Жената зодия риби 16

  • 25 914
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 619
Скачайте в новия гьол, жабки, рибки, русалки, китове, акули, пирани и златоперки!
 Grinning Mr. Green  Whistling
Опнала съм ситна мрежа над  Сатурновите дупки и никого не пропущам надолу.

Последна редакция: вт, 05 фев 2013, 22:33 от luna

# 1
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Цоп,
Обичам да съм сама понякога,изпитвам нужда  от спокойствие.
В същото време не обичам тихите места,ако ходим някъде искам да сме сред хора и блъсканица.
Много държа на справедливостта.
Много често без да искам обиждам околните  с това което им казвам.
Но имам и приятелки които ми казват
''Ти няма да ме излъжеш кажи ми .......''
Научих се и да се извинявам,беше ми много трудно.Това да преклоня глава пред някой и да кажа ,че съм сгрешила беше мисия невъзможна. Mr. Green
Мъжът ми много ме критикува ,че и на кука от кран ,ще ме хванат.
Доверчива до простотия.
Изобщо не може да ми мине през главата ,че някой може да ме излъже или да да ми стори зло.
Връщам се да ви чета.  bouquet

# 2
  • Мнения: 15 619
Намерих една от старите теми. В първия постинг има линкове  към всички останали предишни словоизлияния наши. На мен ми стана топло и уютно...

 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=504753.0

# 3
  • София
  • Мнения: 5 074
За първи път ми се случва да ме елиминират отнякъде  newsm45 newsm45 newsm45
Нещо изтърва пираните  Joy Joy Joy

# 4
  • Мнения: 15 619
За първи път ми се случва да ме елиминират отнякъде  newsm45 newsm45 newsm45
Нещо изтърва пираните  Joy Joy Joy
Веднага се поправям Хулиет. Mr. Green  Joy

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 619
Здравейте!
Цоп!
Нещо-обаче-хич-ме-няма! Cry
Хули,здравей Hug!

# 6
  • Мнения: 1 809
Цоп!
Привет! Hug
То и мен ми е едно никакво, надявам се ситната мрежа, която luna е сложила, да не ми позволи да се пльосна в дупката Confused
Ама...то аз съм си виновна, че късно съм ви открила и пиша едва от миналата година тук..Ама и мен мЪ няма в списъка с рождените дати.И искам пък!/потропвам леко с рибешката си опашка/ Grinning

Рибки, пожелавам ви хубав ден и поводи да се усмихвате!  bouquet

# 7
  • Мнения: 326
Пльок.
Аз нещо съм в някакъв черен гьол напоследък.Едно глупаво, депресирано ми е.Едни дилеми, едни размисли...малко е късно за тях, но не мога явно да ги пропусна. 
Имам желание да се оттегля във въображаемия си свят, но ме ръчкат отвсякъде.

# 8
  • Мнения: 0
Привет и от мен, рибки.
И мен така са ме заръчкали в работата, че дъх не мога да си поема. Но май ми идва като спасение, защото така съм задълбала по един мъж водолей, че не мога да се позная. Досега никой не ме е успивал и омайвал като него, а уж съм зрял и разумен човек...

# 9
  • София
  • Мнения: 7 076
Аз пък тази година пропускам Сатурновата дупка, време не остана да ми се случва  Laughing .
От преди Нова година съм сложила розовите очила и отказвам да ги сваля. Едно ми е спокойно и пълно, че да ми се неначуди човек, защото реалността не е чак толкова ОК.
Доволна съм от ситуацията в която съм, защото имам достатъчно време за детето, време за себе си и най-накрая време за домакинстване. Последното дори взе да ми харесва  Mr. Green.
Единственото, което ме мъчи от време на време са размисли и страсти с един овен, с който.... абе това е дълга и друга тема.

# 10
  • Мнения: 15 619
Да правя ли списък с никнеймовете и датите???  newsm78  В темата, в която го прескочих и зарязах, просто ми хрумна, че е прекалено лична информация, за да се копира и пейства във всяка тема, в която дори може и да не пишеш, а да ти висят данните... Grinning
Хубаво ми е. Защо!? Безпричинно, но пък хубаво. Crazy

# 11
  • Мнения: 1 809
Да правя ли списък с никнеймовете и датите???  newsm78 
Както реши мнозинството, аз нямам претенции Simple Smile
Няма да ви обянсявам колко силна имнтуиция имам на моменти, защото ви е ясно.Та моята интуиция ми ''прошепна'' преди няколко дни да участвам в една игра на един сайт , защото ще спечеля.Така и стана!Когато отворих ФБ да видя какво става с играта и си видях името дори не се учудих.Чувствах се сякаш е абсолютно невъзможно да не съм аз печелившата.И днес си чакам подаръка от Златна рибка-диамантена маска за коса на Алфапарф Flutter
От няколко дни имам и онова натрапчиво  напрежение и усещане, че нещо ще се случи..Не знам хубаво или лошо, но ми е някак напрегнато.Може да е от ПМС или просто от преумора Tired
Искам и аз малко спокойстие.Писна ми и съм безкрайно уморена от ангажименти.Искам няколко дни, в които всяка секунда да не ми е разпределена и да не мисля за нищо. Confused

# 12
  • Мнения: 326
Ааа аз и с овен и с водолей съм се занимавала.С овните не си е работа, те са животни в пълния смисъл на думата.А и имам личен пример при родителите ми за рибок и овца.
Водолеите са добрички, но някои твърде скучни, или пък ги избива на педантство.Не се споразумяхме с моя водолей...твърде хармоничен, като някое спокойно езерце.Само като го видех как гледа просттанството и ми идеше да крещя.А пък шефовете ми са риба и водолей...тя е душица, а той един навикващ, подробен, припрян.   
Аз изчатквам нещо, през нощта два пъти се будих, защото си мислех, че има земетресение  hahaha Моя мъж вика, че нищо няма, но на мен.ми се разтупкваше сърцето и съвсем ясно си усещах в просъница как ме клати.
Явно мозъкът ми се клати  Joy

# 13
  • Мнения: 1 809
Аз изчатквам нещо, през нощта два пъти се будих, защото си мислех, че има земетресение  hahaha Моя мъж вика, че нищо няма, но на мен.ми се разтупкваше сърцето и съвсем ясно си усещах в просъница как ме клати.
Явно мозъкът ми се клати  Joy
Хм може и да не изчаткваш:) Имало е земетресение  3,1 степен , но в Черно море и се е усетило в Добрич и Каварна. Simple Smile

Последна редакция: чт, 07 фев 2013, 11:47 от MALVINA

# 14
  • Мнения: 326
 Laughing  Чак такива радари май нямам. Мозъкът ще да е. 

Общи условия

Активация на акаунт