Астрология-3 тема

  • 64 053
  • 727
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 687
ааххах, ани, ако беше вярно голямо разнообразие щеше да те чака!  Laughing Laughing Laughing
и аз не мисля, че е вярно това със съвпадите. погледнах няколко карти на приятели.

както и това, че се гледа колко деца ще имаш по аспектите, които прави луната и у5 (или поне ми се ще не е вярно, защото така би трябвало да съм с едно детенце)

# 436
# 437
  • Мнения: 3 922
Какво означава апликиращи аспекти  newsm78  Дайте инфо като за новобранец  Laughing

Сходящите. Ако имаш Слънце в 4-я градус на риби и Юпитер в в 6-я на телец - това е сходящ аспект - точният секстил между двете планети предстои и ще се случи, когато  Слънце стигне в 6-я градус на риби. Гледа се винаги спрямо по-бързата планета - в случая Слънцето.

Ако Слънцето обаче е на 10-я градус в риби, а Юпитер на 6-я в телец, то точният аспект вече е отминал и затова аспектът е разходящ или сепариращ.

Имам спомени, че четох / но не помня в коя книга, трябва да се разтърся/, че броят бракове за жената се гледа Луната, колко аспекта би сключила до напускането на знака, в който се намира в натала, за мъжа мисля се гледаше Слънцето по същата логика / но не съм много сигурна.

Това е точно същото, само, че се гледа Слънцето при жената и Луна при мъжа.
Това са афоризми от класическата астрология. Мисля, че на Птоломей.

# 438
  • Мнения: 122
Иначе видях, че Ilita♥♥♥ има Слънце в 9 до в Риби.  И аз имам СлънцеУ2  в Риби в 9 дом.

 Ilita♥♥♥  ти случайно да се занимава с някаква творческа дейност/ музика, рисуване, поезия или нещо от сорта/? newsm78

Такова Слънце  може да дава  трудност в браковете/партньорство , защото има стремеж на Аз-а  към творческо  развитие, обществена изява и реализация , та парньора  може да се пренебрегва Rolling Eyes  Аз лично го имам този "проблем" донякъде...Ilita♥♥♥ при тебе така ли е?  Thinking

Последна редакция: чт, 11 юли 2013, 23:32 от куку-руку

# 439
  • Мнения: 3 181
Благодаря, Greene!
Чела съм го преди, но нали не съм го затвърдила и забравям Rolling Eyes.
Отнсоно Луната и аспектите на У5, пак не важи за мен, нямам такива аспекти, а имам 2 деца Wink

# 440
  • Мнения: 122
Момичета, а при мъжа се гледа Луната, тоест , ако Луната е в неподвижен знак, то  ще има един брак. Ако е в подвижен, два или повече...?  Тази "теория" потвърждава ли се при вас? newsm78  

# 441
  • Мнения: 6 742
При моя мъж Луната е във Водолей т.е. неподвижен знак, никога не е сключвал брак, живеем на семейни начала Grinning надявам се след време с мен да сключи брак Crazy
Между другото ние с ММ сме родени с разлика по-малка от 2 дни и всички планети са ни в еднакви зодиакални знаци, но в различни домове.Например моята Луна е в 1 дом, неговата в 3 Grinning

# 442
  • Бургас
  • Мнения: 381
това за браковете и децата не е вярно. няма общовалидна формула.  има признаци за многобрачие/безбрачие или многодетност/бездетност. но доста признаци трябва да са налице за да се потвърди нещо от този род. аз в моята карта такива неща не мога да видя, по-скоро си обяснявам минали събития.
при мен - седми дом в овен - ранен брак, у7 марс квадрат с венера У1-  развод /марс квадрат венера по принцип го водят аспект за развод, при мен е двойно акцентирано, защото управляват 7ми и 1ви дом/. ац везни и стелиум във везни - склонност към идеализъм, от там и възможни проблемни връзки. не бих търпяла до безкрай проблемна връзка. и други неща май имаше, но спя още. та явно просто си зависи от цялостната картина на картата.

Кашпичка, Водолей на върха на 7ми дом е предпоставка към освободеност и нетрадиционност във връзките. все пак управител му е революционерът уран, въпреки, че знакът е неподвижен

# 443
  • Мнения: 1 862
.....
 Ilita♥♥♥  ти случайно да се занимава с някаква творческа дейност/ музика, рисуване, поезия или нещо от сорта/? newsm78

Такова Слънце  може да дава  трудност в браковете/партньорство , защото има стремеж на Аз-а  към творческо  развитие, обществена изява и реализация , та парньора  може да се пренебрегва Rolling Eyes  Аз лично го имам този "проблем" донякъде...Ilita♥♥♥ при тебе така ли е?  Thinking
Като дете до късна тийнейджърска възраст писане, рисуване, свирене на инструмент. След като премина младежкият период и ме ошамари живота, всичко артистично в мен умрЕ  Laughing  Идват ми музи да пиша чат пат, но определено не е онзи порив.  По другият въпрос, партньорите обикновено правят точно това /моите де Mr. Green / или по -скоро правеха: ограничаване, задържане, държане в златна клетка. Не съм се чувствала комфортно. Може би само с един с който сме родени на една и съща дата, но в различни години не съм се чувствала толкова ограничена и притисната. Не ги упреквам момчетата.. просто така ни се е паднало и не сме си паснали  Wink  Все си мисля, че най-доброто предстои  Grinning

Желая ви усмихнат петък   bouquet

# 444
  • Мнения: 0
Туй правило за Слънце и бракове е :за жените
Гледат се апликиращите аспекти на Слънце преди да напусне знака си след  раждането към външните планети за дневно раждане и апликиращите аспекти на Марс преди да напусне знака за нощно раждане.

За мъжете Луна -апликиращи аспекти към външни планети за нощно раждане, а Венера за дневно раждане .

# 445
  • Бургас
  • Мнения: 381
да, ама по това правило излиза, че повечето хора, родени в края на зодиакалния знак може въобще да не се оженят и обратно - тези, родени в началото - да се женят 1-2-3-5 пъти. омъжват  Laughing

# 446
  • Мнения: 0
да, ама по това правило излиза, че повечето хора, родени в края на зодиакалния знак може въобще да не се оженят и обратно - тези, родени в началото - да се женят 1-2-3-5 пъти. омъжват  Laughing

Провери в карти на познати  Grinning, аз нямам много налични (не се занимавам с астрология професионално, а само като хоби) , от тези които съм разглеждала действа.
И да, тези в крайните градуси са по-ощетени, но зависи и дали са дневно или нощно раждане.

# 447
  • Мнения: 0
И се гледат аспекти към външни планети, което стеснява избора. Започваш от Юпитер, Сатурн.........

# 448
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте Simple Smile
Аз не знам защо не виждам картите на Илита  Embarassed щеше да ми интересно, имаме доста подобни аспекти  Rolling Eyes Иначе и аз като нея съм родена на пълнолуние с опзиция луна-слънце и моята Венера е във Водолей ама в 12 дом, което май е по неприятна кобинация  Rolling Eyes Иначе относно това в кой дом да я разглеждаш, по принцип ако е до 5 градуса преди края на дома се раглежда и в следващия  дом, някъде го бях чела това  Rolling Eyes на мене Слънцето ми е между 11 и 12 дом  Rolling Eyes
А относно това за сватбата на мене нещо сложно ми се вижда моето слънце по натал едни квадрати образува баш с тези планети  newsm78

# 449
  • Мнения: 6 742
Оф, срам не срам ще си призная, че ги четох тия апликиращи аспекти и пак не мога да ги схвана и да определя аз имам ли такива ooooh!

_az_ съгласна съм Peace но Луната при ММ е в 3 дом, a в 7 дом е Близнаци, няма планета Grinning

Общи условия

Активация на акаунт