Жената зодия риби 16

  • 25 908
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 619
Моят е особен ви козирог явно.Много трудно се спогажда човек с него.Казваш му нещо съвсем нормално, той го разбира по друг начин и се почва сърдене със седмици.Съвети не приема.Накрая ти излизаш права, но той не признава.
 

 
Аааа, туй при мене не върви. Stop По-право хич не ме вълнува, ще ме признае ли за права, или ще ме гледа накриво. Joy
Може да ви изглежда неправилно, грубо или супер егоистично /в общоприетия черен смисъл/ но тая думичка "компромис" мисля, че я е измайсторил някой, седнал връз нечие гърло удобно, по-височко и повтарящ на тоя отдолу - Нужно е да правиш компромиси, за да продължава да ни е така хубаво! Flutter Ненавиждам компромисите - те не носят нищо добро за мен. Компромисът е стъпка срещу теб самият. Подкрепата, разбирането и обичта в семейството ненужно се заменят с тоя келяв "компромис" - не може да ги замени, но може да ги изличи. Peace

# 46
# 47
  • Бургас
  • Мнения: 347
Добро утро!

Луне, прочетох си за часа на раждане и видях, за първи път, положително обяснение на ревността ми: Защото обича силно, дълбоко и истински!  Mr. Green
Само драми с тази ревност иначе  Peace

angel tear, явно водолейчетата са си такива, на приливи и отливи... и мен така ме мята в морето...

# 48
  • Мнения: 326
Бе аз тия компромиси ги правя, но едно изнасилено такова.За мен си е жива драма и жертва  Laughing  После врещя как съм се жертвала и накрая като видя, че той си е пън изтривам жертвата и си правя това, което съм си мислела по начало  hahaha 
Но поне по начало нали...правя.
Докато той дори крачка към жертва не прави  Laughing 
Затова сега много яко се запънах, никакви заплахи, сърдения, събиране на багажа, не подействаха.  Защото знам, че той ако си беше решил щеше да си хване чантичката без да го засегнат моите умолявания, скандали и заплахи. 
Таааа сега се е успокоило малко положението, той прие моята идея и даже ще ми помогне  Joy   
Ау, да ви кажа снощи как тъпо ме изревнува.  Чак така се разсърди, че се заключи в спалнята и спах на дивана  #Cussing out  Защото видиш ли в една програмаза безплатни смс- явно тайно съм прибавила един негов приятел и си пишем.Което абсолютно не е вярно, просто му хрумна, заради едни мои думи.И реши, че мога да съм си писала с въпросния човек  hahaha  Пък знае, че си имаме скайповете и когато решим си пишем.Какво му щукна сега.
Аз съм като хипопотам, той ме ревнува... 

# 49
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 559
ех тази Луна бе ......

# 50
  • Мнения: 15 619
К`во, бе, Тикве?  Crossing Arms Mr. Green Сърдита съм. Не пишете хич. Главата ме цепи яко. Трябваше да остана повечко на работа, връщам се и бързам да отворя, за да видя, какви сте ги нашарили.....  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Само Бел ми е на нотата.  Grinning

# 51
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 559
ми на мен не ми е много разговорливо  Rolling Eyes ......

# 52
  • София
  • Мнения: 5 074
Ееее, за какво да пиша  newsm78
Времето е гадно и подтискащо, дъртия водолей само ми къса нервите с мрънкането си...
Искам пролет вечееееее....

# 53
  • Мнения: 15 619
Напълних тумбака и ми мина главоболието.   Grinning
Е, за какво да говорим... не знам, ако се разговоря, оставам с впечатлението, че мнооого "говоря", не че съм мълчаливка. Blush ... ама така по ще му мяза, ако се губя малко всред коментарите. Пък и по принцип като стане по-разговорливо тук, ми е изключително приятно да ви чета. Даже с нетърпение отварям темата.  Heart Eyes Ей, на! Казах си. Когато нещо не ми е на вълната в момента, но някоя от вас го е написала, установявам, че то и аз така мисля, действа, реагирам, или съм го правила по същия начин преди. Нещо като да потъвам в размножената АЗ. Има ли смисъл да обяснявам, защо го любя туй упражнение???  Mr. Green
Пък и с удоволствие си сверявам часовника по въпроси, за които околните смятат, че съм крайна и неприемливо за тях категорична.

# 54
  • Мнения: 21
Аз пък много мразя като тропна с краче по пода, ама вече яко като са ме ядосали,
обикновено се случва да ми е така прикипяло, че вече не ме интересува нищо...
И изчезвам аз, а тъпият му козел даже не се трогва  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Е няма такива животни, честно! Помня, че на един му трябваше около 3-4 месеца време, за да започне да проумява, че аз съм си тръгнала...
След време разбирам аз, че бил ревал, но нещо "отмилее" ли ми в сърцето, както казваше баба ми, връщане назад няма.
Ако не получа съчувствие и разбиране на момента, не точно, че се озлобявам, а по-скоро се отдалечавам.
Да чакам аз със седмици и месеци някой да се сети, не да се извини, абсурд това, ама поне да се сети, че и аз душа нося...  Laughing Laughing Laughing
Не знам дали сте забелязали, но с изключение на нас и още 1-2 зодии, повечето хора са убедени, че светът на всички се върти около него и откъде да му дойде на ума, че аз след седмиците вече съм на нова вълна и ходя на фитнес и съм много заета  hahaha hahaha hahaha
Само пререканията с майка ми ни сближават сякаш.
Май нямам бивше гадже, с което все още да сме дружки.  newsm78
И май винаги си тръгвам първа. Радарът работи безпогрешно, дори отсреща пръв да е изстинал човекът, аз винаги събирам достойство, даже брат ми казва, че ставам прекалено горда, и си вдигам чукалата.
Не си спомням за някой, който да не е съжалявал, че ме е пуснал. Ама късно е...  Laughing Laughing

# 55
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 559
и аз тръгнах на фитнес ,едно за движение и друго , малката е просто лепка , не иска да стои при друг , реве ииии така да свиква малката ми бухтичка
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/424504_19 … 6_106583789_n.jpg

# 56
  • Мнения: 15 619
Ох! Сладкиш само за целувки и прегръщане!!!   love001
Не ми понася раздвижване в затворени помещения, въртя се навън по двора, то повече и от фитнес. И ще направя житния режим на Дънов тази година. Толкоз ми стига!

# 57
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 559
Лу , майка и тя се кани да го прави ,той е сега февруари ,нали?

# 58
  • Мнения: 15 619
Лу , майка и тя се кани да го прави ,той е сега февруари ,нали?
Да. Този месец. Grinning

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 6 603
Страхотна-малка-тиквичка-на-Тиквето. Heart Eyes
Бузанка-сладуранка!
моята-и-тя-е-като-въшка-залепена.
Аз-да-ви-призная,че-на-дърти-години-взех-да-ставам-ревнива. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт