Жената зодия риби 16

  • 25 896
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619

Няма да ви обянсявам колко силна имнтуиция имам на моменти, защото ви е ясно.Та моята интуиция ми ''прошепна'' преди няколко дни да участвам в една игра на един сайт , защото ще спечеля.Така и стана!Когато отворих ФБ да видя какво става с играта и си видях името дори не се учудих.Чувствах се сякаш е абсолютно невъзможно да не съм аз печелившата.И днес си чакам подаръка от Златна рибка-диамантена маска за коса на Алфапарф Flutter
От няколко дни имам и онова натрапчиво  напрежение и усещане, че нещо ще се случи..Не знам хубаво или лошо, но ми е някак напрегнато.Може да е от ПМС или просто от преумора Tired
Искам и аз малко спокойстие.Писна ми и съм безкрайно уморена от ангажименти.Искам няколко дни, в които всяка секунда да не ми е разпределена и да не мисля за нищо. Confused
Честито!
 И аз съм така.
Налегнало ме е нещо неопределимо, клонящо към мързел мъъънинко. Crazy
Ще ми се да пишете, пък аз да чета.

# 16
  • Мнения: 326
Аз пък съм голям карък.
Ако трябва да избирам, да тегля нещо или е едно кищо, или е това, което не искам.
Не помня някогя да съм печелила някаква награда.Сестра ми спечели наскоро парична сума от тотото...и то не малка. Тя е голяма късметлийка, амбициозна, сериозна.Нещо го дъвче докато не стане.
Аз късмет нямам, вяла съм...нещо като.ми е трудно го оставям.Харесвам само неща, които ми се отдават. 
Никога на изпити не тегля въпроси, защото когато ми се е налагало тегля точно двете теми, които не съм научиля или нямам материали.Ако направят компромис и ми кажат"Хайде изтегли още една поне по нея да пишеш"....тегля пак някоя пропусната.   

# 17
  • Мнения: 447
Хайде да се разпиша и аз! И за да не е гол запис, ето ви списък с моите любими неща (не-хора):

1.   Обичам да чета book
2.   Обичам водата;
3.   Обичам да ме прегръщат Hug
4.   Обичам да гледам небето;
5.   Обичам да се смея Laughing
6.   Обичам да съм нужна на някого;
7.   Обичам да рисувам  redecoration
8.   Обичам семейството си;
9.   Обичам да танцувам dancing
10.   Обичам да слушам музика;
11.   Обичам да правя малки мили жестове за хората, които обичам hug
12.   Обичам котките;
13.   Обичам да оставам насаме с мислите си goodandevil
14.   Обичам стихове;
15.   Обичам да съм свободна  Hands Clap
16.   Обичам сирене и млечен шоколад (за предпочитане, не в комбинация);
17.   Обичам кафе, кола и горещ шоколад Coffee
18.   Обичам да подарявам усмивки;
19.   Обичам да шофирам newsm01
20.   Обичам да пиша писма;
21.   Обичам приятелите си; hug
22.   Обичам фрезии и жълти рози;
23.   Обичам книжарници smile3529
24.   Обичам мартини;
25.   Обичам да готвя за любим човек chef
26.   Обичам да ме гушкат рано сутрин точно преди да звънне часовникът;
27.   Обичам миризмата на току-що прибрано пране hang
28.   Обичам ароматни свещи;
29.   Обичам да получавам комплименти; newsm03
30.   Обичам ярки цветове;
31.   Обичам да ставам рано и да лягам късно smile3524
32.   Обичам да пея в колата, когато съм сама;
33.   Обичам да правя приятни изненади Gift
34.   Обичам да помагам;
35.   Обичам късметчетата със сутрешното ми кафе;
36.   Обичам да правя подаръци;
37.   Обичам суши;
38.   Обичам червено вино Wine Glass
39.   Обичам целувките по врата;
40.   Обичам да ходя на кино tv
41.   Обичам цветни моливи и химикали;
42.   Обичам разделители за книги и магнитчета за хладилник;
43.   Обичам да летя със самолет;
44.   Обичам мъже в костюми Mr. Green
45.   Обичам да пътувам;
46.   Обичам ванилов сладолед;
47.   Обичам бонбони "Тофифи";
48.   Обичам мъгове;
49.   Обичам да се разхождам сама;
50.   Обичам да говоря  umnikuu
51.   Обичам да стоя у дома по пижама;
52.   Обичам бижута във формата на цветя;
53.   Обичам да имам план за всичко;

Мога и още, ама няма.... Mr. Green

Последна редакция: пт, 08 фев 2013, 10:34 от Windy

# 18
  • София
  • Мнения: 5 074
А какво не обичаш  newsm78

# 19
  • Мнения: 447

1.   Не обичам груби и нахални хора;
2.   Не обичам несправедливостите;
3.   Не обичам супа топчета и червено цвекло;
4.   Не обичам мастика (бррр!);
5.   Не обичам да ми е студено;
6.   Не обичам, когато хората около мен са тъжни;
7.   Не обичам насекоми;
8.   Не обичам да виждам боклуци по улиците и сред природата;
9.   Не обичам спринцовки;
10.   Не обичам звука на зъболекарската машинка;
11.   Не обичам мрачни помещения;
12.   Не обичам изкуствени цветя;
13.   Не обичам копър;
14.   Не обичам дебелашки шеги;
15.   Не обичам неподправената и с нищо непредизвикана човешка злоба;
16.   Не обичам, когато изкуството се превръща в самоцел;
17.   Не обичам  влажното време;
18.   Не обичам косми по пода;
19.   Не обичам олющен лак за нокти;
20.   Не обичам да се опитват ме лъжат на дребно;
21.   Не обичам да чакам;
22.   Не обичам да ми казват какво е добро за мен;
23.   Не обичам, когато хората се унижават взаимно;
24.   Не обичам тъпи вицове;
25.   Не обичам лекета и петна;
26.   Не обичам мръсни съдове;
27.   Не обичам тежки парфюми;
28.   Не обичам  неравни тротоари;
29.   Не обичам кичозни дрехи;
30.   Не обичам да ми повишават тон;
31.   Не обичам неаргументирани спорове „заради спорта“;
32.   Не обичам подаръци тип „прахосъбирачки“ и такива за отбиване на номера;
33.   Не обичам найлонови торбички;
34.   Не обичам миризмата на нови коли;
35.   Не обичам да ми се спи;
36.   Не обичам остри ъгли;
37.   Не обичам да ме стягат обувките;
38.   Не обичам, когато хората се преструват, за да се харесат на някого;
39.   Не обичам вулгарното отношение;
40.   Не обичам зоологически градини;
41.   Не обичам чуждо червило по ръба на чашата ми в ресторанта;
42.   Не  обичам цигани;
43.   Не обичам, когато не ценят времето ми;
44.   Не обичам хората да си избиват комплексите за моя сметка;
45.   Не обичам безотговорни хора.
46.   Не обичам, когато хората говорят, без да мислят;
47.   Не обичам числото 4;
48.   Не обичам прекомерната ревност;
49.   Не обичам кожени дрехи;
50.   Не обичам да ме прекъсват, когато говоря;
51.   Не обичам, когато хората пишат неграмотно;
52.   Не обичам реклами за прах за пране, омекотители и дамски превръзки;

 hahaha hahaha hahaha

# 20
  • София
  • Мнения: 5 074
Малеииии, колко много  Joy Joy Joy
Шегувам се, разбира се. Всички рибоци имат чувство за хумор  Peace

# 21
  • Мнения: 447
Малеииии, колко много  Joy Joy Joy
Шегувам се, разбира се. Всички рибоци имат чувство за хумор  Peace

Хули, вЕрно е! А пък и списъците трябва да са равностойни...  Laughing

# 22
  • Мнения: 15 619
Аз много обичам и хич не обичам да не обичам, пък ми се случва, бе! Crazy Усещам се отровна, когато отвътре се надигне разрушителна вълна. Обичам зеленото, цветята, растенията от нечовеците. Каквото не обичам, го избягвам, не върша, не пипам, отдалечавам, игнорирам...
Днес ми е скапано.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 052
Ау, Хули, твоите списъци мога да ги постна 1:1 за себе си, с изключение на копъра от единия и плановете от другия ( бих могла да им разменя местата в списъците)  Laughing.
Голям проблем имам със супата-топчета, защото малкия я обожава и на всеки въпрос, какво ти се яде, отговорът е супа-топчета   chef.
Ако трябва да ги степенувам, любимите неща ще започват с четенето, стиховете, насаме с мислите ми и приятните изненади и жестове към близките и приятелите. Обичам да правя неща, с които ще зарадвам хората около себе си. Мога да изхарча всичките си пари за подаръци и неща за околните, като ще се сетя за себе си, когато парите свършат.

# 24
  • Мнения: 447
Мога да изхарча всичките си пари за подаръци и неща за околните, като ще се сетя за себе си, когато парите свършат.

Аз пък напоследък глезя и себе си доста. Почнах да се сдухвам от липса на време и от факта, че малкият ми сладур тотално е обсебил живота ми. Както се изрази една приятелка (също рибка) наскоро, "писна ми да се чувствам като повлекана". Затова си купих малко нови кремчета, гримове и четки, започнах да спортувам и да оставям дечко от време на време на грижите на баба и дядо. Нещата си дойдоха по местата. Надявам се сатурновата депресия да ме подмине! Praynig

Впрочем, списъците са мои, не са на Хули. Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 7 052
Извинявай   bouquet
Както стана дума преди известно време, много мога да се изрЕзилявам неподготвена  Embarassed.
А това, че малкият обсебва животът ти, ще продължи още малко. Не че няма пак да си му отдадена на 100 %, но няма да е толкова обсебващо и отново ще се чувстваш добре. Дори и повече от добре. Аз както вече се оплаках от приятелските отношения с 8 годишния ми келеш... той дори и странното ми чувство за хумор е попил и е много приятно да се кудошим двамата, дето се казва  Laughing

# 26
  • Мнения: 447
Извинявай   bouquet
Както стана дума преди известно време, много мога да се изрЕзилявам неподготвена  Embarassed.
А това, че малкият обсебва животът ти, ще продължи още малко. Не че няма пак да си му отдадена на 100 %, но няма да е толкова обсебващо и отново ще се чувстваш добре. Дори и повече от добре. Аз както вече се оплаках от приятелските отношения с 8 годишния ми келеш... той дори и странното ми чувство за хумор е попил и е много приятно да се кудошим двамата, дето се казва  Laughing

Хахаха, нямам търпение да се случи и при нас! Искам да се разхождаме двамата, да си играем по-равностойно в парка, да ходим на излет и да се снимаме, да ходим на кино и на сладкарница и още куп неща! Когато им дойде времето обаче, вероятно ще ми липсва начина, по който се сгушва вечер до мен, и бебешките пухкавинки по крачетата, и сладкото "Мамууу!", с което ме дарява понякога, и даже висенето по крачолите ми, което така ме изнервя на моменти (защото ме оставя без панталони понякога)... hahaha

# 27
  • София
  • Мнения: 5 074
Ау, Хули, твоите списъци мога да ги постна 1:1 за себе си, с изключение на копъра от единия и плановете от другия ( бих могла да им разменя местата в списъците)  Laughing.
Голям проблем имам със супата-топчета, защото малкия я обожава и на всеки въпрос, какво ти се яде, отговорът е супа-топчета   chef.
Ако трябва да ги степенувам, любимите неща ще започват с четенето, стиховете, насаме с мислите ми и приятните изненади и жестове към близките и приятелите. Обичам да правя неща, с които ще зарадвам хората около себе си. Мога да изхарча всичките си пари за подаръци и неща за околните, като ще се сетя за себе си, когато парите свършат.
Допуснала си огромна грешка ,  аз не мога да напиша нещо толкова дълго  Joy Joy Joy

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 6 588
Windy,голям-си-сладур! Grinning

# 29
  • Мнения: 326
Аз много обичам супа топчета  Crossing Arms Laughing   Супи като цяло не обичам, но супа топчета и много лютива рибена чорба ям с удоволствие  Laughing
При мен списъка с "необичаните неща" ще е по-дълъг  hahaha Обичам да не обичам  Laughing
не, че съм някой хейтър или мрачна, но по-лесно ми е да кажа какво не харесвам и не обичам, отколкото обратното.
За моя мъж мога да изредя хиляди недостатъци, но като ме питат защо го обичам и почвам да се чудя  Joy
Обичам обаче да ходя на зъболекар  Laughing И звукът на зъболекарската машинка ми е много забавен.Ходя с голямо желание и после подскачам щастлива по улицата  hahaha 
И копър не обичам  Sick само в таратор може, но термично обработен не понасям.не знам защо при гъбите и картофите все го слагат.
Мен много ме е страх от обсебването от детето  Rolling Eyes Майка ми не е била такава(тя нали е овца).Много бях привързана към нея, но не е била майка кокошка, която да трепва при всяко мое движение.Ходех сама на училище с рейсове още в първи клас, на 5-6 сама си мажех филии  Laughingкато и кажех, че ме боли нещо не ми обръщаше особено внимание  hahahaНе помня да съм била болна, а тя да е висяла до мен с термометър  newsm78 Баща ми(рибока) ги вършеше тези неща.
Та си мисля, че ще съм малко като нея, а и съм твърде нетърпелива и трудно се впрягам за някакви  неща. Затова най-големият ми ужас е да ми изщрака мозъка и да стана зомбирана майка, която не смее да се отлепи от детето. И заради мъжът ми ме е страх, защото е глезен и ще има сръдни много, че го пренебрегвам, че не знам какво си. 
Едно време си виках"Като забременея ще чета много литература, ще ходя на курсове, на лекции, ще се интересувам"...да бе  hahaha един непукизъм ме е обладал, с мъка си ходя даже на прегледите.Не мога да се накарам да ме интересуват неща около раждането  Tired

Общи условия

Активация на акаунт