Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 11

  • 76 041
  • 770
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15 379
То по кварталите има, ама аз натам не ходя Confused.
Ще чакам да си разработят мрежата Simple Smile.

# 721
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Здравейте   bouquet
Моля да ме извините, ако сте коментирали по-назад в темата.

Търся отзиви за течен перилен препарат LENOR. Днес го видях в един магазин в Стара Загора. Предлагаха ми го като нов продукт. Ползвал ли го е някой?

П.П. Почетох малко назад в темата - наистина ли този препарат е от 1-2 години? Доколкото прочетох май няма доволни?!

Последна редакция: пт, 22 мар 2013, 17:49 от Renate_R

# 722
  • Стара Загора
  • Мнения: 839
Ренате, за колко ти го предлагат и от кой магазин? Аз съм купувала праха за бяло ( немски ). за 18 пранета, в комплект с омекотител Ленор за 12 лв. Става за не много замърсено пране. Беше преди около 1.5-2 години.

# 723
  • Мнения: 5 209
Добре де, Изи да градят мрежа - трудно било.
Но в София - идеален център никъде не съм видяла техен продукт Confused.

И в Бургас - идеален център няма. И в неидеалния център пак го няма. Mr. Green Все съм го срещала по разни квартални магазинчета, обаче аз доста шетам из града, така че нямам проблеми.

# 724
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Ренате, за колко ти го предлагат и от кой магазин? Аз съм купувала праха за бяло ( немски ). за 18 пранета, в комплект с омекотител Ленор за 12 лв. Става за не много замърсено пране. Беше преди около 1.5-2 години.

galeta,  магазина е Борн, а колко струваше - не обърнах внимание. Но цената хич не беше толкова ниска Wink
Днес си взех от там Ариел Гел концентрат. Отдавна не съм го ползвала, но в последно време нещо не съм доволна от Скип-а и реших отново да се върна на добрия, изпитан Ариел.

# 725
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Из Младостите в София има ли го някъде това Изи, че ми стана интересно? Толкова доволни от толкова невзрачно изглеждащ продукт  Thinking

# 726
  • София
  • Мнения: 4 590
Из Младостите в София има ли го някъде това Изи, че ми стана интересно? Толкова доволни от толкова невзрачно изглеждащ продукт  Thinking

Има го на пазара в Младост 1 на две места: в магазина за левче (този до до книжарницата) в търговски център РЕЯ и в едно малко магазинче за препарати в същия център (до един магазин за лампи, ако не се лъжа). Как обясних само, дано ме разбра, ако си наясно с квартала.

И аз да споделя впечатления за въпросния Изи... Не съм никак впечатлена, не изпра пресни петна от храна по детски дрехи. Поизбледняха, но останаха. С почти всички други препарати, които използвам, излизат от първия път.

# 727
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Наясно съм с квартала.
"в магазина за левче (този до до книжарницата) в търговски център РЕЯ)" - знам книжарницата с/у Мегалан, къде има левче там? "Левче" -та знам да има зад зеленчуците, от другата страна

# 728
  • София
  • Мнения: 4 590
Точно тези "левчета" зад зеленчуците. Този комплекс, в който се намират, се нарича "Рея" и там има още една книжарница. Аз го купих от магазинчето за препарати, за което споменах, но видях, че го има и във въпросното "левче".

# 729
  • Мнения: 206
Ренате ,  ако прахът е  с бялото или  оранжево  цвете  е  доста  добър. Течния  е по-,  слаб.   Но  аз от  опаковката с бялото  цвете   съм  доволна  и  то много. Само  прахообразен   вариант си вземи/ ако ще переш   бяло/ .  Преди   1,5  години  си  бях  взела  от Германия прах и ми  се стори  , че е добър  но не токова колкото  Ариел  или  Персил  на прах.  Наскоро    нямах прах за бяло /  А Персил  мегаперл  са ми  любими/ и пуснах  две  перални   бяло  с  една   нова опаковка.  Ами  явно или на мен   ми е  домъчняло  за  аромата или   са го подобрили. Изпра  петна от  червно вино и още нещо.  Но аоматът  е наистина   траен.

За любителите  на  омекотител   Вернел /  немски/-  пусна ли са  3 нови   Аромати  в  Германия./нещо  като мистери  серията на  ленор, по -наситени  са/, но  не  съм ги пробвала.  ако някой има отзиви  -  да пише.

# 730
  • Мнения: 206
aз се опитвам да избягвам ползването на омекотителите, но вчера не издържах на изкушението.Купих екологичен Суплин!


В  Германия   съм  виждала   същия  Софтлан  Натура  верде.  Явно е   някакво   серия, защото аз ползвам веро  Палмолив   натура  Верде/  скъпичко е  ,но е уникално  веро - меко ,  ароматно и   същевременно силно  към мазнини. Просто е  спюльмител унд зайфе  в  едно Simple Smile

Венито, моля  те  дай  отзиви  за  този  омекотител.

# 731
  • Мнения: 2 216
Добре де, Изи да градят мрежа - трудно било.
Но в София - идеален център никъде не съм видяла техен продукт Confused.

И в Бургас - идеален център няма. И в неидеалния център пак го няма. Mr. Green Все съм го срещала по разни квартални магазинчета, обаче аз доста шетам из града, така че нямам проблеми.
В Бургас / ИЦ/ го открих Wink В м-ни Гочев има Изи. А такива магазини има на Вардар /до офиса на Дарик радио/ и срещу Интерната /след кафе Калина/ Peace

# 732
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Вчера си взех Изи от едно магазинче на пазар Красна Поляна. Имаха доста неща в различни разфасофки.
В Метро имаше няколко разновидности Персил на промоция - 15+15 капсули в кутии (бяло и цветно) за 15.60, 48 капсули в плик (май бяха за цветно) за 18лв (не помня цената точно) , таблетки за 32+15 пранета за 18,60

# 733
  • Мнения: 327
 Тази сутрин купих този омекотител Ленор http://bornbg.com/index.php/categories-1/omekotiteli/lenor-maya.html , но 1,5 л. Щях да купувам турския Yumos, но се отказах.
 А какво мислите за този Персил http://bornbg.com/index.php/persil-hygiene-1l.html , дали става за бебешки дрехи?

# 734
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Благодаря Amazing_nice    bouquet
Аз всъщност имам съвсем малко бяло пране и затова ползвам универсални прахове или за цветно. Всичко пера на 40 градуса, защото не мога да събера цяла пералня с бяло.

Общи условия

Активация на акаунт