"Готова на всичко" по Diema Family

  • 96 256
  • 586
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 9 767
Здравейте Hug
Когато въртях сериите на турски,бях  много изненадана от оттеглянето Дениз точно в този момент Praynigчакам с нетърпение да чуя изповедта му пред Дефне Hug
Не ми се искаше да коментирам поведението му ,преди да съм чула мотивите newsm78
но след като има дебат Thinking
според мен той разбра,че Синан и Алие имат много силна връзка- децата!!! и така ще бъде винаги - проблемите и сполуките на децата винаги ще ги събират; Дениз разбра ,че Синан винаги ще присъства в живота им като баща на децата...може би до сега не го е осъзнавал, или по- скоро не се е замислял над този факт...

petia0047  Peace

# 526
  • Мнения: 13 527

Пpиятно гледане!  Peace

# 527
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Този сериал стана толкова разводнен и безинтересен, с толкова ненужно удължени безмислени сцени, че даже не ни се коментира, забелязвате ли?

# 528
  • Мнения: 13 527
Този сериал стана толкова разводнен и безинтересен, с толкова ненужно удължени безмислени сцени, че даже не ни се коментира, забелязвате ли?

Права си! В снощния епизод имаше толкова сладникав пълнеж, че направо подлудяваш!  Sick Децата прилежно си декламират репликите, останалите ги гледат в захлас  Mr. Green, а и тъщата на зъболекаря е "на всяка манджа мерудия"!   ooooh! Ужасно досадна! Mr. Green Другата, свекървата, е къде-къде по-интересна.  Sunglasses

# 529
  • Мнения: 14 838
Поведението на Дениз е непростимо
Ако съм на мястото на Алие никога не бих му простила
И ако поведението на Синан беше злобно и отмъстително ,то поведението на Дениз е на страхливец и малодушник.Това не е поведение на човек обичащ силно и сляпо
Един обичащ мъж не би изоставил любимата в най тежкия момент от живота и.
Ако  присъствието на Синан му пречеше да е с нея можеше поне да и се обажда по телефона и тя да знае че той винаги ще е до нея
В момента Дениз се изложи не по малко от Синан

# 530
  • Мнения: 9 767
Дениз се срина тотално- първо избяга, а после нямал очи да се яви пред Алие... Crossing Arms и той не знае какво иска- ако наистна се е прекършило нещо в него- защо да иска да се върне при Алие...наистина е малодушен Praynig
Алие е много силна жена, достойна за уважение... Peace

Синан остави сестра си без пукнат грош,  ooooh! а раздава милиони на Лейля... #Crazy

# 531
  • Мнения: 13 527

Метаморфозата на един първокласен актьор. Peace Peace



# 532
  • Мнения: 0
Аз пък мисля, че никой не попита Дениз какво му е. Когато имаха нужда от него, на всички помогна, а сега никой не помисли, че може и него нещо да го мъчи. Не каза ли на Дефне, че това не е мисъл, а чувство... Алие колко пъти преди не му вдигаше телефона, но той не се отказа, а сега той веднъж не вдигна и не отиде и тя му каза, а теб те нямаше, когато сърцето й спря. Вярно, трябваше да е до нея, но и тя много бързо прие Синан, все едно нищо не е направил....Помисли ли какво му е на Дениз да ги гледа заедно със Синан, припадна в ръцете му... Ако го беше изгонила на момента, може би Дениз щеше да остане с нея...Ма бил баща на децата й, баща който ги използва за да си отмъщава на Алие, че реши да го напусне, побърка ги, лишаваше ги от майка една година, казваше им че нямат майка и накрая доведе Айше до това състояние... Аз на такъв баща не бих простила никога, щях да го лиша от родителски права и наистина никога да не види децата си повече. По-добре да знаят, че нямат баща, отколкото такъв баща, а и той да види, че има видов ден.... И на вуйчото на Алие се издразних, като й каза заради децата да не са врагове, а щеше да му разбие физиономията и какво ли не, много бързо се обърна 180 градуса.... Алие не заслужава любовта на Дениз, щом прости на Синан, защото това си е чиста прошка...

Да видим дали ще го приеме  обратно и окончателно да ми падне в очите...



# 533
  • Мнения: 10 917
Съгласна съм с G.N.2013. Значи няма да прости на Дениз, но на Синан може, който унищожи психически не само нея, но преди всичко децата й, а Айше и физически дори?
Дениз направи и изтърпя толкова много, лицето му в момента, в който им съобщиха за Айше казваше всичко за мен. Пълно примирение, явно в този момент нещо се пречупи в него.
Не съм гледала епизодите последната седмица, но ако вуйчото наистина е казал подобно нещо...

# 534
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
ГН231 как така никой не попитал Дениз какво му е ? Всички се изредиха да го питат по няколко пъти, даже непрекъснато го питат - и Феяз, и Кахраман, и Гюлсюн, и колегите в болницата, и цялото семейство на Алийе  се притесняват за него. И веднага биха се втурнали да му помагат, ако той даде знак, че ще приеме помощ.
Защо се дразниш на Феяз, че казал на Алие да запази културни отношения с бащата на децата? Това не е ли нещо нормално, направено заради спокойствието на децата?
Не мисля, че Алийе прости на Синан, че даже въобще някога ще му прости. Тя просто го търпи
заради децата.
Няма да го приеме обратно в живота си, все едно, че нищо не се е случило.

# 535
  • Мнения: 0
Ами не смятам, че някой се опита да го разбере, да види причината за това му държание, дори Нур го разбра, Дефне го разбра, само те не можаха.
Между другото смятам, че играта на Нежат Ишлер е много добра и всичко се разбира от погледа  му, от изражението му, не са нужни думи ...
А за Синан смятам, че наистина никакво наказание за държанието си не получи. Дори децата не го искаха и трябваше поне малко да понесе от мъката, на която подложи Алие, само защото в един момент проумя за какво животно се е оженила и реши да го напусне.Не каза ли сам, че никоя жена не може да го напусне, това човек ли е или животно, което си мисли, че Алие му е някаква собственост, а виждаш ли обичал я. Той не може да обича също като майка си, той дори децата си не обича. Да, вярно ако не се беше появил Дениз, тя сигурно щеше да се върне в "онзи ад", както сама каза. Аз така разбирам това, което виждам, да видим какво ще стане накрая, въпреки, че ги превъртях на турски сериите, не съм много сигурна в края...


# 536
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
За Синан, каквото да кажеш, с всичко ще се съглася. Направо си беше чудовище. И макар че сега е много нещастен и окаян, и на мен не ми дожалява за него, само ми изглежда жалък. И за майка му не ми е жал. И тя е много жестока жена, не й трепна окото за мъката на Алийе, сърце от камък носи. Само за себе си й е жал, дори сина си не пожали.

 А за Дениз - и аз не го разбирам. И май и той не се разбира. Според мен Алийе го е оставила да се разбере сам със себе си, не иска да му влияе. Но се надява, обича го тя. Обаче пълно щастие няма, това е положението. Дори и във филмите.

# 537
  • Мнения: 14 838
Изобщо не съм съгласна ,че никой не се е поинтересувал какво му е на Дениз
Даже бих казала че всички му обръщат прекалено внимание- и Феяз и Дафне и Гюлсюн и всички
Алие даже беше тази която го потърси от болницата въпреки че детето и умираше , но въпреки това тя се сети за него и искаше да го чуе ,учудуна че той не я търси а господинът се скри и накара Дафне да излъже Алие че е в операция,а после даже не се обади на Алие
Ами Кахраман,какво получи той за това че се интересуваше  какво му е на Дениз- получи удар от приятеля си и то  толкова силен ,че даже го събори на земята

Синан наистина е чудовище но  за съжаление е баща на тези деца и дори и само като такъв ще се явява в живота на Алие .Дениз би трябвало да го е осъзнал и да го приеме
 Дениз дори и да не се беше появил в живота на Алие ,тя никога не би се върнала при Синан
Първо извоюва финансовата си независимост и най вече искаше да запази себеуважението си
С или без Дениз,тя никога вече нямаше да потъпче достойнството си

# 538
  • Мнения: 13 527

След дълги години, Халит отново кара велосипед (по неговите думи).   bouquet  bouquet

# 539
  • Мнения: 13 527

Интересен беше епизодът тази вечер. Дениз се оказа абсолютен егоист - за Алие има някакво оправдание, въпреки че е доста неясно защо се разделят, след като и двамата изпитват дълбоки чувства един към друг. #Crazy Но защо трябва да се разделя с малката си сестра? Вижда я как се измъчва, знае че баща му може и да не го бъде дълго, но той мисли единствено за своята мъка. ooooh!
На всичкото отгоре въобще не забелязва колко е влюбена колежката му Дефне в него. Confused Не се и опитва да разбере защо е толкова тъжна и привързана към него... Rolling Eyes За мен този мъж е абсолютният егоцентрик. Thinking



Не ми е ясна и позицията на Алие - ясно е, че няма никога да прости на Синан, въпреки усилията му. Намери си някакво оправдание с Айнур, след като той въобще не е виновен за изхвърлянето на семейството й от къщата на Карахан. Вижда колко са щастливи децата й, когато се срещат с баща си, но... стои и се мръщи, а после отива да размишлява на брега... Защо тогава не задържа Дениз? newsm78 newsm78

Хубавото на сценаристите е, че ни предизвикват да размишляваме по подобни въпроси и да коригираме по някакъв начин нашите си постъпки... Grinning

А Синан отново е много елегантен - художниците на филма го обличат като манекен. Joy Joy




Общи условия

Активация на акаунт