Режимът на д-р Папе - или "Да отслабнем докато спим" - 4 част

  • 111 770
  • 576
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 293
Момичета, прави ли някоя диета?

# 31
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Виолетката,ти с този режим ли отслабна толкова кг?

# 32
  • София
  • Мнения: 293
Не, с поредица от различни диети, последно спазвах 90-дневната, сега се оглеждам за друга диета

# 33
# 34
  • Мнения: 58
Влизам да се похваля - днес отчитам точно 20 свалени килограма. С това първата цел, която си бях поставила, е постигната.  Grinning Когато успея да стигна крайната си цел - 57 кг. - ще взема да напиша едно благодарствено писмо до д-р Папе. Този режим определено промени живота ми към по-добро.

Поздрави и много свалени килограми!   bouquet

# 35
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Ариеле,браво! Чудесен резултат! Много се радвам на такива момичета като теб които успяват с воля и постоянство!
  Искам да те попитам за колко време ги свали? Аз харесвам режима, но мислех ,че не се свалят много кг с него и затова се отказах да продължа. видях че живееш в Германия, там лесно ли ти е да спазваш режима?
 редактирах се видях че горе -долу за година и половина си ги свалила. Така е най-здравословно!

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Не я знам тази диета  Embarassed

# 37
  • Мнения: 58
Благодаря, mozila! Да, за малко повече от година и половина ги свалих, като през това време отчитах или намаляне на теглото, или застой. Отпускане и качване на килограми, които да свалям отново, не е имало. От диети няма никакъв смисъл според мен - много по-добре е човек да следва някакъв хранителен режим, без да се лишава от нищо. С диета се отслабва бързо, но ефектът в повечето случаи е краткотраен. Истината за съжаление (поне в моя случай) е, че аз от сега нататък до последно ще трябва да внимавам как се храня, независимо дали искам да отслабна или не. При мен има и наследствена обремененост - майка ми е 90 кила откакто я помня, a аз имам същата структура като нея и бях тръгнала по същия път. Когато реших да отслабна, започнах да търся режим, който да позволява да се яде всичко, защото аз без сладко и тестено не мога. Открих книгата на Папе при познати и започнах. Чувствам се прекрасно, не гладувам изобщо и свалям бавно, но сигурно.

Сложих миналия месец снимки в темата за преди и след отслабването, ето ги:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=336755.msg25927565#msg25927565

Сега тежа 2 кг. по-малко, отколкото на втората снимка.

Doli, това не е диета, а хранителен режим. На първа страница има доста информация, можеш да я прочетеш, ако те интересува.

Режимът е много популярен тук в Германия. В България останах с впечатлението, че предпочитат Дюкан.

# 38
  • Мнения: 249
Ариеле,браво на теб! Би ли споделила едно примерно твое меню?Режимът действа и с постоянство найстина се постигат резултати.Аз след кратко залитане към Системата се връщам отново към Папе.За днес:
З-2 препечени филии с мед
О-мусака с кисело мляко
В-сирене и 2 сварени яйца

# 39
  • Мнения: 58
Слънчева, добро ти е менюто! Успех! При мен вчера имаше:

Закуска - една ябълка. Нищо не е, знам, но по принцип като бързам за работа, нямам време да приготвям закуска и затова през седмицата закусвам предимно плодове. Обикновено количествата са по-големи, но сезонът на хубавите плодове свърши, а аз за съжаление съм много капризна по отношение на плодовете.  Confused Вероятно ще изкарам зимата само на мандарини, грейпфрути и кисели ябълки. Събота и неделя си наваксвам със закуската. Днес имаше две филии черен хляб - една с лютеница и една с черен течен шоколад, и една ябълка.

За обяд си бях приготвила една порция гръцка мусака с патладжани. Патладжаните ги пека вместо да ги пържа, а каймата винаги е само пилешка или пуешка. Свинско не ям. За десерт хапнах едно тънко парченце шоколадов сладкиш - една колежка беше донесла и не устоих.  Simple Smile

За вечеря имаше половин салата айсберг с малко сирене и 1/3 консерва риба тон в собствен сос. Салатите отдавна не ги овкусявам, свикнала съм. Накрая хапнах една шепа сурово кашу.

Опитвам се всеки ден да ям плодове, зеленчуци и ядки. Сега става сложно, защото през зимата изборът е ограничен, а аз отказвам да ям изкуствени домати, но все пак се намира по нещо. Имайте търпение, момичета, отслабва се, и то без да се налага да се отказвате от любими неща.  newsm38 beer3 cook

# 40
  • Мнения: 21
Вдъхновихте ме! Лятото свалих 3 кг за отрицателно време, но... Почивки, гости и прекъснах с режима. Започвам пак, хубаво е да сме повече, за да се подкрепяме

# 41
  • Мнения: 249
Къде сте?
Ариеле,ти ще си моят стимул Simple Smile
лолита,споделяй менюта Praynig
За днес:
З-кроасан с шоколад
О-пиле с картофи,салата зелева
В-кисело мляко и сирене

# 42
  • Мнения: 58
Менюто за днес:

Закуска - печена тиква. Купих си една малка тиква, изпекох си я и сега закуската до четвъртък ми е осигурена.  Party

Обяд - една порция салата от варени картофи, суров карфиол, малко царевица и зелен лук. Подправих я с кисело мляко и горчица. Накрая хапнах едно квадратче After Eight.
 
Вечеря - крем супа от карфиол, праз и сирене, и една шепа сурово кашу.

Надявам се много да сваля още 2 кг до средата на декември, защото ще ходя на минерални бани и трябва да съм по-слабичка.  Wink

# 43
  • Мнения: 3 372
Здравейте момичета!
Има ли все още някой, който да спазва този режим на хранене?
Аз го почнах от днес, след като стигнах до 55 ден на 90-дневната диета без абсолютно никакъв резултат. Имам да сваля 5-6кг, дано с този режим ми се получат нещата. Няма смисъл да се мъча с гладни плодови дни и накрая кантара да не отчете нищо...

# 44
  • България
  • Мнения: 490
записвам се и аз при вас момичета
допада ми режима
закуската малко ми е необичайна....до сега само плодове хапвах
имам да сваля 7кг

Общи условия

Активация на акаунт