Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 11

  • 75 894
  • 770
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 207
Ха, май този Ленор перилен го забравихме напълно. Пикът беше миналата или по-миналата година като го пуснаха. Всеобщото мнение беше, че мирише много добре, но пере по-лошо от Ариел, а е по-скъп от него. Все пак, ако е на горе-долу приемлива цена, защо да не го пробваш, Meggysan?

# 31
  • София
  • Мнения: 372
За пръв път ми се случва да не ми се разтвори праха. Част от него остава на буца. Това с Персил за бяло, купуван  от Кауфланд. Да го хвърлям ли, пакета е голям, сега го почвам.
Сигурна съм, че е от праха, с този за цветно нямам проблеми, хем с него пера на по-ниска температура. Той е Ариел за цветно, купуван от УК.
Приемам съвети Hug

# 32
  • Мнения: 167
http://www.mijnsupermarkt.nl/ariel-actilift-waspoeder-color-1215kg
Доволни или недоволни от този Ариел сте?
Късно питам аз, ще си перкам с него, но да проуча всеобщото мнение.

# 33
  • Мнения: 9 162
Айде и аз тук.
Да питам за френски ариел какво ще кажете и да питам още за Ленор течния прах, не мога да намеря отзиви, а някой го беше коментирал.


Аз пера с течния Ленор вече 6 месеца , много съм доволна!

# 34
  • Мнения: 176
малката лисичка, моят съвет е да пропуснеш този испански Ариел. Няма нищо общо с Ариел освен марката - орязана и по-евтина версия на стандартния Ариел със зелен етикет. Не е хубав, но е примамлив, защото е известна марка, но с доста ниска цена.

И не, че се заяждам,
Скрит текст:

съгласна съм и по двете точки с Guess Who. Течния Ленор го пробвах, за цветно немски, добре пере. А прахообразния обаче гръцки, пробвах за бяло, още по-добре переше, без засечки. Но аз вече избягвам толкова силно ароматизиращите. Който обича силни аромати го препоръчвам.

# 35
  • Мнения: 5 207
За пръв път ми се случва да не ми се разтвори праха. Част от него остава на буца. Това с Персил за бяло, купуван  от Кауфланд. Да го хвърлям ли, пакета е голям, сега го почвам.
Сигурна съм, че е от праха, с този за цветно нямам проблеми, хем с него пера на по-ниска температура. Той е Ариел за цветно, купуван от УК.
Приемам съвети Hug
bora66 - веднага готова да хвърля. Laughing Hug Пробвай още няколко пъти какво ще стане. Аз съм прала с Персил - не от Кауфланд, но пак е сръбски - и не ми остава буца в чекмеджето. Може налягането на водата да е било по-слабо.
Температурата, на която переш, няма връзка с това дали остава в чекмеджето, защото все пълни със студена вода, нали?

# 36
  • Мнения: 19
И не, че се заяждам,
Скрит текст:
но не е ли прието и, всъщност, не е ли редно темите да се пускат от хора, които активно участват в тях? Пристига някаква Мерилин Монро, която нито съм виждала да влиза в темите, нито да участва в тях, нито нищо и пуска нова тема.
Как така нито да съм влизала в темите, нито да съм участвала?! Това, че напоследък не съм писала не значи, че не Ви чета, просто няма с какво да се включа... Щом искаш пускай ги ти...

# 37
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Записвам се и аз  Peace
Питах в предната тема относно съботната оферта на  Персил-а от Метро/80 пранета за 22 лв / ,ама не ми отговорихте що за стока е и става ли... Blush
Нейсе,закупен е вече ,ще се отчета по-късно.

# 38
  • Мнения: 5 207
Ох, много се извинявам! Embarassed Направих гаф от недогледжане и прибързаност. Сега видях, че Мерилин Монро всъщност е if_you_seek_ammy, която определено е писала в темите и дори сме си писали на лични. ooooh! Ама може ли толкова драстично да се префасонираш!

Последна редакция: нд, 27 яну 2013, 00:37 от Guess Who

# 39
  • Мнения: 21 270
Къде може да се намери този Ленор прах ?
Искам да пусна всички бели дрехи на малката , 95 градуса много ли ще е ? Thinking

# 40
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Според мен да, на немалко дрехи и 60гр. ще са им много

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 834
Малка лисичка ,прах Ленор се намира по магазинчетата за паралелен внос. 95 градуса , ми се вижда много. Аз пера макс. до 60 градуса. На колко е детенцето, че този прах е доста ароматизиран ?

# 42
  • Мнения: 21 270
Благодаря Ви,пуснах ги на 60 градуса.
Днес става на 3 г и 10 мес  Peace

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 834
Е, не е чак толкова малко. Аз съм прала дрешките на моя ( на около 2 год. ) и не е имало проблем.

# 44
  • Мнения: 21 270
Е, не е чак толкова малко. Аз съм прала дрешките на моя ( на около 2 год. ) и не е имало проблем.
Благодаря за мнението   bouquet
Ще се поразгледам за този прах

Общи условия

Активация на акаунт