Лакове за нокти- 74

  • 50 091
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20
Гледам много да не влизам тук  Embarassed че ще фалирам Simple Smile
Искам да ви питам някъде в София може ли да се купят на ОПИ лакове?
  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 43

Някой да е виждал новите матови Флормари къде се продават? А пък ако ги е и пробвал, моля да сподели, дали се излъскват след ден-два.

Аз ги взех от квартално магазинче в Младост, ето снимка, но не можах хубаво да уловя матовия ефект
Скрит текст:

По темата - харесват ми, мисля да си взема минитата, за да пробвам повече от цветовете

# 32
  • София
  • Мнения: 988
днешното ми маникюрче, не слагам имената  на лаковете защото цветът не излезна реален
Скрит текст:

# 33
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 939
-Alien- , много хубав лак за колко си го взе матовия Флормар , май е към 4 лв. и нещо ?

Лепи , хубаво е

Адри и твойто ми харесва .

# 34
  • София
  • Мнения: 43
nasito8988 за 4лв.  Peace

# 35
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
Благодаря за темичката   bouquet

За анкетата, не мога да кажа дали ми харесват  Rolling Eyes.

За гел лака на перфект при мен издържа 3-4 дни, без топ лак и без да си пазя ръцете от домакинска работа, мисля може и повече  Peace

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731


Последна редакция: ср, 06 фев 2013, 00:31 от iv4enceto_91

# 37
  • Мнения: 289

Денси, благодаря за темата!   bouquet

Със смесени чувства съм към пясъчните ОПИ-та. Най-вероятно ще тествам тъмния все пак, другите три не ми харесват. От тези на Зоя съм харесала четири цвята, но сигурно ще купя първо един за проба - да видя дали ще си паснем с такива грапавини по ноктите ми.

Лепи, много бонбонесто розово и прекрасни нокти.  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1 251
Харесват ми пясъчните, даже вече имам един и е прекрасен! Аз взех както писах преди can't let go! Много блести на слънце и ми стана даже любим!  Hug

Матовите флормари съм изпуснала момента, че ги има, но скоро си взех матовият топ лак на Римел и си мисля, да не купувам и матови лакове, че с топ лака е същото на всеки един лак!  Mr. Green

Аз още си лекувам ноктите, обаче ми прави впечатление, че продължават да се цепят, дори и с Микро сел и Ейвън минералите, но само на три пръста на двете ръце, палец, показалец и средния, другите два им няма нищо, много страннооо!  newsm78

# 39
  • Мнения: 27
Аз ще се сдобия със Stay the Night 100%, само се надявам по-бързо да се появи по магазините, за да не го поръчвам.
Може ли някой да даде акъл за някое добро мазило за премахване на кожички?

# 40
  • Мнения: 514

Прекрасно, както винаги Heart Eyes
Аз съм със смесени чувства за пясъчните лакове, защото не ми харесва да са ми прекалено грапави ноктите, а иначе са красиви.

# 41
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
Може ли някой да даде акъл за някое добро мазило за премахване на кожички?

от около 2 месеца ползвам това и съм много доволна Peace
http://tediata.blogspot.com/2013/02/blog-post_7389.html

# 42
  • София
  • Мнения: 1 626
Много ми харесват пясъчните лакове! Но на моя тен, само Stay the night възприемам.
Изобщо не е дразнещо грапав на ноктите  Peace
И се чисти лесно със зеления лакочистител на Лили.

# 43
  • Мнения: 1 420
Може ли някой да даде акъл за някое добро мазило за премахване на кожички?

от около 2 месеца ползвам това и съм много доволна Peace
http://tediata.blogspot.com/2013/02/blog-post_7389.html

А, от къде мога да се с добия с този гел. Доста ме заинтригува Simple Smile
По темата - много ми харесват пясъците  Heart Eyes Направо съм обладана от тях  Laughing

# 44
  • Мнения: 303
Благодаря за темата, Денси!   bouquet

На въпроса: В първия момент като ги видях, тъй като са нов завършек ми се прииска да поръчам червения и черния. В момента, когато вече можеха да се купят ... много мислих дали и кои и в крайна сметка си казах, няма да вземам никой ... не ме грабват достатъчно. Като излязоха и Зоите като че ли пак ми пламна любопитството и най-вече с онази снимка на черния, който бе сравняван с пила като завършек. И от редовното четене на темата, все пак реших да не пропусна Stay the nigth, въпреки че бях го отписала. Дано да ме впечатли и мен много, че по принцип масово харесваните лакове като Диър Санта, Омара, Ринг ин дъ ред не че ги нямам, но не бих казала, че са най-харесваните от колекцията ми  Thinking   луда работа. От Зоя мисля да взема черната /поне на тоя акъл/, а дали ще има още някой ... ще видим  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт