Жената зодия риби 16

  • 25 907
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 074
А пък аз не обичам единствено канела. Мразя я !
Всичко останало обичам.
Обичам да съм майка, обичах родителите си, сестра си, обичам  племенниците си, луда съм по внучките си, обичам приятелите, ама истинските. На другите прощавам, каквото и да направят, но до един момент. Когато изнаглеят става страшно.
Обичам да слугинствам, обичам природата, животните, птиците и всяка мърдаща твар, но без змиите. Те ме карат да тръпна от ужас.
Естествено, че обичам да ме обичат  Wink
Не мога да се оплача, на всичко, което обичам ми се отговаря по същия начин.
Децата, внучките, племенниците, приятелите - ами обичат ме, не мога да си кривя душата.
И животните ме обичат, и земята ме обича... каквото и да бодна в нея се раждат красоти.
Най-вече обичам живота, колкото и гнусен да е !

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 347
Намерих една от старите теми. В първия постинг има линкове  към всички останали предишни словоизлияния наши. На мен ми стана топло и уютно...

 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=504753.0

Ама какви спомени...
Луне върнаме до преди да родя   bouquet
Как една нощ от немай къде и неспане, реших че и ние е хубаво да си имаме темичка с никове и дати ( да не видя и аз по другите теми  Blush ) и като ги хванах датичките от отделните коментари от първата тема и цък цък цък... луда работа... вярно че не изглеждаше супер лицеприятно, но като за първи път бях свърх доволна от себе си  Joy

Angel tear, и мен са ме емнали за работа  ooooh!..., а и аз се чудя как така толкоз време не мога да се откача от пустия му водолей, ама...

Колкото до обичането... повече обичам да обичам   Wink и "никога" е думичка измамна  Crazy

Последна редакция: сб, 09 фев 2013, 01:25 от ben78

# 32
  • Мнения: 0
Цопвам се за малко, но гледам сте се покрили нейде в дълбините:)
ПО темата за обичането имам си аз неща, които ме карат да цъфтя и да се чувствам щастлива- като започна от гледката на морето, слънцето, синьо- зелените цветове,музиката(не мога без музика), обичам да оставам сама със себе си(то си е необходимост направо), обичам децата, обичам да карам хората да се усмихват и да се успокояват, ей такива неща, ако се замисля, ще изкарам по-дълъг списък от този на Windy.
Иначе моят водолей, за когото споделих,не ми излиза от главата, никога не съм се занимавала с водолеи, толкова ми е странен и интересен, кара ме да цъфтя, да се усмихвам, да се чувствам единствена, а в следващия момент да се чувствам все едно сме просто добри приятели без никакви нежности и романтика.Като реша да се правя на недостъпна и да не му се обаждам с дни го приема, казва ок, уважавам решението ти и не се обажда, чака аз да го потърся и след няколко дни аз не издържам и пак се започват нашите приятелско- любовни отношения. Стана малко като в искрено и лично, но наистина ме обърква този водолей, може би и заради това ми е толкова интересен:)
Добре че от началото на месеца съм влезнала в един цикъл от командировки, та няма толкова време за размисли, само опаковам и разопаковам багаж и така ще продължи до края на февруари, тъкмо да няма време и за сатурнови дупки.
Пожелавам ви прекрасна седмица, прекрасни рибки

# 33
  • Мнения: 15 619
А, ето нещо, което не понасям - да ме кара някой да тичам след него - `ми не става. Ауфвидерзе`ен!
Не може иди ми, до`ди ми!
Как сте с увереността, русалки?
Аз съм си уверена, вдъхвам същото и на хората до мен. Лесно ми се получава, но обратното някак не върви. Понякога се разярявам чак, ако се опитват да ми посеят страховете и съмненията си - е тогава се усещам сама. Въпреки че имам силата да съм сама и да вървя, болея, че някак не мога и аз да се облегна за малко, да почувствам стена зад гърба си.

# 34
  • Мнения: 1 809
Как сте с увереността, русалки?
Аз съм си уверена, вдъхвам същото и на хората до мен. Лесно ми се получава, но обратното някак не върви. Понякога се разярявам чак, ако се опитват да ми посеят страховете и съмненията си - е тогава се усещам сама. Въпреки че имам силата да съм сама и да вървя, болея, че някак не мога и аз да се облегна за малко, да почувствам стена зад гърба си.
Ама много хубаво си го написала, точно така съм и аз.Като се замисля, дори няма какво да допълня Simple Smile
Относно иди ми, дойди ми...До един момент някак го изтърпявам и ми е интересно/пак зависи от обекта и степента на чувствата/, след това рязко се изнервям и ми писва.Въпреки ,че май това важеше до преди няколко години.Сега вече май Ич няма да го изтърпя.Нямам нито време ,нито нерви да участвам в игрички и театро.Достатъчно ми е натоварено, че и да мисля някой си дали ще се обади.Тц, мерси! Naughty
За обичането...обичам да обичам Simple SmileНещата, които обичам са повече от тези които не обичам.
Мразя някой да ми провали плана, превзетите хора и фрикасе Simple Smile
Самотата ме влудява и ме плаши, но за съжаление напоследък все повече ме завладява TiredНе знам някаква криза ли изживявам, заради това че след месец ставам на 40г, не знам...Но никак не ми е хубаво на душата, тежко ми е. Confused

# 35
  • Мнения: 741
Луне, така си е и с мен. Може да е чувство за справедливост, достойнство или просто прекалено много обичам себе си, ама си е тъй - който ме кара да бегам след него - губи...
Бързо охладнявам...
Има взаимност и хармония - заедно сме. Нема взаимност и хармония - всеки да си върви у пътя.

А за увереността - отново ще кажа, че и аз по същия начин. Уверена съм в себе си... макар и не така уверена в непостоянния живот. Щото такива шеги понякога си прави, но вярвам, че това е с цел да науча некакви уроци... Знам ли.
И да - и аз често имам нужда от стена зад гърба си, но ... май все аз съм такава за другите.

# 36
  • Мнения: 15 619
Винаги съм смятала, че е от силна обич към себе си, чак до горделивост на моменти, пък достойнството ми не търпи нищо насилствено  -  да поясня, чужди глупости не възприемам за свои. Личните ми са като светлина в тунел - показват само моя път. Не мисля, че е  вредно, противно на всякакви насилствено натъпкани в главите ни неистини.
Колкото за непостоянството на живота, не знам, не го разглеждам така аз. По-простичко ми се вижда - пътят напред не е само в една посока. Напред, назад, встрани, наляво, надясно и пак в средата. Незнанието ми за предстоящия ход на събитията и рикошетите им по мен не ме тревожат. Готова съм да се бухам с главата напред, когато ми дойде отвътре.
Една невинна на пръв поглед реплика  /носител на съмнение/ вчера ме натъжи / за кратко/, затова и се разфилосовствах.
Нямам против да съм скала. Лесно е. Но и на скалата и трябва по някое камъче за подпора тук таме. Crossing Arms

Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 11:29 от luna

# 37
  • Мнения: 326
Аз трябва да виждам, че съм добра в нещо, че ме ценят, за да съм уверена.Всичко друго ме кара да изпадам в едни съмнения, неувереност, мрънкане и депресии. 
Предпочитам аз да съм слабата и да командоря скрито.Все попадам на едни мъже, които трябва да ръчкам, да водя, а това не ми допада, чувствам се много зле.  Обаче и тия авторитарните ме подтискат, защото не ме ценят и уважават.Чувствам се нищожна. 
Рискове поемам само с мъжете и то в началото.Трудно ми е да се откъсвам от връзки, но иначе ако съм влюбена правя глупости, простотии и даже ми харесва.  Тогава съм си уверена, авантюристична.Хващам куфарите и заминавам на стотици километри при човек, който съм виждала един път. 

# 38
  • Не от София.
  • Мнения: 2 308
Е,то човек какво да добави след вас?!  Rolling Eyes

Май съм се запътила към Сатурновата си дупка...усещам как почвата под мен поддава.. Confused

# 39
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 555
и аз към дупката  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 15 619
Намерих нещо интересно. Mr. Green Всъщност само едно от няколко, но да има  и утре какво да пейстна. Whistling ако се сетя, де.
http://moitehoroskopi.blogspot.com/2011/06/blog-post_22.html

# 41
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 555
ми на мен ми излиза доста вярно , само дет като гледам теб се чудя какво ни е общото може би само 19-ката ..... аз ,че се промених , промених се ,заРАД околните ми ама вътре ,в мен си е същата лудница и кривотия и неудоволетвореност (правилно ли го написах) и на моменти съм ужасна майка изискваща от завалията Нико , моето прекрасно Теле , докато ''ужасната'' Близначка иска да ми се качи на главата .... и тъй , спокойна съм , много , много съм спокойна  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 326
Моят хайвер ще се пръкне теле...надявам се да се спогаждаме.
Поне се успокоявам, че няма как чак до близнаци да изчака.  Но ако подрани може някоя овца да е. 
С телци се разбирам.   Сякаш не са толкива рогати като овните и козирозите. Те шилетата трудно се водят.   
Аз съм на път да направя нещо шантаво, то даже си е сигурно, че ще го направя. Всички ме гледат криво, козата ми се опита да излезе на глава с мен ама ц. То не бяха скандали, увещания....ама аз като никога се запънах и ще отплувам.
Аз знам, че съм луда и сега не е момента, ко после като се пръкне телето още повече няма да е момента.   Та нещо рибешкия ми мозък ражда шантави идеи и си ги и изпълнявам даже.

# 43
  • Мнения: 15 619
Бел, стига бе! Козирозите са толкова лесни за водене. Mr. Green Хеле пък от рибки. Flutter
И още нещо, ама не се стърпявам да ти го напиша...  Blush Не чакай да те оценят, за да ти поникнат крила, сили, вяра...! Цени се сама и ще се почудиш каква промяна ще има и в оценката на околните! Grinning

Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 18:40 от luna

# 44
  • Мнения: 326
Моят е особен ви козирог явно.Много трудно се спогажда човек с него.Казваш му нещо съвсем нормално, той го разбира по друг начин и се почва сърдене със седмици.Съвети не приема.Накрая ти излизаш права, но той не признава.
Ако му кажа някой факт, нещо да речем научно, което съм прочела, че е така-или веднага казва"Не е така, не знаеш, не си разбрала" или " Ще проверя в интернет". Никога няма"Права си" или просто да ми приеме думите за истина. 
Няма такива филми при него, да се разбереш лесно, да ти приеме мнението или да приеме, че твоят план е добър.
За да живееш с него, да си с него, трябва да отстъпваш, да правиш компромиси и да го оставяш да си прави каквото е решил. 
То аз си се обичям и ценя.Доста съм...не точно самовлюбена, но всичко си минава през моята призма, моите драми са най-тежки, моите въпроси са ми най-интересни   Joy  Та си се ценя, но ми е нужна и външна подкрепа.

Общи условия

Активация на акаунт