Лакове за нокти- 74

  • 50 090
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 532
От пясъчните само един ми легна много на сърцето - Stay the Night разбира се. Останалите са ми в някак безлични цветове.

Аризона,
Скрит текст:
напълно те разбирам, и аз тая подобни чувства към дадени именовани колекции, поради което ги избягвам Naughty Но много се радвам, че преодолях непоносимостта си към Здрач например и си взех пудрата от серията - в момента я ползвам ежедневно за какво ли не, въпреки логото на кутийката Whistling

# 16
  • Казанлък
  • Мнения: 589
И аз се чудя още дали ми харесват...

# 17
  • Мнения: 3 353
Интересни са ми пясъчните лакове. Поръчах един и когато го пробвам, вече със сигурност ще знам харесват ли ми.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 594
Най-сетне се прежалих да разнообразя след  толкова време прелакиране с пясъка и сложих Зоя Сторм. Пух,   bouquet

# 19
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 937
Мерсви за темата   bouquet . Лаковете са интересни , но няма да ги  взема от Опи , ако някоя фирма тук реши да ги купира бих пробвала някое.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 544
Денси -както винаги перфектна тема  bouquet

По темата- за момента не ме грабват пясъчните, но ако ги видя на живо не гарантирам, че ще им се размине Laughing
Аризона, новите лакове на Флормар ги има в Тити на Щросмсайер  Peace Peace

# 21
  • Мнения: 556
Влизам с въпросче аз - можете ли да ми предложите нещо такова
Скрит текст:
от по-масовите марки у нас? Отдавна си търся, но не намирам.




Аз бих ти препоръчала ето този ефект на ГР, който си взех от щанда на ГР в мола и направо съм влюбена в него, номера е 15 и ако го сложиш върху черна или тъмно синя основа ще получиш същия резултат-
Скрит текст:

Аризонка, мернах ги матовите Флормари в Тити, че ги има.

Каримка, аз хубаво ще споделя, но надали ще те устройва като инфо, защото на мен с гела всичко ми стои докато не го махна  Laughing

Адри, уникален маникюр имаш, а този лак направо ти стои супер! Пускай по- често снимки  Hug

# 22
  • Мнения: 31 404
Каримка, аз го купих също този гел Перфект и ще споделя трайност. Hug

# 23
  • Мнения: 3 248
Не знам дали ми харесват пясъчните лакове. Може за взема минита за проба евентуално след време.

# 24
  • Мнения: 1 725
        Бихте ли споделили продавач, от който  купувате пясъчните минита? Бих се прежалила сякаш...

# 25
  • София
  • Мнения: 1 594
Ради,  Hug
Не показвам често снимки, защото откакто докопаx Stay The Night друг лак не бях слагала. Трия и пак с него се лакирам. Едвам се прежалих да сложа Зоята. Всичко ми се струва толкова обикновено... даже предчувствам, че още утре ще я изтрия и пак ще се опесъчавам  Laughing

Не знам защо толкова ми харесва тоя лак. Даже всъщност не съм убедена, че харесвам толкова много самия него или по-скоро реакциите на хората като го видят  Laughing

# 26
  • Мнения: 0
Имам смесени чувства към тия пясъци... Май все пак не ги харесвам. Тези на Зоя наистина изглеждат по-симпатични на снимка, пък и нямат нищо общо с Марая Кери, което е плюс  Mr. Green

# 27
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
И на мен ми харесват.Кажете от къде поръчвате минитата  Peace

# 28
# 29
  • Мнения: 38
Mерси за темата. Не знам още дали ми харесват...по-скоро не ,но има вероятност на живо да ми хареса Stay the night.Ще видим ..ще решим  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт