Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 130

  • 96 074
  • 750
  •   2
Отговори
# 690
  • Мнения: 486
Мишока  и Марулка,БЛАГОДАРЯ ВИ!
Марулка ,аз понеже все в твоите торти в фейса надничам ,та тортата с една роза ,надпис Най-добрата майка ,борда е с прави ленти зелени и мини розички .та при нея цвета ми се струва шампанско-т.е.не е точно бяло .А на тази ,която ти си посочила е като крем ванилия ,малко по-жълтеещо!
lux,ех че готини цветни торти си направила!Чудесни са!

# 691
  • Мнения: 22
Ехееей , колко много овации събра зверчето ми!!! LaughingМного, много ви благодаря- и от негово, и от мое име!!! Hug Heart EyesАз пък сега не мога да не кажа колко усмихнато ми стана от прекрасните детски торти на последната страница!!!Мими0585, чудесни мечета за малкия господин си направила!!!А девойката от първата торта на Лукс е просто невероятно сладка!!!Не че другите не ми харесват,неее Naughty Heart Eyes,просто тази ми е абсолютен фаворит!!! Grinning

# 692
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Мишока  и Марулка,БЛАГОДАРЯ ВИ!
Марулка ,аз понеже все в твоите торти в фейса надничам ,та тортата с една роза ,надпис Най-добрата майка ,борда е с прави ленти зелени и мини розички .та при нея цвета ми се струва шампанско-т.е.не е точно бяло .А на тази ,която ти си посочила е като крем ванилия ,малко по-жълтеещо!
lux,ех че готини цветни торти си направила!Чудесни са!


Пак със същата боичка ,просто по-малко количество, а тестото е Овалете, на тази торта.

Луксче, страхотна серия си спретнала, весела и цветна, харесват ми.

Днес моят любим има рожден ден и вчера спретнах на бързо тази торта, уж нямаше да му правя. Жив и здрав да ни е си пожелавам и дълги години да сме си заедно.


Smeagol Cake by silva4ka (marulka_s), on Flickr

# 693
  • Мнения: 3 286
Марулка да ти е жив и здрав съпруга.Страхотна торта си му направила.

# 694
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ехееей , колко много овации събра зверчето ми!!! Laughing

Не знам за тук ама нощес беше номер едно в кейк сентрал  Heart Eyes много е чаровно чак да го гушне човек.

marulka_s
да ти е жив и здрав рожденика - тортата е страхотна!

# 695
  • Мнения: 486
Marulka,Честит Рожден Ден на твоя любим!Да ти е жив и здрав и да те обича!Тортата е страхотна !(идея си нямам златния кръг как се прави)Голям професионалист си!
Благодаря за отговора по моя въпрос!

# 696
  • Мнения: 660
marulka_s, честит да ти е любимият! Прекрасна торта си му спретнала! Браво! Как ги рисувате тези красоти - не ми е ясно. Rolling Eyes
Имам и един въпрос за шампанината ти торта - как го плесира вторият етаж? Много ми хареса! Peace

МаринаД, много ми хареса тази катерица! Добре, че дъщеря ми не я видя, че току виж ме спретнала и мен да ме мъчи. ooooh!

mimi0585, чудни са ти мечоците! Много сладки! Наистина, ако покритието ти беше една идея по-светло, синьото меченце и аз си мисля, че би стояло по-добре. Peace

lux, много цветни и свежи торти си показала. Момиченцето на първата много ми хареса - като изписано е.

Future*, на мен цветенцата на тортата ти ми харесват и манекена е хубав /само дето не сванах отначало, че е манекен и се чудих къде е главата Laughing/, само дато ми се струва, че тортата е с различна височина, но може да е и ефект на снимката. Peace И другите са ти казали за завършването долу.  Peace

metchopooh, влюбих се в твоята Мини - невероятна е! И джувката ти е прекрасна!  bouquet

ilariana, можела е да понесе и прашката малко дъст, ама и така е супер.

Последна редакция: чт, 14 мар 2013, 10:03 от Tony_st

# 697
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Марулке, не мога да отмина, искам да честитя един рожден ден и една прекрасна рисунка!!! Само добри неща и на празника, и след него! Hug

Маринче, и на теб ти се полага едно   bouquet за рисунката!

Много си харесах морето на ЛУКС! Много ми допада решението, което си избрала!  bouquet

# 698
  • Мнения: 22
Марулич, и тук искам да поздравя половиката ти- да е жив и здрав, много дълго да се обичате и уважавате!!! Hug  bouquetВеликолепна рисунка, просто уникално добре си я направила/ не че съм се съмнявала някога в теб де... Grinning / !!!!!!!!

МаринаД, много ми хареса тази катерица! Добре, че дъщеря ми не я видя, че току виж ме спретнала и мен да ме мъчи. ooooh!

О, не се притеснявай, катерицата всъщност е много лесна за правене!!!Няма да имаш проблеми, ако ти се наложи,а и аз ще помагам!!!Толкова ме е яд, че никога няма никого при мен, когато правя нещо такова- да снима Sad
Ехееей , колко много овации събра зверчето ми!!! Laughing

Не знам за тук ама нощес беше номер едно в кейк сентрал  Heart Eyes много е чаровно чак да го гушне човек.


Grinning Grinning Grinning Да бе!!!Хамериканците полудяха/ в добрия смисъл на думата!!!/ нещо!!!!Видях аз- 70 харесвания и незнам си колко коментари, с които ме зарадваха!!Изобщо не очаквах такова внимание, честно newsm78 Преди време реагираха по подобен начин на Бабичката Ягичка, но тя беше наистина сложна, с много работа по нея...Тоя път какво чак толкова ги впечатли- не знам newsm78

Маринче, и на теб ти се полага едно   bouquet за рисунката!

Нелко, това е много скъп за мен букет, щом е от теб!!!Благодаря ти!!!......Ъъъъъ...ти...таковата...няма ли да се появиш вече някъде...другаде...??!! Wink

# 699
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Маринче злато, я дай пак едно линкче към Бабата  Praynig, да видим, то от много нали знаеш, че не това... Hug

А аз задържам малко нещата, че рускините първи ме изловиха. Blush Едно от момичетата живее в Осло и беше качило снимки от събитието още преди да се прибера обратно вкъщи. Много ще ми дойде да се обяснявам на няколко места едновременно, та затова изчаквам ден-два. Embarassed

Ако нещо това newsm78, за снимането, аз с удоволствие бих се заела със задачката. Би било голямо щастие да съм наоколо ти докато работиш: и да гледам, и да те слушам!!!  Hug

# 700
  • Мнения: 22
Маринче злато, я дай пак едно линкче към Бабата  Praynig, да видим, то от много нали знаеш, че не това... Hug
...............
.............
Ако нещо това newsm78, за снимането, аз с удоволствие бих се заела със задачката. Би било голямо щастие да съм наоколо ти докато работиш: и да гледам, и да те слушам!!!  Hug

 Heart Eyes LaughingКога пристигаш??!!!!!!!!Готова съм да повторя всичко , правено досега, пък ти да снимаш!!!! Hug....Еееееех...мечтиииии!!!!!!! Heart Eyes А за линкчето- ето го,това ми е Бабичката от миналото лято http://www.flickr.com/photos/79235175@N03/7741953848/in/photostream
имах предвид, че тази фигурка беше доста по-сложна за изработване от смешния катеричок LaughingТой, обаче , е много по-известен явно Grinning

# 701
  • Мнения: 10
Между страхотните катерици и сложните вещици, ще се включа с една проста калинка Simple Smile Grinning
Марулка , тортата за мъжът ти е стархотна, много ми харасва и самата снимка - добре си я снимала. А отделно да те питам - златната верижка дали е от молд или на ръка я плете?
Аз да си покажа детската торта:

 ванилов пандишпан и какаов крем с маскрапоне

Последна редакция: чт, 14 мар 2013, 15:53 от mamaeli8000

# 702
  • София
  • Мнения: 618
marulka_s невероятни торти  smile3501 Веднага познах гобленът, който си претворила за предизвикателството, разкошно се е получила тортата  Heart Eyes За рисунката, дето си я направила ей така, на бързо, нямам думи, като жив е тоя Ам-гъл  Shocked
ilariana пилешката торта много ми харесва, особено цветовете, които си използвала, става ми едно топличко  като я гледам  Grinning
Future* много хубава торта, като цяло. Книжката, пръстените ми харесват. Честно казано, манекенът не разбрах веднага, какво е  Blush Трябва още малко височина и роклята да е по-къса отпред, така не ми стои реалистично. Цветенцата все пак смятам, че са добра идея, тъмните тичинки се връзват с тъмната подвързия на книгата  Peace
metchopooh много сладурска Мини и в панделките надобряваш  Wink
МаринаД разкош!!! Катерицата и жълъда са страхотни, обаче в пукнатините съм влюбена  Heart Eyes Чувам пукот и тортата ти се разцепва пред очите ми.....  smile3501
lux прекрасни торти - цветни, детски,  греят  Grinning
mamaeli8000 много хубава калинка и компания  Peace

# 703
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Маринче Heart Eyes, сърдечно Hug за линка! Тази ти е една от великите торти, не е за чудене, че е създала фурор. С право!!!
Ей сега ще погледна разписанието и веднага ще ти кажа кога ида! Flutter

МамаЕли, харесва ми тортата ти.

# 704
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Докато ми минат изпитите и успея да ви навестя и тя темата комай изписана. Онзи ден се хванах да пиша коментари, изписах един голям ферман и какво натиснах не зная , та всичко се изтри... #2gunfire Ядосах се и зарязах всичко. Със сигурност ще изпусна да коментирам някой шедьовър, но не се сърдете, просто са много ...
Дистан не знам за кого е била тази нежна рапсодия, но със сигурност е останал очарован, би ли споделила каква е черната фигурка между етажите, че не я виждам добре ? Пуста му и мода с тези фойерверки, само развалят пейзажа .Поздравления  наистина , мисля че твоя беше и тортата с шоколадовата кутийка...много е нежна , а как докара цветен шоколад или си намерила такъв в някой магазин?
марулка тези индийки направо обраха точките, че и лицата си им изпипала, не знам как успявате, аз веднъж пробвах и ... разбира се беше пълен провал . А уж гледах клипчета, но... който може си го може . Да те питам -забиваш ли им клечки за да стоят ?
Иларияна Много ми харесват цветовете които си постигнала, и то особено с Уилтон, на мен ми казаха че тези бои били преди всичко за айсинг , само осмицата малко не ми допада , но това си е мое мнение ( аз и толкова не мога), надявам се да не се разсърдиш...
Футуре много си ти е нежна тортичката, не знам защо не си я харесваш, може би е биха изглеждали още по нежни цветенцата ако ги беше изтънила малко, но на мен ми харесва
Мечопух невероятна както винаги, така е грейнало това Мини... много весела изглежда, сигурно и рожденничката е грейнала така като я е видяла
Маринад ти пак какво не си харесваш на катеричката, де да можех и аз така набързо да нахвърлям такива неща като тебе... То просто ... каква забележка да ти направи човек, не знам
Мими0585 много сладки меченца, а за балончетата вече са ти казали
Лукс може да са ти цветни, но добре съчетани, и трите са сладурски, на мен лично най ми харесва първата, другите са ми малко претрупани, но пак нали все пак са детски...
Мамаели много голяма тази калинка Simple Smile как я направи (от какво е вътре), много свежи цветове, а и оградата е много изпипана , супер си

Е аз най после направих прословутата сватбена торта, за която толкова питах. Наистина няма нищо общо с идеята която имах, но... след малкото време с което разполагах да я дооформя и една безсънна нощ , само това успях да направя. А и наистина излезе доста по голяма , но така остана горният етаж за младоженците Simple Smile Та ето какво излезе от цялата работа:

А и едно въпросче С какво лепите фигурките, аз знам за глюкоза, белтък, вода , но нито едно от трите не ми върши работа напоследък.Чувала съм за някакво лепило и ако някой е ползвал такова моля да сподели , благодаря ви предварително

Общи условия

Активация на акаунт