Жената Лъв 68-ма тема

  • 25 218
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 2 150
Луси, моя големия като беше с пневмония есента, го лекуваха с два венозни АБ, но ги правиха през абокат. Гадничко беше, но поне не го боцкаха всеки път.  Sad Дано бързо се възстанови.  Hug
Поли, нищо не намерих в нета. Ама ММ като тръгне другата седмица да си гледа и да си търси. Дечковците са добре, ядосват ме, всичко както си му е реда. Mr. Green
Рейче,  Hug нъл си работна, много набързо минаваш. Wink
Аз да се похваля с мойте козунаци, много вкусни и хубави се получиха. bowuu И много бързо свършиха, та снимки - йок. Ама скоро може пак да направя. Grinning
П.п. Забравих да пиша за почивката - решила съм лятоска да ги заведа мойте др.....ци няколко дни на планина, та и аз ще се оглеждам за ваучер.

# 691
  • Мнения: 11 496
eli4ka666, много любов да му даваш на твоят ММ!

Опааааааааааа, ща радите бре душковци!

Аз се върнах от бач и метнах пържолите, че е бързо, лесно и чудесно!

Няма да говоря за избори, само да споделя, че децата най-изкяраха от таз работа. Много добре им дойде 3 дни почивка  Heart Eyes

Ма, Тони как ми се дояде домашен козунак ( а зи тази година не направих  Mr. Green ooooh!, само се каних ). С теб щяхме да се виждаме  newsm56

Камче, а ти щеше да ми се обаждаш  newsm56

Ни мъ обичате вече, значиииииииииииии newsm12

Пол, многУ дълАг пост си написала  smile3501


Моята отпуска е от 17.06 и на мен ми е време да умувам как да я изкараме с децата и ММ. Иска ми се за края на годината да ги заведем някъде пак за 3-4 дни, ако може на хотел и с мин. вода задължително.  Heart Eyes

# 692
  • София
  • Мнения: 6 210
Ей ме на  Hug.
Нямам време никакво... Нали помните като ви карах да ми стискате палци? Е, благодаря ви  Grinning!
Почнах нова работа. Старата много ми харесваше, но по ред причини просто се наложи. Пожелайте ми успех, беше ми трудно да взема това решение и се надявам да е за добро!

# 693
  • Мнения: 76
Момичета благодаря ви, за пожеланията   bouquet

Вени успех, стискам палци да се харесате с новата ти работа Wink

# 694
  • Мнения: 699
Еххааааа, разписали сте се  Hug

Пол, яко бач, няма време за нищо.

Вени, я дай малко инфо на ЛС. Честито за новата работа, много успех ти пожелавам.

Луси, споко ще оздравее дребния. Вирусна му е пневмонията за това не се чува на слушалки. На мен дребната ми кара така на 1,5 г. на силен венозен Аб и вентолин на инхалации, но мина за щастие.

Рейчо, искам домати от твоята градинка  Mr. Green

Уф, падна ми батерията на лаптопа и докато включа на зарядното и забравих какво още щях да пиша  newsm78

Взех си теста с 5,50  Mr. Green

# 695
  • София
  • Мнения: 336
Добро утро  bouquet.
.
Вени, честита нова работа Hug. Да ти носи много удовлетворение и парички Hug.
Еличка - честит рожден ден на ТМ, да е жив и здрав, много да се обичате и глезите.
Луси, да излизаш вече от тоя кръг Hug. Иде лято и трябва да му се насладим Peace.
Да ти кажа, че с оная бяла рокличка си трепач Heart Eyes, то не е крак, не е чудо Crazy. И цветът на косата ти много ми допада. Пък синчето ти е уникален сладур, само за мачкане Mr. Green.
Рейче, и аз се нареждам  на опашката за доматите Joy.
Хаясче, отличник си ни Hug.
Аз вчера ходих да видя племенниците Heart Eyes. Малкият ме намачка и нагази едно хубаво Joy. А с голямата си говорихме за пътуването и аз и викам - Има един замък в Залцбург, ама е празен, може да го завземем и да станем принцеси. Ама по-добре всъщност тоя в Париж, че има градини. И тя ми вика - абе, лельо, ще завземем и двата Joy. Та, ако не ви пиша скоро, да знаете, че съм станала принцеса Joy.
Хубав ден  bouquet.

# 696
  • Мнения: 11 496
Опалянкаааааааааааа

Чак сега се прибирам и сядам за малко и естествено минавам да ви видя  Hug

Вени, радвам се за теб. Успех! Аз си свалих книгите на Лий Чайлд и вече 2-ра започвам  Wink

Хая, поздравления - ти си нашата гордост!!!

Хепи, големи сте образи с племенницата ти. Ще ме поканите ли на гости за 1 ден и аз да съм с вас принцеска:)

ОТ СЕГА КАЗВАМ - КОЙТО ИСКА ОТ МОИТЕ ДОМАТИ И СИ МИСЛИ , ЧЕ щЕ МУ ПРАШАМ ДОМАТИ ПО ПОщАТА - ДА ЗАБРАВИ  Joy ОТИ СА САМО 14 КОРЕНА ( ЗА СЕГА )  Joy иНАЧЕ МОЖЕМ ДА СЕ УГОВОРИМ НА РАКИЙКА И САЛАТКА ОТ ДОМАТИ НА ГОСТИ У МЕН  smile3521

# 697
  • Мнения: 699
ОТ СЕГА КАЗВАМ - КОЙТО ИСКА ОТ МОИТЕ ДОМАТИ И СИ МИСЛИ , ЧЕ щЕ МУ ПРАШАМ ДОМАТИ ПО ПОщАТА - ДА ЗАБРАВИ  Joy ОТИ СА САМО 14 КОРЕНА ( ЗА СЕГА )  Joy иНАЧЕ МОЖЕМ ДА СЕ УГОВОРИМ НА РАКИЙКА И САЛАТКА ОТ ДОМАТИ НА ГОСТИ У МЕН  smile3521

Ей за това говорех и аз, как си разбрала моята дълбока мисъл  Joy

Добро утро  Hug

Отивам да правя прическа на жужи и отивам на работа  Mr. Green

# 698
  • Мнения: 156
Добро утро!
Ей ме нА и мен Wink
При нас едно и също, което е много добре, не се оплаквам Laughing
Вени, честита ти нова работа! Дано да ти носи същото удоволствие като старата и все повече да се харесвате и да се развивате заедно Hug
Луси, айде, ма жена! Стига толкова сте боледували! Край вече! От тук нататък само Убавини и здраве да ви спохождат!!! Как е малчо?
Хепи, радвам ти се много... а на снимковия материал още повече Laughing
Рейски, и аз шЪ дОда на ракийка и салатка, тъй да знаеш Hug Пък ако не стигнат доматите, ще купим, бре, важното е поводи да има Laughing
Полинко, събра ни Hug
Хаяско, добри резултати показваш, браво!  Hug

# 699
  • Варна
  • Мнения: 2 150
Добро утроооо!

Рейче, човек как ще устои на изкушението на твоите доматки. Flutter
Вени, успех в новото поприще и да ти на сърце!

Хайде, слънчев и усмихнат ден, дружки! Hug

# 700
  • Мнения: 76
добро утро и от мен какво чудо е да си пия кафето спокойно пред компютъра   food010 после ако ми остане време имам да  hang 1dishes

# 701
  • Мнения: 451
Тони,тва си ми заприлича на чай и вИднага се нареждам на масата Sunglasses

а за доматите на Реа само да сте ме пропуснали Joy

Хепи,пфууу къде го видя тоя крак бе жена Crazy ама пА толкова драго ми стана да прочета коментара ти,че ти пращам хиляди  Hug

Хаясче,браво за отличните резултати Hug абе ти така и не ми каза кво учиш Thinking

Вениии,честита нова работа Hug като знам колко харесваше старата,дано тази да е поне двойно по-хубава,за да си е струвало Peace

Тедко,питаш ли ме вече Crossing Arms писнА ми на шапката и квито и други атрибути човек да носи по главата си,а самата тя вече ври и кипи Mr. Green
по-добре сме вече,днес бием последната инжекция,АБ ще е до края на седмицата и в понеделник правим контролна снимка Whistling пуста гад като не се чува на слушалки,ще трябва да се снимаме по 100 пъти,ама дано поне резултата е ок накрая Praynig

Тони,Хаясче,вашите малчовци като са карали веднъж таквоЗ чудо,след това имало ли е повторение? защо чувам напоследък,че всяка година повтаряла по едно и също време(като месец имам предвид) Thinking

п.п.сори,че не болдвам напоследък,но нямам време за нищо  Tired Mr. Green

# 702
  • Варна
  • Мнения: 2 150
Луси, ние я карахме миналата есен, та не знам дали повтаря. Още не е минала година.

Да сА поФалА имам си чисти прозорци в хола. Joy

# 703
  • София
  • Мнения: 336
Добро утро  bouquet.
Тони, ха честити чисти прозорци Mr. Green.
ЛусиHug, като видя болднато от теб, ще знам, че си слязла за малко от въртележката Joy.
Рейче, ще те поканим, разбира се Crazy. Принцески чай с домашни домати как ти звучи, а Mr. Green?
Тедико, да съм качила още 100 снимки, ама трябва да ги събирам от другите, че моят фотоапарат се счупи Crossing Arms.
Сутринта ходих на фитнес, а вчера на танци - влизам в ритъм newsm39.
Хубав ден  bouquet.

# 704
  • Мнения: 64
Ето ме и мен  оживях, след 14-ти . Мислех си, че няма да успея да подам ддс-то, но успях.Толкова много работа имах и с децата в къщи, фактурите ли да гледам, да мисля ми, децата ли да гледам.
Баткото е на яслата, днес си релаксирам, след вчерашния инфарктен ден. Друг път имам ли си док. за вкарване няма ги оставям като този път, че втори път  такивя нерви не ми се берат пак.
Вени, честита нова работа .
Хаясче, честито за добрия резултат, само така да продължаваш.
Ели, честит рд на ММ.   bouquet
Луси, оправяйте се. Леле ква беше тая зима с болести, да не ни спохожда вече никоя.
Туй от мен нищо ново.ще се опъна пред тв-то докато малчо спинка .

Общи условия

Активация на акаунт