КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 416
  • 786
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 4 204
Здравейте.Исках да попитам за школа по футбол в близост до ж.к.Гоце Делчев /бивш Емил Марков/.Доскоро синът ми посещаваше Славия,но никак не са ни удобни часовете на тренировките,защото той свършва около 13;15 училище и няма какво да прави до 16ч. ,преди да отиде на тренировките,защото живеем далеч от училището и не може да се прибира.

На стадион Раковски? Часовете не ги знам... Иначе Славия са взели под наем и игрищата за мини-футбол на плувния комплекс Спартак (кв. Ив. Вазов)...

Да, обаче само определени набори тренираха там. Дори не знам дали все още са наети. Миналата година приятелско дете ходеше на Спартак, но после си ги пратиха на базата в Овча Купел.

Към ДХ3- моят съвет е, ако само неудобния час е причината за смяна на клуба да не го правите. Няма гаранция, че ако сега намерите място в подходящия час в района, то и втория срок ще ви съвпаднат часовете с предпочитаните от вас.

# 481
  • София
  • Мнения: 6 259
Здравейте.Исках да попитам за школа по футбол в близост до ж.к.Гоце Делчев /бивш Емил Марков/.Доскоро синът ми посещаваше Славия,но никак не са ни удобни часовете на тренировките,защото той свършва около 13;15 училище и няма какво да прави до 16ч. ,преди да отиде на тренировките,защото живеем далеч от училището и не може да се прибира.

На стадион Раковски? Часовете не ги знам... Иначе Славия са взели под наем и игрищата за мини-футбол на плувния комплекс Спартак (кв. Ив. Вазов)...

Да, обаче само определени набори тренираха там. Дори не знам дали все още са наети. Миналата година приятелско дете ходеше на Спартак, но после си ги пратиха на базата в Овча Купел.

...

Че все още са наети - да, наети са от Славия, даже и някакво покритие тип балон слагат (днес, живот и здраве, ще ги видя докъде да са стигнали, кажи-речи всеки ден минавам оттам с каката на път за буса на малкия, само миналата седмица попропуснах). Кои са наборите обаче не зная, децата са на видима възраст горе-долу колкото каката (9 г.). За съжаление мн. бързаме и няма как да мина да разпитам, иначе и разни родители се мотаят наоколо...  Peace

# 482
  • Мнения: 907
Някой дали би могъл да ми каже кога има учебна пързалка на стадион Славия и има ли много деца през уикенда?
На Славия учебните групи са събота и неделя от 10:20, а през седмицата - вторник и четвъртък от 18:30.

Лекси, това са учебните пързалки, но все още не сме ходили този сезон. Миналия сезон ходехме към края и беше ОК.

# 483
  • Мнения: 127
Няколко пъти седмично играе тенис на корт. Иначе сега в студените месеци ходи на фитнес. На 17 е.

# 484
  • София
  • Мнения: 318
Здравейте,
Моля за мнения за треньорите по плуване в Кемпински.

# 485
  • Сф
  • Мнения: 10 628
Тренираме плуване на басейн "Кристал" Обеля.Много съм доволна от треньорката и от базата.На нас ни е най- близо.Иначе клуба е  "Спринт" и доколкото знам имат часове и в Новотела.Между- другото има басейн и в някакво училище в Обеля, сега върнах назад темата, но много от ходещите на "Кристал" не са доволни от училището, били по много деца , а и като условия.Разликата в таксата не е голяма.Не искам да звучи като реклама, но частната база е много по- хубава....Не съм ходила до училището, но по снимките ми е гнусничко- 140 то.
Също ходим и на зимни кънки, когато имаме време,  но там татко и я тренира. Скоро ходихме до Мола на синтетичната пързалка и детето ми / на 6/- много добре кара, гледах едни какички.....мани, мани. Но това си и е в кръвта, явно, въпреки че не се занимава професионално.Мъжа ми като проф. спортист е против проф. спорт именно заради добавките и травмите, мисля че по- напред някой питаше, но и двамата сме за присъствието на спорта в изграждането на детето.

Последна редакция: сб, 17 яну 2015, 11:13 от toromanova73

# 486
  • София
  • Мнения: 5 183
С много зор намерих информация за тренировките  на зимна пързалка Славия.

Зимна пързалка Славия предоставя най-удобните часове за тренировки по хокей на лед и фигурно пързаляне!!!!
Вторник и четвъртък 18:30
Събота и неделя 10:20 часа

Цената е 10 лв. с включени кънки и треньор за 60 мин. (допълвам, без кънки е 8 лв)

За да започне вашето дете да тренира,не е нужно да има каквито и да било умения по каране на кънки,ние ще го научим.



Свободната пързалка е нещо друго и за нея има информация Simple Smile
http://eslavia.info/index.php/free-skating
Редовни свободни пързалки :

Сряда и Петък от 19:00 до 20:30
Събота и Неделя от 11:30 до 13:00 и от 17:00 до 18:30

Цени:
Вход свободна пързалка - 6 лв.
Кънки под наем - 3 лв.

Коментар от мен -  добре е първо малко тренировки, после на воля свободна пързалка.  Не се получава с моите деца така обаче, веднъж вкусили свободната пързалка не желаят някой да ги ограничава Simple Smile

# 487
  • София
  • Мнения: 7 013
Тренираме плуване на басейн "Кристал" Обеля.Много съм доволна от треньорката и от базата...
Mоля за името на треньорката и за цена на тренировките?

# 488
  • София
  • Мнения: 1 040
Аз също се интересувам за треньорката, благодаря! Hug

# 489
  • Сф
  • Мнения: 10 628
Цветомира Йорданова , плувен клуб Спринт https://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%9B%D0%A3%D0%92%D0%95%D0 … 2/108197029253483  имат и страница, но днес нещо не можах да я отворя затова давам фейсбука.

# 490
  • Мнения: 7 149
Здравейте,
Моля за мнения за треньорите по плуване в Кемпински.
Антон Михайлов!!!

# 491
  • София
  • Мнения: 318
Здравейте,
Моля за мнения за треньорите по плуване в Кемпински.
Антон Михайлов!!!

Вече не води тренировки там за съжаление  Confused

# 492
  • София
  • Мнения: 7 673
Някой дали знае по какви спортове има тренировки в събота и неделя на стадион Славия?

# 493
  • Мнения: 7 149
Вече не води тренировки там за съжаление  Confused
Е, как да не води, като детето ми тренира два пъти седмично при него! В Кемпински!  Laughing

# 494
  • Мнения: 428
Здравейте,а да попитам как възприемате гмуркането за вашите деца на възраст межу 10 и 16 години,доста полезен като информация мога да ви бъда

Общи условия

Активация на акаунт