Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са някои от предизвикателствата, пред които са изправени членовете на форума?
Каква е темата на дискусията за лубрикантите в публикацията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Темата на дискусията във форума се върти около бременност, желанието за деца, опит за зачеване, симптоми на бременността, подготовка за бременност и други свързани с бъдещите или потенциалните родители теми. Основните теми, обсъждани във форума, включват опит за забременяване, симптоми на бременността , подготовка за бременността , изследвания , лични преживявания и подкрепа между потенциални или бъдещи родители. Някои от темите, които се обсъждат във форума, включват опит за забременяване, симптоми на бременността , подготовка за бременността , изследвания , лични преживявания и подкрепа между потенциални или бъдещи родители.
-
Какви са някои от предизвикателствата, пред които са изправени членовете на форума?
-
Каква е темата на дискусията за лубрикантите в публикацията?
Темата на дискусията за лубрикантите в публикацията се върти около опита и съветите, свързани с използването им. Една от участничките споменава, че е забелязала разлика при употребата на лубрикант и насърчава другите да бъдат спокойни и да не се притесняват. Тя също така разкрива плановете си да увеличи количеството на лубриканта в бъдеще за по-добри резултати.
-
Какви симптоми е изпитала една от участничките след секс по време на овулация?
-
Какви са съветите и споделените опит относно употребата на лубриканти?
Пожелавам ти го скоро, от все сърце! 


абе изкукала работа съм аз
Ние сега започнахме с бебеправенето и съм се настроила,че ще си бебеправим.Не ни притискат срокове.За втори път ми е и пак.Предния път месеца,в който бях сигурна,че нищо не е станало точно тогава беше станало.Улисана в работа,не се усетих че два дни ми закъснява.На 20 ти се плеснах по челото,че не ми е дошло.Купих тест и сутринта се показа,че Жоро е виновен
Забравила съм да взема от кутията в къщи
Яд ме хвана, но ми мина. Обаче какво, какво. Хахаха консервирах си пробата в едно чисто шишенце ( добре, че една колежка старателно си събира всякакви кутии и шишета) и довечера ще я подложа на тест. Хахаха, обаче