Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 11

  • 76 042
  • 770
  •   1
Отговори
# 735
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Ходих днес на лов за Изи  Mr. Green и улових веро и препарат за тоалетна. Исках и обезмаслителя да пробвам, но жената каза, че вместо обезмаслител, й донесли омекотител  Mr. Green

# 736
  • гр.София
  • Мнения: 20
По повод "ИЗИ" в София. Цялата гама продукти днес видях на Женския пазар  - в самото начало откъм "Екзарх Йосиф".Имаше всякакви разфасовки на праховете за бяло и цветно.

# 737
  • Мнения: 21 298
Аз се заредих с още Тайд ,който ми подариха,просто се влюбих в него  Mr. Green

# 738
  • Мнения: 176
aз се опитвам да избягвам ползването на омекотителите, но вчера не издържах на изкушението.Купих екологичен Суплин!
В  Германия   съм  виждала   същия  Софтлан  Натура  верде.  Явно е   някакво   серия, защото аз ползвам веро  Палмолив   натура  Верде/  скъпичко е  ,но е уникално  веро - меко ,  ароматно и   същевременно силно  към мазнини. Просто е  спюльмител унд зайфе  в  едно Simple Smile

Венито, моля  те  дай  отзиви  за  този  омекотител.

в момента прибирам прането с него Laughing На нивото на Софтлана като омекотяване, хареса ми. Аз няма да го ползвам за всяко пране и ще ме кара дълго. Ароматът е като на зеления Софтлан Момина сълза, много нежен. Ще го видим колко е дълготраен. Купих и Аякс за баня Natura Verde имаше и верото, което цитираш, но аз съм много доволна от ГГ верото и не го сменям Sunglasses

# 739
  • Мнения: 5 209
Тия от Фикосота синтез са абсолютни, ама абсолютни малоумници. Идеални продукти ги спират от производство и продажба.
Преди няколко страници veka беше питала за прах Тема за тъмни дрехи и джинси. Понеже съм си чиста откачалка, където отида и все гледам за него. Та онзи ден го намерих в един магазин и го пробвах на цветни дрехи. Е, изпира чудесно, засега няма поражения по цветовете и то не е аромат, не е чудо - много добър продукт. Що го спряхте бе, тикви шуменски? Що пуснахте тоя глупав Тема божур, който не се знае за бяло ли е, за цветно ли е и никакъв аромат не оставя по дрехите? И него ще го спрете, щото сте тъпи.

# 740
  • София
  • Мнения: 3 884
Тия от Фикосота синтез са абсолютни, ама абсолютни малоумници. Идеални продукти ги спират от производство и продажба.
Преди няколко страници veka беше питала за прах Тема за тъмни дрехи и джинси. Понеже съм си чиста откачалка, където отида и все гледам за него. Та онзи ден го намерих в един магазин и го пробвах на цветни дрехи. Е, изпира чудесно, засега няма поражения по цветовете и то не е аромат, не е чудо - много добър продукт. Що го спряхте бе, тикви шуменски? Що пуснахте тоя глупав Тема божур, който не се знае за бяло ли е, за цветно ли е и никакъв аромат не оставя по дрехите? И него ще го спрете, щото сте тъпи.

Гес,аромата му е  Heart Eyes и супер траен.Обаче аз нали съм страх лозе пази и най-накрая купих Корал за черно, а с този пера бельото ни, което е преобладаващо черно.Сега като те чета, ще ме амбицирш да го търся и да си купя още, защото цената му беше доста добра.

# 741
  • Мнения: 5 209
По супермаркетите го няма, защото залежалата стока се връща на производителя, но по по-малките магазинчета, където стоката си я купуват и трябва да я продадат, би трябвало да го има. Моят е годен до януари 2014 г.
Невероятен е ароматът му. Направо съм влюбена. Ни омекотител му трябва, ни нищо.
Аз черни дрехи нямам. Мразя черни дрехи, напомнят ми на траур и не нося, нито имам в гардероба си такива, но тъмни цветни и дънкови имаме доста и с този прах излизат доста добре от пералнята.

veka, не се запасявай, защото срокът му наближава, плюс това Коралът си е Корал.

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Гес, от къде го купи?

# 743
  • Мнения: 5 209
От супермаркет Светлана (зад Интера, както го знаем), но беше единствен и последен. Но пък имаше прах Изи в различни разфасовки, както и почистващи препарати от марката.

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
  bouquet

# 745
  • София
  • Мнения: 3 884
Guess Who, аз най-много да купя още два пакета,ако намеря  Laughing Мъжът ми казва,че съм луда, последния път отидох САМО за таблетки за миалната и се върнах едвам носех торбата.
Тук в тази тема има много "безпощадни" пишещи, непрекъснато се споделят/постват линкове с магазини за паралелен внос,а аз съм със слабо сърце  Crazy

# 746
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
veka, не си сама. При мен хубавото е, че нямам къде да ги слагам и това ме спира  Mr. Green

# 747
  • Мнения: 2 063
От понеделник Омо - 20 пранета за 4,99 лв. на Кауфланд.

# 748
  • Мнения: 46 585
От понеделник Омо - 20 пранета за 4,99 лв. на Кауфланд.

Хубаво ли е? Все се каня да го пробвам  newsm78

В Карфур до 31 март капсулите на Ариел - 45 бр. са 17.69 лв.
В Била до 27 март омекотител Силан - 2 литра е 4.99 лв. (редовната цена е 7.69 лв.)

# 749
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
В Била до 27 март омекотител Силан - 2 литра е 4.99 лв. (редовната цена е 7.69 лв.)


Два пъти купувах Силан на промоция - от Била и ДМ - в разфасовки 1 и 2 литра.
Няма да повторя повече! Stop
Незная какво му беше на този омекотител, но все едно нищо не съм сложила в пералнята - нито миришат, нито са омекотени. Вътре единият беше доста гъст, а другият съвсем скоро стана на "парцали" Cry

Общи условия

Активация на акаунт