Жената Лъв 68-ма тема

  • 25 217
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 64
Леле,Теди, таз чаша с кафе мнооо голяма бе ?
Мерси за кафенцето .Бебко закуси преди малко, аз сега ще пия кафе пред тв-то и после ще поизчистя малко .Някой идейка за готвене ? newsm78
чАКАМ СЪБОТА С НЕТЪРПЕНИЕ ДА ХОДИМ С ДЕЦАТА НА ГРЕБНАТА БАЗА НА РАЗХОДКА.  Mr. Green

# 721
  • София
  • Мнения: 336
Добро утро  bouquet.
Теди, точно за такова кафе си мечтая, цялата да се топна Mr. Green.
Сутринта ходих на фитнес, доволна съм от тая седмица Crazy.И косата оправих Laughing.
Да ви споделя - имам огромното желание да ида да си купя рокли и обувки, много ми се пазарува Blush. Ама тоя и следващия месец са финансово обременени от сватби, вноски за Чехия и други подобни. Та ще видим... Ако видите луда с кредитна карта да тича из мола, аз съм... Joy hahaha Joy.
Хубав петък  bouquet.

# 722
  • Мнения: 9 776
Добър ден! Hug

Тедко, егати кофата! Joy Аз ще пропусна кафето днес, защото трябва да се наспя хубаво. Чакат ме два тежки работни дни след нощната снощи. Whistling
Клавче, завид за фризурата и честито! Flutter

 newsm78

# 723
  • Мнения: 156
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ГолЕмо е нали Laughing

# 724
  • Мнения: 9 776

А не бе. Mr. Green
Имам пране в сушилнята, вадя го и лягам. Спи ми се. smile3507

# 725
  • Мнения: 11 496
Добър вечеррррррр!!!

Тедко, многУ готино кафе, ама аз сега, че турим винцето:



Всеки да си избира квото му е по душа, сърце и мерак  Wink

Е, нЕма такова нещо.......тази седмица, не стига, че е 6-дневна, ами и всяка вече се прибирам след 21ч....... и то не, че съм нейде по забави ами все нещо се прави. Вчера  водих децата на анг, от там в Джъмбо, днес концерт на у-щето.....................и т.н.
Обачеееееееееееее има нещо готино - не съм готвила от една седмица  Joy Mr. Green

Пол, наспа ли се?

Хепи, ти не се спираш МА жена - само така -  newsm18 Дори ти завиждам и то, не благородно, а истински, че успяваш да вършиш 100000 неща  Hug

КамчеHeart Eyes

# 726
  • Мнения: 699
Добра вечер  Hug

Теди, аз точно от такава чаша пия кафе сутрин, иначе не мо'а се събудя  Joy Мъжа ми се чуди защо не може да вдигне джуджи сутрин, ми ей на не пие кафе още, а се е метнала на майка си  Joy

Утре съм на работа, обаче нали ви разказвах за инициативите и утре има такава. Ще чистим двора, ще садим дръвчета и това до 12 на обед, после кебапчета и бира  Mr. Green Правили са досега и празник на 1 юни за дечицата, подпитват сега кой иска, дано се осъществи.

Пол, честит ти нов компютър.

Тони, честити ти чисти прозорци. Аз моите ги мия като спре да се вижда през тях  Joy Joy Joy

Майтапа на страна, ако правим ремонт тази година ще ги мия след него  Mr. Green 2 пъти в годината ще им дойде много, пък и да не вземат да се изтъркат и изтънят  Joy

Стискайте ми палци в неделя ми е последния тест от поредицата.

Хубава вечер  Hug Hug Hug

# 727
  • Балчик
  • Мнения: 763
Момичета  Hug
нямам много време , ама ми е гот пък  Peace
чета ви : нови придобивки , пътувания, почивки
болести , антибиотици , гадни роднини... живот
шарен , смяна на работа , грижи по децата,
измити -неизмити прозорци (аз съм с неизмитите) Mr. Green

Тони весело ми беше с твоята снимка , направо
ще се давим вътре  Joy

Хаясче успех  Peace

Аз утре вечер стягам куфарите и банските , че най . накрая
ме огря за Балчик, че и на плаж се каня да ида.

Хубава вечер и от мен!  Hug

# 728
  • Мнения: 11 496
Добро утро!

Време е за кафе и закуска:)




Един свободен ден, от къде ли да я започна  Mr. Green  newsm78, май да взема да ида да   sleepuu па който квото ще да прави  Joy

# 729
  • Варна
  • Мнения: 2 150
Добро утро!
Тази сутрин си изпратих ММ, пак ме чака тежка седмица.
Рейче, чудна закуска на още по-чудно местенце. Hug

# 730
  • Мнения: 11 496
Тони, горе главата - отново ще се справиш сигурна съм!  Hug

Направо се чудя от къде да я подхвана, а и в 11ч.  трябва да водя децата на английски език....днес на Мишо му е за последно и е много щастлив, Кали продължава до 15.06.

Нямам идея какво да готвя, извадих кайма и се чудя една малка мусака да направя ......., ама дали ще я яде някой..... newsm78

Кали е на РД началото на седмицата и имам поръчение да ушия нещо като за картичка да сложи към подаръка, та и с това трябва да се занимавам, че ако не го направя днес, няма да имам друго време.

Снощи ММ ми донесе цвят от бъз. Сложих го да кусне във вода и довечера ще го бъркам със захар и лимонтозу, миналата година за първи път правих и стана чудесен сок.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 2 150
Ами налага се да се справя, нямам избор. Mr. Green
Ние пък сме на баскетбол от 12 до 13. Днес нищо няма да правя. В такива дни по правило не чистя, ядене има. Онази вечер готвих мусака и супа топчета, снощи пържих сафрид, има от всичко. А и следобед сме на детски рожден ден.

# 732
  • София
  • Мнения: 336
Добро утро!

Уикендът ми мина супер Crazy. Събота - голямо глезене падна, кафенце, мотане, СПА, бяло вино с три колежки от офиса в Боровец... Това е от оня ваучер за 8 ми март Joy.
Виното естествено не ми се отрази добре и вчера цял ден болки в стомаха и киселини Tired Sick. Май ще го спирам Crazy.
В неделя кръстих приятелката си. Бяхме в една малка църквичка - страхотна! Попът беше много подробен, отдаден и всичко обясняваше, разказваше. Накрая такова прочувствено слово дръпна, че ми напълни душата. После на танци отидох, прибрах се в 10 Joy. От там и малко домакинска работа bowuu.
Тая седмица съм сама вкъщи и няма да готвя нищо.
Хубав ден и успешна седмица bouquet!

# 733
  • Мнения: 699
Ку ку  Mr. Green

Аз си взех последния тест с 6-ца  Mr. Green

Днес лудата ми шефка ме нервира и се скарахме, не е адекватно това момиче и това е. С военни работех и пак ми беше по-лесно.

Отивам да релаксирам, че утре ще е още по-тежък ден.

# 734
  • Мнения: 64
Хеаси, честито за 6-цата .
Ние сме добре , ходим по разходки, по кафета  използваме пълноцзенно хубавото време .
Събота сме на абитюренска на братчето ми , цялата рода ще сме там .
някъв специален тоалет нямама, ще си сложа  черния офиц.панталон и една туника тип тигрово имам  с къс ръкав.  Mr. Green
Вчера мъжо бил до леля му, та връща се снощи и ми носи прясно мляко и резултата тая сутрин пресечено мляко и аз му викам да ти кажа правото туй мляко не е дадено с любов. Mr. Green
Чак и поздрави ми пращат специални, .Сакън, аз ги игнорирах тея хора отвсякъде вече.
Ели, честит имен ден, бъди жива и здрава  многооооооо  щастлива и обичана .!
Някой беше писал, че ще готви нещо с кайма .и аз съм извадила една кайма, ще правя нещо като плато .ще сложа кайма, моркови варени, яйца, малко сварен ориз, кис.краставички, пекани чушки, кашкавал и топено сирене и пак кайма . Става хубаво,  Mr. GreenХубав ден ,Лъвки !

Общи условия

Активация на акаунт