Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 11

  • 76 036
  • 770
  •   1
Отговори
# 750
  • Стара Загора
  • Мнения: 836
От понеделник Омо - 20 пранета за 4,99 лв. на Кауфланд.

Хубаво ли е? Все се каня да го пробвам  newsm78



Пробвай го , много е хубаво за бяло, а и цената е доста изгодна.
Да ви споделя какво приложение намерих на старата четка за миене на биберони - идеално си почиствам чекмеджето на пералнята, провира се във всевъзможните чупки и дупки. Grinning

# 751
  • Мнения: 305
Ще питам тук макар, че сигурно подготвяте нова тема. Срещали ли сте омекотител, който да се доближава до аромата на Даш с омекотител роза?

# 752
  • Мнения: 176
Ще питам тук макар, че сигурно подготвяте нова тема. Срещали ли сте омекотител, който да се доближава до аромата на Даш с омекотител роза?

да, един Ленор паралелен внос в тъмночервена опаковка беше такъв аромат, но не съм прала с него само го душих в магазина и не знам след изпиране дали е същото

# 753
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Има едно коколино, но да не те подведа, мисля беше с орхидея и роза - много ми харесва.

# 754
  • Русе
  • Мнения: 7 081
От понеделник Омо - 20 пранета за 4,99 лв. на Кауфланд.

 smile3511 Ще умра от яд. Купих си от метро 4 кг. за над 13 лв. и дори още не съм го разпечатала, пера с кауфландското от есенната промоция на 4,50 лв.  Cry

# 755
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Не се ядосвай толкова, не си сама. Аз също имам неотворен пакет от метро четворка. Здраве да е!

# 756
  • Русе
  • Мнения: 7 081
Не се ядосвай толкова, не си сама. Аз също имам неотворен пакет от метро четворка. Здраве да е!
spoko

# 757
  • Мнения: 24
ОМО и аз онзи ден си купих 2 кг на 9,20 лв ,ама утре отивам да се запася от Кауфланд Wink

# 758
  • София
  • Мнения: 3 883
Аз днес успях да купя ТЕМА за черно и джинси от Пикадили.Може би има и в други техни магазини.

# 759
  • Мнения: 5 209
Колко пари, veka?

# 760
  • Мнения: 2 188
ОМО и аз онзи ден си купих 2 кг на 9,20 лв ,ама утре отивам да се запася от Кауфланд Wink

За бяло пране ще е само, така ли?

# 761
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
То е един вид, универсално, т. е. за бяло.  Simple Smile

# 762
  • Мнения: 305
Еее деее, недей скубете коси...То праха не е нещо, което ни е излишно  Mr. Green Винаги си трябва. Вземи една 2-ка за 5 лв/1 кутия цигари/. Нека да има...Добро ли е това ОМО? Аз имам от Ариела от пикадили две тубички по 4.750л. - за цветно и за бяло, ама да не сте сами в лудостта мога и аз да взема едно ОМО, от солидарност  Hug

Момичета, благодаря за подсказките за омекотителя, доближаващ се до Даш-а. Много е траен и много хубаво мирише, но не чак толкова, че да дам 17 лв за 1.800 Mr. Green

# 763
  • гр.София
  • Мнения: 20
Момичета, да сте живи, че споделихте информацията за ОМО - то!
Не е ли време някой да пусне нова тема?

# 764
  • София
  • Мнения: 3 883

6.85 лв, колкото и предния път.Добра ли е тази цена? И остана още едно,ако искаш отивам да ти го взема  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт