Re: Тест за овулация - въпроси

  • 81 588
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 185
В началото е по-трудно да се определи О, а при всеки е различно;

Някой ще пуска ли нова тема, че сме на 50 стр  newsm78   bouquet

# 751
  • Мнения: 559
kiflaa, такива не съм ползвала, но страшно приличат на моите Simple Smile Надявам се, че сте хванала момента и ще видиш положителен от другите тестове Hug
Мерси  Hug И на теб също ти го пожелавам
а на  фоликуметрия кога се ходи  Embarassed  Мога ли да отида тази седмица да видя да ли се  е спукал фоликулът или трябва да съм ходила и преди О.  Thinking

На мен доки каза, ако искам фоликуметрия да отида 11-12ден от цикъла, ама нямах пари за този месец..но тъй като съм с нередовен цикъл, колко пъти горе-долу за един цикъл е нормално да се ходи  и дали един цикъл стига за определяне на ову?

# 752
  • Мнения: 566
kiflaa, такива не съм ползвала, но страшно приличат на моите Simple Smile Надявам се, че сте хванала момента и ще видиш положителен от другите тестове Hug
Мерси  Hug И на теб също ти го пожелавам
а на  фоликуметрия кога се ходи  Embarassed  Мога ли да отида тази седмица да видя да ли се  е спукал фоликулът или трябва да съм ходила и преди О.  Thinking

На мен доки каза, ако искам фоликуметрия да отида 11-12ден от цикъла, ама нямах пари за този месец..но тъй като съм с нередовен цикъл, колко пъти горе-долу за един цикъл е нормално да се ходи  и дали един цикъл стига за определяне на ову?

Трябва да се започне от по-рано (щом доктора ти е казал от 11-12-ти ден) за да се проследят доминантните фоликули дали има и как нарастват. Доктора ще прецени кога да ходиш. Зависи от фоликулите викат през ден или най-много през два, докато не се спука фоликула за да е сигурен, че О. е настъпила, а и съответно ти ще знаеш в кой момент трябва да се потрудите. Определено за фоликулометрията си трябват пари.

# 753

Общи условия

Активация на акаунт