"Готова на всичко" по Diema Family

  • 96 334
  • 586
  •   1
Отговори
# 510
# 511
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Момичета, кажете какво стана снощи? Линка, който давате, иска регистрация и трябва да се тегли, доколкото разбирам. Може ли някой да каже стана ли нещо в снощната серия?

# 512
  • Мнения: 14 843
Сега пък Дениз ме ядосва
В момента Алие има нужда да чуе гласът му ,да усети че е до нея,да почувства подкрепата му , а нашият хубавец се държи като ощипана мома

# 513
  • Мнения: 9 796
Много тежка серия Praynig

# 514
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Сега пък Дениз ме ядосва
В момента Алие има нужда да чуе гласът му ,да усети че е до нея,да почувства подкрепата му , а нашият хубавец се държи като ощипана мома
Да, и мен ме ядосва. И не мога да разбера защо така се държи.

# 515
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
svetal4o27, djoleva  И мен ужасно ме издразни, та чак влязох да пиша. Ако на моето дете се случи нещо подобно (опазил бог) и аз ще хукна като луда и ще забравя всичко. Едно е да крият детето ти, но друго да знаеш, че е в кома и може да умре. А той като лекар вместо да прояви разбиране, се държи като малко дете. Е в този момент ли трябва да се съобразява с него? Да преживя и търпя много, но точно сега не може и няма как да е център на внимание. И ако това е причината да си тръгне, аз веднага бих го пуснала. Такъв мъж не ми трябва. Въпреки мъката си, тя му се обади и го потърси. Много харесвам Дениз, но тук не е прав. Точно в този момент той трябва да е до нея като приятел и лекар, дори и да не иска да е с нея вече. Бъди и опора пък после си ходи, щом не ти изнася.

# 516
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
На мен нещо ми се губи - Айше в частната болница на Кахраман ли е или той само посредничи за специалистта?

# 517
  • Мнения: 9 796
На мен нещо ми се губи - Айше в частната болница на Кахраман ли е или той само посредничи за специалистта?

Само посредничи...

# 518
  • София
  • Мнения: 1 115
И мене много ме подразни Денис.
Може ли в най-трудния момент така да остави Алие.
Любовта му се оказа много слаба.

# 519
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
svetal4o27, djoleva  И мен ужасно ме издразни, та чак влязох да пиша. Ако на моето дете се случи нещо подобно (опазил бог) и аз ще хукна като луда и ще забравя всичко. Едно е да крият детето ти, но друго да знаеш, че е в кома и може да умре. А той като лекар вместо да прояви разбиране, се държи като малко дете. Е в този момент ли трябва да се съобразява с него? Да преживя и търпя много, но точно сега не може и няма как да е център на внимание. И ако това е причината да си тръгне, аз веднага бих го пуснала. Такъв мъж не ми трябва. Въпреки мъката си, тя му се обади и го потърси. Много харесвам Дениз, но тук не е прав. Точно в този момент той трябва да е до нея като приятел и лекар, дори и да не иска да е с нея вече. Бъди и опора пък после си ходи, щом не ти изнася.

Така е, сладурче. Много добре си го казала.
И мен много ме разочарова батко ви Дениз. И най-вече - никакви мотиви не виждам . Просто изведнъж - друг човек, все едно, че някой го подмени. Освен това, какво толкова чака - тя живее с него, спи с него, обичат се, просто и трябваше още само и другото дете да си вземе. Той изчака най-голямото чакало, когато дори целувки нямаше, а пък сега живеят като семейство - сега се сети, че нещо му липсва.

Малко съм ядосана, та дано разбрахте какво искам да кажа.

# 520
  • Мнения: 13 645

За мен Дениз е един много истински образ (според сценаристите, разбира се. Simple Smile)
Той усети, че за да оздравее детето и да се нормализира семейството, са нужни двамата родители, и джентълменски се оттегли, за да даде възможност и на Алие да размисли спокойно. И остави на нея да направи своя избор. Peace Чудесен образ - и според сценаристите, и според режисьора. Артистът също се справя блестящо.  bouquet

Въпреки че според мен, най-завършения многопластов образ е на Синан, изпълнен абсолютно перфектно от Халит Е. Heart Eyes Heart Eyes






# 521
  • г. Пловдив
  • Мнения: 91

За мен Дениз е един много истински образ (според сценаристите, разбира се. Simple Smile)
Той усети, че за да оздравее детето и да се нормализира семейството, са нужни двамата родители, и джентълменски се оттегли, за да даде възможност и на Алие да размисли спокойно. И остави на нея да направи своя избор. Peace Чудесен образ - и според сценаристите, и според режисьора. Артистът също се справя блестящо.  bouquet

Въпреки че според мен, най-завършения многопластов образ е на Синан, изпълнен абсолютно перфектно от Халит Е. Heart Eyes Heart Eyes


Джу, напълно съгласна с казаното. newsm10

# 522
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Така ли мислите? Че Дениз се оттегли,  за да не пречи? Това е много интересна идея. Изобщо не ми хрумна такова нещо.
 
Но пък не ми звучи много вероятно, сега като се замисля.
Много гневен и ядосан е той за човек, обзет от благородство и принасящ  себе си в жертва.

Дано сте прави, защото много го харесвам и не искам да съм разочарована, каквато съм в момента.

# 523
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 633
На мен нещо ми се губи - Айше в частната болница на Кахраман ли е или той само посредничи за специалистта?

Само посредничи...

Lilims, благодаря! Hug

# 524
  • Мнения: 14 843

За мен Дениз е един много истински образ (според сценаристите, разбира се. Simple Smile)
Той усети, че за да оздравее детето и да се нормализира семейството, са нужни двамата родители, и джентълменски се оттегли, за да даде възможност и на Алие да размисли спокойно. И остави на нея да направи своя избор. Peace Чудесен образ - и според сценаристите, и според режисьора. Артистът също се справя блестящо.  bouquet

Въпреки че според мен, най-завършения многопластов образ е на Синан, изпълнен абсолютно перфектно от Халит Е. Heart Eyes Heart Eyes









Според мен пък Дениз изобщо не се оттегли по джентълменски.Неговото си беше чисто криене ,  и цупене , а това ми е доста далече от джентълменското поведение
Дори и да осъзнава  че Алие има нужда да размисили трябваше да е до нея в този момент и да я подкрепи.Не казвам да стои  в болницата и да  се гледат накриво със Синан  ,но не трябваше да  я изостави точно в този момент и да лъже и да се крие по телефона като нацупен тинейджър

Можеше да се обади на Алие да отиде дори за малко при нея и дори да се опита да и обясни защо е решил да се държи по настрана.Сигурна съм че Алие щеше да го разбере и нямаше да се чувства предадена от него ,защото  поведението му  в тази ситуация беше повече предателско ,незряло , а не джентълменско

Общи условия

Активация на акаунт