Отговори
# 705
  • Мнения: 2 965
Принцеске, и аз мисля като другите, потърси и второ мнение! Дано да е грешка! Praynig Стискам ти палци миличка и една прегръдка от мен! Hug

# 706
  • Мнения: 1 028
Принцеске, направи преглед при още един лекар за всеки случай  Hug Hug

Аз съм утре сутринта на преглед и ще видим какво ще е положението, че ми е много притеснено

# 707
  • Мнения: 1
Добро утро момичета!

Принцеске не се предавай, имаш подкрепата на всички ни. Може би е прекалено рано. При мен вчера докторката сигурно го търси 10 минути ако не и повече и неможа да се чуе хубаво
уж има туп, после няма. Каза че сега се формирало и още няколко дена му трябват за да се чуе както трябва. Даже не ми честити още и каза ако искам да изчакам ида не казвам още новината. Така че гледай да не си вредиш и колкотто се може да си по-спокойна. Не знам в коя седмица съм, не попитах. Но моята МЦ последно беше на 15.12 и сега по календари и т.н. би трябвало да съм по напред и сърце вече да си имам и т.н. Но съл с леко нередовен цикъл и предполага е станало някъде в началото на този месец. Може да ти е била по късна овулацията и още да е мъничко. Моето го измериха 11 мм. Забраниха ни  и секса за още около 20 дни.
  Изчакай една седмица още и иди на лекар отново и се пази до тогава. Винаги има надежда.  Hug Горе главата. Мисли положително, дори и да ти е трудно.
Не пиши щом искаш, почивай си и не се натъжавай излишно.

# 708
  • Мнения: 1
Успех а всички останали, които днеска очакват да чуят сърчице. Стискаме палчета. И не се отчайвайте ако не чуете нищо.

# 709
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Принцеса, не се отчайвай! Нали без това бебето вървеше назад и се разбрахме, че е късна овулация. Нормално е още да не се чуе нищо. Стисни зъби и палци, опитай се да мислиш положително и след 1 седмица те чакаме със страхотни новини. Не давай да ти го махат. Знаеш ли колко много жени така по-късно са видели сърце. Кой знае още колко са щели да го направят, но са повярвали на лекарите. Целувам те и колкото и малка да е надеждата се хващай за нея като удавник за сламка и вярвай в чудеса. Прегръщам те и целувки.

Вече нямам настроение да пиша, то няма и нищо интересно.

# 710
  • Мнения: 0
Добро утро!
Ето че е имало смисъл да отида за друго мнение. След неколкократно увеличение на видеозона се видя първо жълтъчно мехурче, а после и движенията от сърдечната дейност и аз съм много щастлива  newsm44. Въпреки, че докторката в началото каза виждам само плоден сак, но не се надявам в толкова ранна бременност да видя нещо повече.
Сега обаче съм пред дилемата дали да полежа малко в болницата както тя ме посъветва заради въпросното зацапване вчера или да седя у нас. Тя каза, че този покой който ще имам там не мога да го получа вкъщи при положение, че имам малко дете. В крайна сметка сега аз трябва да реша. Хем искам да знам, че съм направила всичко необходимо за бременността, хем не искам да съм далеч от семейството си и да лежа и бездействам по цял ден. Странно ми е, че не споменах на днешната докторка, че вчера са ми казали че имам отлепяне и тя нищо не каза аз очаквах и тя да каже същото.

# 711
  • Мнения: 0
Добро утро, момичета! Благодаря за честитките. Във "Вита" ходя при д-р Чорбова - много мила жена. Питам ви за "Вита", защото много ми харесва там, чела съм добри отзиви, но пък... Скъпичко ми се струва. Не разпитах подробно за системата с направленията, защото отвън чакаше бременно майче / с тумбаче/ и не исках да бавя топката. Вие как ще процедирате? Д-р Чорбова ми обясни, че имат пакет за наблюдение на бременността - към 700 лв беше. Но, ако и раждането е към 2000...

# 712
  • Мнения: 0
Успехче, много се радвам, че си добре!!! Честито сърчице! А колко време трябва да лежиш в болница? Сега е грипен сезон и може би ще ти е по-добре да си лежиш вкъщи. Няма ли при кого да пратиш първото детенце, за да имаш спокойствието, за което говори лекарката?

# 713
  • Мнения: 29
Принцеска всички  сме с теб и МНОГО ТЕ ГУШКАМЕ И ОБИЧАМЕ!!! Но мисля и аз като момичетата отиди на второ мнения задължително, показател  е Успехче.

Успехче Много се радвам, че сте видяли и чули сърчице!!! Наистина в болница е по-спокойно и по-сигурно, но аз лично бих се психясала повече ако съм там, но в момента е важно малкото човече да се пази  и да расте. Така, че н е ти е лесно решението, но каквото и да решиш е за доброто на мъника! Гушки.
Аз след като прочетох за Танчето, и ми се уби деня, и заболя корема и напълниха очите!


НО да кажа, че и аз видях сърчицето преди малко как прави туп-туп, и от хилене и радост изкарвах всеки път "пръчката" на ехографа.  и снимчица си имам за баткото, че много искаше да види фастъка. В 7.5 г.с съм 14 мм, продължавам и аз на хапчетата, че още не се е залепил сака хубаво и в понеделник съм на кръв и урина и следващия преглед в началото на март.

# 714
  • София
  • Мнения: 64
Браво, Успехче!
Чудесна новина! Аз също лежа в къщи, но нямам малко дете и мъжът ми много ми помага. По-добре влез за няколко дни за да си спокойна, че всичко ще е наред.

Силно се надявам Принцеската и тя скоро да си види бебока.

Ушана, и аз днес съм на преглед и ще разпитам докторката. Това, което знам, че ако платиш тези 600 - 700лв. за проследяване на бременността, се възползваш от 20% намаление. Има темичка за раждане във Вита, там момичетата доста подробно описват как е.

# 715
  • Мнения: 120
Здравейте и от мен Simple Smile
Принцеска, едно голямо гуш  Hug и кураж!!! Все пак - потърси второ, трето мнение и не се отчайвай.   bouquet
Днес мисля е прегледа и на Yorka нали? Стискам всички палци за нея  Praynig
При мен няма нищо интересно, снощи след като си легнах към 8 и половина  Blush днес чак тази сутрин в 8 станах... и още можех да си поспя Grinning

# 716
  • Мнения: 0
Soho doll, благодаря. Не съм видяла темата, ще я потърся. Успех на прегледа днес и после да се похвалиш!

# 717
  • Мнения: 17
Добро утро момичета Hug
Ushana аз раждах във Вита 2009г. секцио при доктор Илиева. Всичко ни излезе около3500лв:с наблюдението,раждането,упойката и престоя.Ако си бях в България пак щях там да родя.Стаите са супер,най много с по две легла,огромна плазма,собствена баня и тоалетна.Аз си бях сама в стаята през целия престой.Мъжа ми стоеше при мен когато поиска и колкото поиска.Храната си я поръчваш от меню на ресторант-забравих кой точно беше Grinning Не ми хареса единствено това,че не ти помагат много с кърменето акушерките в началото и аз така и не можах да се справя особено добре след това.Трябва да си по настоятелна към тях,иначе са супер мили и с много добро отношение,което за мен е от голяма важност.
 Трябва да попиташ какво ще ти покрие здравната каса,аз нямам представа.
Ако те интересува нещо друго питай Hug

# 718
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Мисля, че вече може да се местим в другата тема. Отивам да се записвам там.

Успехче, много се радвам за вас.

# 719
  • Мнения: 0
Мацинка, много ти благодаря! Някаква въртележка е с тази здравна каса. Ще проуча по-внимателно. Уж покрива, но всъщност направленията усложняват нещата.

Общи условия

Активация на акаунт