Фиброаденом- да се оперираме ли? 2-ра тема

  • 146 815
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 964
В болница "Св. Анна" - София ще има безплатни прегледи. Който иска може да се възползва.

http://sofia.dir.bg/news.php?id=20137691


Това е поредната реклама според мен на дадена болница .
Обадих се веднага и казаха , че часовете са свършили още същия ден . Представяте ли си Simple Smile за цял месец , ок както и да е ,НО ме посъветваха да си взема направление от личния и пак да отида щели да ме прегледат . Няма лошо , но ще е по нататък тогава Simple Smile .
То с направление по всяко време може в годината и където си избереш .

# 736
  • Мнения: 20 178
Обадих се веднага и казаха , че часовете са свършили още същия ден . Представяте ли си Simple Smile за цял месец , ок както и да е
Нормално е да свършат бързо, вероятно се обаждат хора не само от София. Освен това не са за цял месец, а само понеделниците от 9 до 14, а това не са чак толкова много часове.

# 737
  • Мнения: X
Момичета, довечера ще пусна новата темичка, че съм на прегледи за бебето днес. Дано не е проблем. Ще потърся инфо и за алтернативна терапия. Като цяло е много важен и начина ни на хранене, да не кажа, че е съществен.

# 738
  • Мнения: 175
Това последното направо си ме уплаши !
Е то може ли за всяко нещо да се ляга под ножа , че ..... ?
Не знам какво да кажа , то гаранция за нищо няма в този живот , но... ако те боли корем те прашат на гастроскопия , че само така можело да се види , ако имаш мастопатия и бучки - режеш , че само така можело да се види , ако те боли глава скенер и т. н  ....., Много стрес много нещо ... и новините не млъкват с лошите новини офффффф отплеснах се и отидох в друга тема ,
НО какъв е смисъла тогава от всички прегледи ,след като не се виждат реално нещата - да го измислят направо и щом има нещо да се маха и точка !!!
Мамографа не е 100% достоверен . ехографа също , ТАБ  - тоже , ТОГАВА ДАВАЙТЕ ДА МАХАМЕ ДЕ ЩО ИМА - ТАКА ЛИ?

ани 11111 радвам се , че при теб всичко е минало добре , но съм бесна на неточноста в медицината - до кога ??? Нали УЖ  мамографа откривал тези находки - що ни е тогава облъчването когато нищо не е точно на 100% ? ЗА пари ??? Ако ти си правила мамограф.ехограф и ТАБ ( ЗЛАТНАТА ПРОФИЛАКТИКА ) и нищо не се е видяло - питам куде е гаранцията за здравето на хората ?

Сори за изблика , но не се сдържах - хубав ден !


За съжаление това е горчивата истина. Написах този пост, за да не се доверявате на 100% на всичките тези изследвания, дори и на ЯМРто, защото при тях очевидно се забелязват по-големите и напреднали образувания. Факт е ,че всички ние отвайки на лекар показваме отговорност за здравето си, но топката е в нашите ръце.. Да решим какво да правим след това и дали въобще може да се доверим на чутото в лекарския кабинет..Имаме нужда от силна интуиция, интелигентен подход и мнооого късмет. Около биопсията също има смесени мнения, така че според мен по-добре няколко часа дискомфорт за да се махне фиброаденома, отколкото последващи усложнения.

# 739
  • Мнения: 175
Обадих се веднага и казаха , че часовете са свършили още същия ден . Представяте ли си Simple Smile за цял месец , ок както и да е
Нормално е да свършат бързо, вероятно се обаждат хора не само от София. Освен това не са за цял месец, а само понеделниците от 9 до 14, а това не са чак толкова много часове.
В Тина Киркова също ще правят безплатни прегледи, всеки петък през Октомври. Но там без проблем и много чакане преглеждат с направление едни от най- добрите мамолози Wink

# 740
  • Мнения: X
Заповядайте в Новата тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=875419.new#new моля тази да бъде заключена, а новата да бъде закована.

Общи условия

Активация на акаунт