Астрология-3 тема

  • 63 871
  • 727
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 7 739
гледаш какво минава през 6ти и 10ти; управителите- аспекти и в кой натален дом са

6ти дом май ти е включен, ако мерк ти е У6 и У7

ти кариерно или финансово решение търсиш? 8ми дом са и парите на партньора

# 541
  • Мнения: 0
Clairette, не се разглеждай за нови ергени, защото нямаш чиста квадратура , а и прекалено 9 дом ти се събира, което показва възвишено, разумно виждане за живота .

Както и да е  Grinning

# 542
  • Мнения: 0
За вмъкнатите домове си ги представете като завладени държави и в зависимост от това какви са "свалените държавни глави по характер се правят изводите. Да кажем, че имаме един Сатурн държавен глава на завладяна държава, то той търпи ограничения бавен е сърди се .
Марс ще организира отбраната на държавата си и ще създава партизански прояви.
Нептун ще се впусне в мечти за някой освободител или ще си представи, колко му е хубаво при условията в които е попаднал .
Ако управниците са забегнали в странство ги погледнете къде са отишли , дали са в държава от третия свят = на некомфортни за тях условия, това е равно на лишаване от сила или са в приятелска богата държава,която може да подпомогне борбата им.

# 543
  • Мнения: 2 185
Clairette  ще гледаш транзити към У6 и У10 и евентуално У2...а не техните транзити  Peace
Към Меркурий (У6) нямам никакви транзити, към Венера (У 10) също нищо, освен собственото ѝ завръщане. Имало е тригон към Сатурн (У2) от тр. Юпитер, но е разходящ вече, както и сатурновото завръщане, за което споменах вече, но и то отминало. Уран, ако го броим за У2 (заключен водолей във 2-ри дом), той ми цикли в опозиция на Мц, може би той ме подбутва да променям ситуацията  Thinking .
Ааааа, ама той  твоя тр. Сатурн щом ти е в 10 дом, то ти  затова си вманиачена на тема : работа, кариера, професионална реализация. Обаче на мен хич не ми харесва Сатурн през 10 дом. Rolling Eyes Ако ти прави лоши аспекти, е проблемно , то си е направо признак за безработица  Rolling Eyes Така го виждам аз....не знам, нека и другите да кажат  newsm78

Единственият аспект, който прави в момента е тригон към нат. Луна, после ще ми направи секстил към слънцето.

гледаш какво минава през 6ти и 10ти; управителите- аспекти и в кой натален дом са
6ти дом май ти е включен, ако мерк ти е У6 и У7

През 6-ти нищо не минава, но Мерк. (У6) , който на всичкото отгоре е ретро в момента ми прави квадрат на МЦ, май хич не е подходящо при този ретро меркурий да взимам решения в момента ? През 10-ти нищо не минава освен наскоро завърналия се сатурн, който пък ми е У2 в натала. За аспектите писах по-горе, да не се повтарям  Wink
6-ти ми е инсептиран, да, не мога да повярвам, че успяваш да ми следиш накъсаната мисъл  Hug

Цитат
ти кариерно или финансово решение търсиш? 8ми дом са и парите на партньора
Ами и двете, че бая време лежим само на "парите на партньора"  Wink

Clairette, не се разглеждай за нови ергени, защото нямаш чиста квадратура , а и прекалено 9 дом ти се събира, което показва възвишено, разумно виждане за живота .

Както и да е  Grinning
Супер, идеално ме устройва  Peace

karakoinova чудесно разяснение за интерсептираните домове!

# 544
  • Бургас
  • Мнения: 380
a какво би било изражението на интерсептиран телец в 12ти дом?
венера как може да се свърже с въпросите на 12ти дом?

# 545
  • Мнения: 6 705
Писмено отговаря Алена. Лично аз предпоитам възможността за контакт и да си задавам въпросите.

Аз съм много разочарована от хороскопа, който ми направи.Първо, че е доста скъп, второ че открих цели пасажи копнати от книгата й "Пълен курс номерология и астрология".Има няколко абзаца които все още не мога да ги намеря от къде са копнати Rolling Eyes Ама такъв хороскоп и аз можех да си направя, купувайки си книгата й.
Не се коментират аспекти, транзити и т.н. всичко е много общо обяснено Rolling Eyes
Определено ме разочарова Tired

А някой с мнение за Марияна Добранова и Оксана, жената на Иван Станчев?

# 546
  • Мнения: 3 922
заради понапълнения ми 4 дом (освен Юпитер-Сатурн съвпада имам там и Плутон-Луна съвпад).

В астрологията едно от най-трудните неща е оценяването на  стелиумите. Ти имаш 4 планети в 4 дом, затова и нещата не са еднозначни - само по Сатурн.
Луна и Юпитер се чувстват чудесно тук,  в собствен дом - така че привързаността към семейството, корените, родината е нещо естествено.

Кашпичка , избягвай астролози, подвизаващи се по медиите. Няма нито един читав! От тези двете ще останеш още по-разочарована и от Алена.
 

  

# 547
  • Мнения: 0
a какво би било изражението на интерсептиран телец в 12ти дом?
венера как може да се свърже с въпросите на 12ти дом?
Първата ми асоциация беше за контролирана палавница, но зависи къде е поставена в хороскопа .

# 548
  • Бургас
  • Мнения: 380
a какво би било изражението на интерсептиран телец в 12ти дом?
венера как може да се свърже с въпросите на 12ти дом?
Първата ми асоциация беше за контролирана палавница, но зависи къде е поставена в хороскопа .


венера е в лъв, 4ти дом
в какъв смисъл контролирана палавница?  Rolling Eyes

# 549
  • Мнения: 0
a какво би било изражението на интерсептиран телец в 12ти дом?
венера как може да се свърже с въпросите на 12ти дом?
Първата ми асоциация беше за контролирана палавница, но зависи къде е поставена в хороскопа .


венера е в лъв, 4ти дом
в какъв смисъл контролирана палавница?  Rolling Eyes
Венера в 12 дом си показва рогата на любовния фронт, което е равно на тайни афери и всичко което може да изкара порочната и страна, но в случая търпи ограничение. Венера в Лъв и четвърти дом си я представи като лъскавата компаньонка, която прави всичко възможно за да подсигури сигурност, защита, лукс на своето домочадие. Тя се оправдава с тезата, че е жертва на семейството, извършва благородна постъпка и т.н. Заради разположението си в Лъв може да го прави твърде артистично и на показ и дори да изтъква постъпките си, но вътрешно страда от угризения породени от духовната страна на 12 дом . Чувства се самотно на своя пиедестал. 

# 550
# 551
  • Мнения: 1 687
В астрологията едно от най-трудните неща е оценяването на  стелиумите. Ти имаш 4 планети в 4 дом, затова и нещата не са еднозначни - само по Сатурн.
Луна и Юпитер се чувстват чудесно тук,  в собствен дом - така че привързаността към семейството, корените, родината е нещо естествено.
аз няма стелиум, имам 2 съвпада в 4 дом, в началото и края на везни Simple Smile
4 планетки имам и в 5-ти дом.
като цяло наталната ми карта е доста акцентирана и си бачка на 100%. просто някои аспекти още ми е трудно да усетя, но съм убедена, че и това ще стане, мисля ги  Simple Smile

# 552
  • Мнения: 3 181
И аз съм на мнението на Грийн относно публичните астролози.
Относно Оксана, гледала съм я по ТВ, ами тя разбира колкото мен, поне не е казала нищо съществено ......съпругът и наистина беше много добър астролог / пак от впечатления по ТВ и книгата му/, относно Алена, уважавам написаното от нея по номерологичната тема, мисля повечето неща за верни, продължавам да проверявам числата от живота....но ми идва малко агресивна рекламата и........ и прекалено самонадеяна
karakoinova, написаното за Венера в 12 дом:"Венера в 12 дом си показва рогата на любовния фронт, което е равно на тайни афери и всичко което може да изкара порочната и страна,", вярно, от личен опит, имах една голяма любов с Венера в 12 дом, че и в Близнаци..............

# 553
  • Мнения: 2 185
karakoinova, написаното за Венера в 12 дом:"Венера в 12 дом си показва рогата на любовния фронт, което е равно на тайни афери и всичко което може да изкара порочната и страна,", вярно, от личен опит, имах една голяма любов с Венера в 12 дом, че и в Близнаци..............

Мхм, Венера в 12-ти дом= на тайни връзки, изневери и манипулации, като цяло много объркан емоционално индивид. И аз имам печален опит като Ани, в моя случай беше Венера в 12-ти дом в скорпион, че и луната там  ooooh!

Забравих да пиша за Алена, никога не съм я възприемала положително, много ми е анти тази жена, говори много общо и оставя впечатление, че грам не разбира от астрология, никога не бих ѝ се доверила. Номерологичните ѝ способности не мога да коментирам.

В тази връзка кой бихте ми препоръчали за изготване на хороскоп на дете, по възможност комуникацията да е или в писмен вид или по скайп ( в чужбина съм) ?

# 554
  • Мнения: 0
karakoinova, написаното за Венера в 12 дом:"Венера в 12 дом си показва рогата на любовния фронт, което е равно на тайни афери и всичко което може да изкара порочната и страна,", вярно, от личен опит, имах една голяма любов с Венера в 12 дом, че и в Близнаци..............

Мхм, Венера в 12-ти дом= на тайни връзки, изневери и манипулации, като цяло много объркан емоционално индивид. И аз имам печален опит като Ани, в моя случай беше Венера в 12-ти дом в скорпион, че и луната там  ooooh!

Забравих да пиша за Алена, никога не съм я възприемала положително, много ми е анти тази жена, говори много общо и оставя впечатление, че грам не разбира от астрология, никога не бих ѝ се доверила. Номерологичните ѝ способности не мога да коментирам.

В тази връзка кой бихте ми препоръчали за изготване на хороскоп на дете, по възможност комуникацията да е или в писмен вид или по скайп ( в чужбина съм) ?
Може да опиташ при Даниела Тодорова-Кабала или Лилието от астросайта и двете са добри, макар само Кабала  да се занимава професионално .

http://kaballa.wordpress.com/

Общи условия

Активация на акаунт