КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 616
  • 786
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 3 457
Никога не ми е хрумвало да купувам неопренов бански newsm78 Толкова ли е зиморничаво детето? Какво те притеснява в класическите бански?

# 526
  • Мнения: 2 558
Ами не че ме притеснява нещо, но неопренови гледах на цена като обикновен бански, така или иначе трябва за плуването да купуваме нов бански, затова се замислих да й взема неопренов....  newsm78

# 527
  • Мнения: 4 967
Ако можете да ми кажете някакви клубове в или близо до люлин и цена ще  е супер newsm78 Grinning
Имам много добри впечатления от заниманията по таекуон-до. Моето дете тренираше, но се отказа за съжаление. Треньорът беше невероятен. Доколкото знам той има клуб и в Люлин, 90-то СОУ. Организират и пролетен, и летен лагер. Страшно отговорни млади хора!

# 528
  • Мнения: 18
Някакъв спорт подходящ за тиийнеджъри в Бургас, където приемат нови хора? (За момичета)

# 529
  • Мнения: X
аз имам две деца-каката е спортна личност и тренира таекуондо 2-3 пъти седмично, + кънки, ски и разни нерегулярни занимания по друг спорт
а сина... той нищичко не иска да тренира, направо в чудо съм се видяла, на двата полюса са
та въведох гласа си с 2 корено противоположни вота  Joy
Браво !

Нима купувате цялостно оборудване за всеки спорт като проф. кънки, ски екипировка и ски, кимона и т.н. ?

Нашето дете тренира комбиниран клас по танци (тап ,джаз и балет ) веднъж седмично за по час.
Мислехме и за някакво бойно изкуство или музикален инструмент ,но за сега само проучваме интересите й .

# 530
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Синът ми от 3-4 години тренира плуване, като последната година ходи в РинСпорт (басейна на Овергаз Арена). За тази година има голям напредък и скоро подновяваме заниманията.
Иска ми се да го запиша и на айкидо, но ще ми е доста трудно логистично, защото най-близкия клуб, за който зная, е в близост до Хемус, а ние сме в Бъкстон.

Дребосъчка в градината ходи на плуване, народни и латино таци. Тази година ме помоли да я запиша и на балет и ще видим дали занятията в читалище Витоша ще задържат интереса ѝ.

# 531
  • София
  • Мнения: 1 977
Синът ми от 3-4 години тренира плуване, като последната година ходи в РинСпорт (басейна на Овергаз Арена). За тази година има голям напредък и скоро подновяваме заниманията.
Иска ми се да го запиша и на айкидо, но ще ми е доста трудно логистично, защото най-близкия клуб, за който зная, е в близост до Хемус, а ние сме в Бъкстон.

Дребосъчка в градината ходи на плуване, народни и латино таци. Тази година ме помоли да я запиша и на балет и ще видим дали занятията в читалище Витоша ще задържат интереса ѝ.



Може ли малко повече информация за плуването.Видях,че бусчета взимат децата от училищата,как става това,на какъв принцип,връща ли ги после,с две думи малко повече информация.

# 532
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Взима ги от посочените на сайта им училища и съответно ги връща на същите места след около 2 часа и малко (зависи от трафика).

# 533
  • Мнения: 45
Здравейте на всички, прочетох последните 10-на страници от темата, но не намерих информация за тренировки по баскетбол. Явно не е популярен много този спорт сред децата newsm78
Моля, ако някой знае, да ме насочи към подходяща школа за момче 3 клас. Живеем в Люлин, учим в 32-ро училище на Христо Ботев и Тодор Александров, така че нещо в близко обкръжение най-много до центъра ще ни е най-удобно или в някое училище.
Проверих Буба баскет, но техните тренировки с деца на тази възраст са през седмицата от 13:30 ч., което за нас е невъзможно, защото сме на занималня. Ще ни паснат часове след 18:00 ч. в делничните дни, в краен случай - в събота.
Благодаря предварително!

# 534
  • София
  • Мнения: 4 025
Да помогна с инфо, понеже ми изкочи темата в нови.
Спортна зала "Триадица" е изцяло ремонтирана и от тази есен има повече и различни занимания в нея. Засега видях - баскетбол, волейбол, народни танци, балет, гимнастика, лечебна физкултура, латино танци. Предполагам, че ще има още , тъй като има свободни часове в графика на отделните зали.

# 535
  • Мнения: 3
Здравейте.
Живея в Асеновград и имам желание да запиша дъщеря си на гимнастика. Никъде не мога да открия информация дали някой в града предлага такива занимания.Тук  са много актуални спортните и модерни танци, но не и гимнастиката (спортна или художествена). Ще се радвам ако някой може да ме насочи.
Благодаря Simple Smile

# 536
  • София
  • Мнения: 6 260
Галка13, не съм чувала за клуб по ХГ от Асеновград, сещам се само за пловдивски (даже хвърлих и едно око на сайта на федерацията да не пропускам нещо, но не - и там май няма нищо)... От др. страна в тази ДГ в Асеновград пише, че има, а и имате зала за ХГ в града. Та, това, за к. се сещам, е да помолиш от ДГ да ти дадат телефоните на момичето, к. води ХГ, тя ще знае дали има други места, на к. да може да се тренира (залата пише, че е дадена на ДФС Асеновец, обаче точно ХГ не излиза да имат)  Peace

# 537
  • Мнения: 3
Спящата, благодаря за отговора и желанието да помогнеш. Да , аз знам за залата и за детската градина.Свързах се и с една госпожа, която уж организираше група ..но май си остана само на думи.Явно ще се насоча към Пловдив.

# 538
  • София
  • Мнения: 2 768
аз имам две деца-каката е спортна личност и тренира таекуондо 2-3 пъти седмично, + кънки, ски и разни нерегулярни занимания по друг спорт
а сина... той нищичко не иска да тренира, направо в чудо съм се видяла, на двата полюса са
та въведох гласа си с 2 корено противоположни вота  Joy
Браво !

Нима купувате цялостно оборудване за всеки спорт като проф. кънки, ски екипировка и ски, кимона и т.н. ?

Нашето дете тренира комбиниран клас по танци (тап ,джаз и балет ) веднъж седмично за по час.
Мислехме и за някакво бойно изкуство или музикален инструмент ,но за сега само проучваме интересите й .
За съжаление купуваме но не прифесионално тъй като ските и кънките не тренира а посещава на свободна пързалка . ските семейно

# 539
  • Мнения: 16
Запис!  Peace Замислих се дали да не запишем дъщерята на някакъв спорт, доста от съучениците ни тренират, само ние все още се чудим..  #Crazy

Мрънка ме от няколко седмици за модерен балет, понеже приятелката ѝ там тренира, разговарях с майка ѝ. Оказа се, че се разделят на възрастови групи.  Thinking Мисля, че това е доста натоварващ спорт и ще я измъчат там, но нека видим..   Joy

В понеделник мисля да отида направо на място с детето, за да може да се запознае с децата и да видим каква е обстановката, колко деца са и дали изобщо нещо ще се получи.  Simple Smile 

Общи условия

Активация на акаунт