile Реално са около 4-5 пръста височки и още толкова широко разкрачени  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 4 569
Колкото кравите на Милка ли?

# 19
  • Под кривата круша
  • Мнения: 343
Нямам късмет в игрите с томбола,но поне си взех две мечета от играта на Кока Кола Peace
Колко са големи?

Мечовците са малки и не изглеждат толкова добре като по рекламите им на витрините, но са сладки  Simple Smile Реално са около 4-5 пръста височки и още толкова широко разкрачени  Mr. Green

Те много малки бе  Laughing Да не се моря значи.  Joy

Естел  аватара ти е страхотен. Катерицата почти ме надуши.  Joy

# 20
  • Мнения: 3 420
Нямам късмет в игрите с томбола,но поне си взех две мечета от играта на Кока Кола Peace
Колко са големи?

Мечовците са малки и не изглеждат толкова добре като по рекламите им на витрините, но са сладки  Simple Smile Реално са около 4-5 пръста височки и още толкова широко разкрачени  Mr. Green

Те много малки бе  Laughing Да не се моря значи.  Joy

Естел  аватара ти е страхотен. Катерицата почти ме надуши. Joy

 hahaha hahaha

# 21
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Колкото кравите на Милка ли?

Кравите Милка бяха големи  Mr. Green
И на мен ми харесва подписа на Естел адски много  Laughing

# 22
  • Мнения: 105
Честита темичка. Днес доидоха тенискате ми от Jb както разбрахте. Размер С .Твърде  малки. Ще ги дам на бебето на братовчед ми ,макар че то носи само адидас а е само на 2 год
Естел - развесели ме . Laughing Laughing Laughing Laughing
Успех на всички !

# 23
  • Мнения: 2 559
Ето го мечето, снимано до чашата от предната промоция http://prikachi.com/images.php?images/667/5772667G.jpg  Peace


Естел, и аз съм ти фен на подписа.  Mr. Green

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 103
И аз чакам проходилката  и гасеница от памперс и тениската от JB.

# 25
  • София
  • Мнения: 518
Видяхте ли играта на Магнифлекс в клюкарника .

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=697921.0

# 26
  • Мнения: 162
Да се запиша и аз! Чакам дезодорант от Гарниер!

# 27
  • Мнения: 3 420
Надявах се да се запиша и с чанта за лаптоп от Джони,но нямам мейл.Явно не съм изтеглена...

# 28
  • София
  • Мнения: 230
И аз да се запиша в новата тема.
И с една голяма молба да коментирате снимката на дъщеря ми. Аз лично никога не успявам да спечеля конкурс. Досега и тя не е успявала. Надявам се скоро и ние да се похвалим с награда.
А ето и снимката
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=566786346683685&set=a … ype=1&theater

Условията на конкурса са да се коментират снимките, като коментарите не трябва да са само с имотикони, многоточия и др. подобни символи. Коментарите трябва да са с думи  Wink

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 164
успех
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт