Звездни компромати-161

  • 55 944
  • 738
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 287
Имаше писано,ама не мога сега да го открия,че общо взето скандалът и с Нешка ,е нагласен т.е. обработена е да има такова поведение и така да се изказва.След време Б.П. се извини публична ва треньорката си.

   Много се чудя като на Бианка и е било толкова гадно и е мислила за самоубийство дори, защо не се е отказала от мъките. Никой не я е вързал със синджир. Защо родителите и не са я прибрали вкъщи да си е редова ученичка и да не страда. Напротив, както разбрах, търсили са сметка защо не е включена в един или друг турнир. Настоявали са Нешка да се занимава индивидуално с нея.

# 376
  • Мнения: 3 179
Имаше писано,ама не мога сега да го открия,че общо взето скандалът и с Нешка ,е нагласен т.е. обработена е да има такова поведение и така да се изказва.След време Б.П. се извини публична ва треньорката си.

   Много се чудя като на Бианка и е било толкова гадно и е мислила за самоубийство дори, защо не се е отказала от мъките. Никой не я е вързал със синджир. Защо родителите и не са я прибрали вкъщи да си е редова ученичка и да не страда. Напротив, както разбрах, търсили са сметка защо не е включена в един или друг турнир. Настоявали са Нешка да се занимава индивидуално с нея.
Аз съм склонна да вярвам на Бианка Панова.  И другите '' златни момичета'' са се изказвали по подобен начин за Н.Р. Особено Лили Игнатова. Както каза Б. П. Анелия Раленкова чак в Америка избяга.
Такива бяха времената тогава, трудно е можело да се откаже. Явно не сте гледали внимателно, в едно от интервютата спомена, че е искала, но не са и позволили. Повечето от вас явно не помнят или не са живели в соц. времена, там избор особено нямаше. Нешка си е смятала тези методи за нещо нормално. Да, постигнали са успехи, но на каква цена?

# 377
  • София
  • Мнения: 4 803
Има един момент във взаимоотношенията между двете, по който няма разногласие между двете във фактологията и това е връзката на Бианка Панова с масажиста на отбора.
Колко от вас, майки от форума, не би приветствал действията на Нешка Робева? Не зная дали действията й са били продуктувани от 100% морални подбуди, но в случая одобрявам нейните действия.

# 378
  • Мнения: 16 171
Нешка си е смятала тези методи за нещо нормално. Да, постигнали са успехи, но на каква цена?
Това е истината,но както и сама сподели такива са били временета и за Бианка и за Нешка.
Така,че намирам за неетично да се вини и напада треньорката,тогава,сега или когато и да е било.
И спортисти и третьори са били в една и съща машина.
Подкрепям написаното от  Ironic

# 379
  • Русе/София
  • Мнения: 1 839
Все пак има тема по този казус.

# 380
  • Мнения: 6 089

Аз съм склонна да вярвам на Бианка Панова.  И другите '' златни момичета'' са се изказвали по подобен начин за Н.Р. Особено Лили Игнатова. Както каза Б. П. Анелия Раленкова чак в Америка избяга.

Е, хайде сега... Ще речеш, че Анелия заради Нешка е 'избягала' в Америка.  Rolling Eyes Били са млади, в някаква степен известни, имали са възможност... Според мен просто са виждали 'перспективата', която стои пред българската худ. гимнастика, замиращия имидж, въобще опропастяването на спорта и са решили, докато имат още време и име, да се пробват в чужбина. В този смисъл, възхищавам се на Илияна Раева, много ми е симпатична и оценявам това, което прави за развитието на този спорт, който някога е бил традиционен за страната ни. Под традиционен имам предвид с традиции,  Joy извинете, на чаша вино съм.  Embarassed

# 381
  • Мнения: 3 179
Нешка не се е променила с годините, и сега да имаше възможност, пак същите методи би използвала.

Повечето от вас са под 30г. които оправдават Нешка, явно си нямат и на идея за онези времена.

# 382
  • Мнения: 16 171
Анелия отиде зад океана по лични -семейни причини,а на второ място може би спортно -професионални.
Много над 30 съм и твърдо подкрепям Нешка.
Лично познавам нейни възпитанички,вярно не толкова известни.Но спортистки и то отлични.

# 383
  • Мнения: 6 089
Между другото, покрай този 'скандал' или каквото е там, ми стана любопитно да видя снимки на Нешка от състезателния ѝ период. Няма много в нета, но все пак:

1
втората от дясно на ляво
3
отляво на победителката
5

На Илияна има доста повече, много красива е била.

# 384
  • Мнения: 287
Да, постигнали са успехи, но на каква цена?
  На каква?  Без труд, лишения и режим, резултати няма.

# 385
  • Мнения: 3 179
Да, постигнали са успехи, но на каква цена?
  На каква?  Без труд, лишения и режим, резултати няма.

психически травми за цял живот

# 386
  • Мнения: 287
   Никак не ми се струва психически травмирана.

# 387
  • Мнения: 3 179
   Никак не ми се струва психически травмирана.
Защото след 30г. се е преборила и справила със страховете си, за това и е написала книгата.
То от страни много лесно, чудя се колко от вас биха дали децата си Нешка да ги направи шампионки, по тези методи?

# 388
  • Мнения: 1 698
Бианка Панова е права,методите и психическия тормоз са били ужасни.Даже вода да не им дават/понякога са пили и от вазите/,помня преди мн.години Лили Игнатова беше при Слави,разказа че е било много трудно,и каза вместо да им дадат няколко ябълки,те им давали по 1 шоколад за няколко дни.

# 389
  • Мнения: 1 813
Чудя се дали има такива разкрития и в Русия, как те са постигнали своите шампионки?

Общи условия

Активация на акаунт