Жената Лъв 68-ма тема

  • 25 214
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 668
Добро утро,

Полче, правих, станаха много хубави, но фурната ме прецака. Понеже бяхме на вилата, а тя е с дърва и изобщо не знам как се борави с нея поизгоряха малко, но пак си ги изядохме.  Crazy
Иначе съм добре. Почти нямам време, че сега като се затопли гледаме да поизлизаме повечко след работа в морската, децата да дивеят, та... затова. Иначе от понеделник бях в СФ и се прибрахме снощи.

Реа, ми на все като се сетя е през деня, а ти сега с тази нова работа не знам кога ти е удобно, иначе мнооого си те обичам, не съм забравила.  Hug

Вени, успех на новата работа, разкажи малко когато имаш време  Hug

Много  Hug Hug Hug на всички.
Ставам да рина кочинката, че на обяд съм на работа.

# 706
  • Мнения: 9 776
Добро утро! Hug

Кам, да не си била на концерта? Flutter
Вени, честита нова служба!

Спи ми се нещо. newsm78 Но следобед, преди нощната ще легна. Сега ще изляза да се попека малко на слънце. Все ми е студено. Rolling Eyes

Четох ви тези дни, но имах проблеми с компа, вече сме с нов, и се надявам да няма проблеми. Някой ако знае да ми каже как да си изкарам иконата за Бг-Еn долу в лентата. Освен това не мога да сменям езика. Тук във форума е лесно с кирилизатора, но за други сайтове, фейс, скайп, не мога. Някой с Уиндоус 7 да помага. Simple Smile

Надявам се, че всички сте добре! Hug

# 707
  • Мнения: 668

Кам, да не си била на концерта? Flutter

Е, ама ъф корс.  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 9 776

Кам, да не си била на концерта? Flutter

Е, ама ъф корс.  Mr. Green

Е, ама чИ не си сЪ пУфалила значи! Mr. Green Верно ли е било такова разочарование? newsm78 От прочетеното оставам с впечатление, че нашето момче е имало нужда от стимулатори. Whistling

# 709
  • Мнения: 668

Кам, да не си била на концерта? Flutter

Е, ама ъф корс.  Mr. Green

Е, ама чИ не си сЪ пУфалила значи! Mr. Green Верно ли е било такова разочарование? newsm78 От прочетеното оставам с впечатление, че нашето момче е имало нужда от стимулатори. Whistling
Не, Поли, беше мноооого яко. Човека пя повече от 2 часа все пак. Стана му зле и съкрати с 3-4 песни, чудо голямо. Никак не изглеждаше добре. Носа му стана червен и беше очевидно, че даде всичко от себе си. Поне по мое мнение. То критици винаги има нали знаеш. Аз съм много доволна и е адски вълнуващо да видиш 50 000  човека на едно място, пеещи ... Абе страхотно.  Hug

# 710
  • Мнения: 9 776
Радвам се, е си изкарала добре! Hug
Абе що не ми излиза Ч-то, пък като излезе, се дублира? ooooh! Май имам нужда от нова клавиатура пак. Whistling

# 711
  • Мнения: 668
Абе що не ми излиза Ч-то, пък като излезе, се дублира? ooooh! Май имам нужда от нова клавиатура пак. Whistling

Ми нИ нам? Май наистина ти трябва нова.  Mr. Green

# 712
  • Варна
  • Мнения: 2 143
Ха, добро утро!
Кам, завидяФ, ша знаиш.  Grinning Супер е, че сте си изкарали страхотно!
Пол, като дадеш десен бутон върху лентата с инструменти долу, излиза едно малко прозорче. Най-отгоре е "toolbars" със стрелкичка на него, цъкваш на стрелкичката и чекваш language bar. A s schift+alt ne se li променя?

# 713
  • Мнения: 9 776
Егаги, тази ми е нова. ooooh! Ама е много смотана. Външен вид добър, но бекспейса един ню-ню, една разлята, абе не ме кефи нещо. Rolling Eyes А, и буквите и много бързо се изтриха. Crossing Arms
Иначе си докарах Бг-то в лентата долу. Crazy
Отивам на слънце. Hug

Тони, справих се, но по трудната. Twisted Evil А с клавишите не мърда. Rolling Eyes

Редактирам - с шифт и контрол става, ама сега, като я има иконата. Преди не. Peace

# 714
  • Варна
  • Мнения: 2 143
Приятно слънцепечене!

Аз да са пофала пак с чисти прозорци и на другите стаи. За таз година толкоз Mr. Green, догодина пак / евентуално/ Joy.

П.п. За феновете на рок музика, мислим да ходим на 1-2 юни в Каварна на Доро Пеш и Аксепт, а юли на Рамщайн.

# 715
  • Мнения: 668
П.п. За феновете на рок музика, мислим да ходим на 1-2 юни в Каварна на Доро Пеш и Аксепт, а юли на Рамщайн.
Абе и ние умувахме. Ама един приятел на мъжа ми каза, че искали да ходят само мъжка компания.  Mr. Green Казах на моя дай ми 500 лв. и заминавай където искаш.  Twisted Evil Да се компенсирам де, ааа. Така не може.  Naughty

# 716
  • Мнения: 9 776
Моите прозорци останаха неизмити тая пролет. ooooh!
Отивам. Хубав ден, момичета! Hug

# 717
  • София
  • Мнения: 336
Тука съм вече Flutter.
Мен ми е криво днес, сутринта не почна добре, трудно станах, децата в дома бяха тъжни и унили...
Довечера съм на фризьор, ако успея и ноктите да си оправя, ще е идеално.
Хубав ден на вас  bouquet.

# 718
  • Мнения: 64
Ние преди малко се пребрахме от разходка с малкия.Занесох му урина за изсл, че все не мога го хвана, по половин час седи на туй гърне и нищо трябва му се моля.Иначе изсл.от кръвта са добри хемоглобин 111  от 118 за децата на тази възраст. Бяхме на кафенце на пек на слънчице, тва моето дете откачи в количкта 3 часа, и аз му викам тръгни да ходиш и няма си се в количката.  Mr. Green
Взех си изл от гинеколога, бях пускала едни хормони всичко е в норми.Ама ми каза, за всеки случай да пуснем и едни антитела, та пак ще ходя  другата седмица на гладно  да ми точат кръвтта .Взех си документите от едната аптека, че и оттам минахме с количката.Не ми се пребираше, ам няма начин трябваше папа големия човек и така, той пък откърти, та може и аз му полегна .
Честити чисти прозорци ,Тони .Хубав слънчев ден на всички .

# 719
  • Мнения: 156
Добро утро!

Общи условия

Активация на акаунт