Астрология-3 тема

  • 63 844
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 125
Може ли да задам един такъв въпрос. Може ли в хороскопа на даден човек да се види, кога е преживял голяма любов( като година), необходимо ли е да се знае часа на раждането?

# 16
  • Мнения: 69
Може и без час ако има силен аспект на прогресивно слънце и венера, или транзити на бавни планети към съответните сигнификатори в картата.

# 17
  • Мнения: 3 181
Провокирана от гостуването на А. Апостолов при Кеворк и прогнозите му за ББ, предлагам да му разгледаме картата на  БгКраля Слънце Mr. Green. Съгласни?
Някой, ако има желание да я постне, аз не знам как.

# 18
  • Мнения: 3 922
Не знам откъде А.Апостолов има час на раждане на ББ. Според солара, който показа Бойко е роден към 3,30ч рано сутринта. На мен не ми се връзва подобен хороскоп с личността му - всички планети без Сатурн са под хоризонта и асцендент в телец. Струва ми се, че човек с подобен хороскоп би бил доста по-интроверетен и обран.

# 19
# 20
  • в колонките
  • Мнения: 510
   Аз пък попаднах на това:    http://www.zodiite.net/%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B … 1%81%D0%BE%D0%B2/   

# 21
  • Мнения: 3 922
Пълен смях са тези хороскопи Grinning! Чела съм ги, още преди време.
Моите прогнози бяха коренно различни, още като сформира правителство - че ще се срине с гръм и трясък!
Между впрочем оня ден, когато А.Апостолов направи прогноза за невиждан успех и разцвет, му погледнах отново хороскопа - имаше няколко активни дирекции с включен Уран! Просто нямаше как да се задържи на власт без никакви сътресения.  Tired

# 22
  • Мнения: 8
Относно хороскоп  на Бойко Борисов, мисля че часът му на раждане е около 16 следобед,  т.е 15 и 58. Асцендента е Скорпион, а стелиума в Лъв - Венера, Уран и марс са на МС. Не го виждам с този ранен час да има толкова планети под хоризонта. МС в Лъв и особено Венера Уран там ми се вързва повече. Още повече Слънцето в 8-ми и Луната на върха на 11-ти отгаварят за политиката ( 8 и 11 са свързани с политиката домове).  Точно в деня на оставката Сатурн от 1-ви прави квадратура към МС ( за това отидох на 15.58). Така - действия, идващи от самия него ( 1- ви дом е активен) засягащи неговата кариера, но по трудния начин - квадрат. Изключително хитър ход - сам се ограничавам със Сатурн, за да не ме ограничат после насила. Знаем за Сатурн какви действия изисква, ако само не го направя ( огранича, дисциплинирам, свивам и т.н.) другите ще го направят.
Без никакви претенции за точен час разбира се, това са си лични мои разсъждения, относно неговата карта, не зная лични други събития които биха помогнали за уточняване на часа.

Последна редакция: пт, 22 фев 2013, 14:09 от Polis

# 23
  • Мнения: 1 074
Здравейте отново след 2 дни ми е рожденият ден ще се радвам ако някой ми разгледа картата и изкаже някакво мнение  Simple Smile  извинявам  че ви занимавам но..едно любопитство ме е обзело Wink) Благодаря ви предварително!И хубав и успешен ден от мен http://prikachi.com/images.php?images/549/5902549D.gif

# 24
  • Мнения: 3 922
Относно хороскоп  на Бойко Борисов, мисля че часът му на раждане е около 16 следобед,  т.е 15 и 58. Асцендента е Скорпион, а стелиума в Лъв - Венера, Уран и марс са на МС.
В една статия от 2003 г. А.Апостолов казва, че е с асцендент лъв и с изгряващ Марс на асцендент (т.е. час на раждане 8,30 сутринта), което се връзва с първото впечатление, което създава. Разбира се, това може да е и от неаспектираното Слънце. Обаче интересно, ако това е вярно, как във "Всяка неделя" построи солар за 2013 с изгряващи Слънце и Юпитер?

# 25
  • Мнения: 3 181
Имам определени подходяща дата  и час  за раждане на щерката от А. Вотей newsm44

# 26
  • Мнения: 311
Момичета, моля ви за помощ, да погледне някой и да ми каже ше мога ли нягога да забременея, или нещата са обречени  Rolling Eyes

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at&rs=3

http://www.astro.com/tmpd/cs4ifilezuyc3S-u1362475528/astro_w2at_ … p.51153.29826.pdf

Много ви благодаря   bouquet

# 27
# 28
  • Мнения: 0
Здравейте на всички които харесват астрологията.  Simple Smile

От доста време ви следя и наистина ми е много интересно. Иначе съм абсолютен лаик и си го признавам. Бях миналата година при две астроложки едната беше Мира Кунева, а другата Антоанета Георгиева и за двете чух много добри отзиви. Но когато Мира Кунева ми каза че ще имам брак през 2013 година не можах 5 мин да спра да се смея.....все си мислех че ще съм сама защото нямам успех във връзките....но и Антоанета Георгиева ми каза същото почти....та имам нещо с един човек /нищо сериозно/ но имам програма за хороскопи и неговият хороскоп много прилича на моя. Искам да попитам/колкото и да е тъп въпроса/ това има ли някакво значение според вас? Благодаря предварително

# 29
  • Мнения: 1 074
Здравейте на всички които харесват астрологията.  Simple Smile

От доста време ви следя и наистина ми е много интересно. Иначе съм абсолютен лаик и си го признавам. Бях миналата година при две астроложки едната беше Мира Кунева, а другата Антоанета Георгиева и за двете чух много добри отзиви. Но когато Мира Кунева ми каза че ще имам брак през 2013 година не можах 5 мин да спра да се смея.....все си мислех че ще съм сама защото нямам успех във връзките....но и Антоанета Георгиева ми каза същото почти....та имам нещо с един човек /нищо сериозно/ но имам програма за хороскопи и неговият хороскоп много прилича на моя. Искам да попитам/колкото и да е тъп въпроса/ това има ли някакво значение според вас? Благодаря предварително


Коя програма използваш?Мерси

Общи условия

Активация на акаунт